İçeriğe Yönlendir

Hiç Yoktan Taunus

Hayrettin Bahadır

Recommended Posts

Hayrettin Bahadır

Hakkaten hiç aklımızda yokken bir anda Taunus sahibi oldum.

İlanları dolaşırken "AA ne güzelmiş bi bakalım şu arabaya" diye başlayan sohbetin sonunda kendimizi noterde bulduk.

Aracım 1993 model 1.6 GTS modeli.

Alt takım, ön takım, motoru şanzıman gercekten çok çok iyi..

Yaşına göre fena durmuyor fakat içi kozmetik olarak biraz değişim istiyor. Güzel planlarım var bu yakışıklı ile ilgili. Tam oynamalık.. [emoji3]

Yapılanları başka bir başlık altında detay detay paylaşıcam sizlerle..

Şimdilik bir kaç fotoğraf.

de5ea574530ac222562b2e37dc6acbcc.jpgcafcbe4416502088c4f8d3884a0dd1e4.jpgea53eab4f361ee4eb44256fc86aa9f48.jpg4fcc809336f825ccd4db50c0b79ccb1a.jpg5f0914616e41ddde60da607dc50e2b2e.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayirli olsun . Yanlış hatırlıyor olabilirim 1.6 olanlar GT 2.0 olanlar GTS diye hatırlıyorum hatta bir arkadaşım 90 modelini almıştı 93 te bende de 88 modeli vardı GL

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
Hayirli olsun . Yanlış hatırlıyor olabilirim 1.6 olanlar GT 2.0 olanlar GTS diye hatırlıyorum hatta bir arkadaşım 90 modelini almıştı 93 te bende de 88 modeli vardı GL
Benimkisi GT olabilir o zaman
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Güle güle kullanın. bundan 10 sene evvel evlenme arefesinde araç lazım olduğu için bir komşumuz emanet vermişti 1-2 gün kullanmıştım. Araç süper kafa kaldırıyordu ve inanılmaz konforluydu. tek sorunu yaz sıcağında dur kalk sıkışık trafikte hararet yapıyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

oldu bitti yolda gördüğümde incelerim tanusları . tipini çok beğendiğim bi araba

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Ben de çocukluğumda babamın arkadaşının granada'sına binmiştim. O zaman bizim 86 Renault 12 vardı. Çok lüks gelmişti bana o zaman. Hem de çok genişti. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

komşumuz sıfır almıştı kahverengi,

1.6 mıydı 2.0 mıydı hatırlamıyorum..

biz bugüne kadar eşeğe binmişiz demişti hiç unutmam...

:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

hayırlı olsun. 

Bakalım izlenimleriniz nasıl olacak. Bende alırım belki böyle bir araç :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

92 senesinde sıfır km tempramız varken, eniştem 2.el taunus almıştı. Çok konforlu gelmişti bana. 2-3 kez istanbul Almanya gitti geldi yakıt hariç masraf etmeden.. güzel araç, maşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

ortaokul zamanlarında bizimde vardı kapının önünde (gecekondu) dururdu anahtarı evde olunda alırdım patinaj cektirirdim :) hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Hayırlı olsun,benim ilk aracımdı 1987 ford taunus 1.6 milliyet gazetesinden almıştım,kuponla araba verdikleri yıllardan:)

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
92 senesinde sıfır km tempramız varken, eniştem 2.el taunus almıştı. Çok konforlu gelmişti bana. 2-3 kez istanbul Almanya gitti geldi yakıt hariç masraf etmeden.. güzel araç, maşallah
Tempra da Tempraydı o zaman iş yerinde de bir arkadaş almıştı sxa şiraz kırmızıy dı galiba meşhur renk çok güzeldi .
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
1 saat önce, Adnan Çakır yazdı:
7 saat önce, Cem Işık yazdı:

Tempra da Tempraydı o zaman iş yerinde de bir arkadaş almıştı sxa şiraz kırmızıy dı galiba meşhur renk çok güzeldi .

Tempra gerçekten güzel arabaydı abi,uzay mekiği gibiydi. Sx idi bizimki gümüş gri, sis farı bile yok, kapaklı jantlar , arka camlar manuel. Ama 131 şahinden sonra uçak gibi gelmişti bana:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

92 model model taunusu vardı babamın daha ehliyetim falan yokken araba sürmeyi bunda öğrendim. Bordo renk, hidrolik direksiyonlu, klimasız ve kadife koltuklu :) arka koltuk bildiğin evdeki 3lü koltuk gibi rahattı neredeyse çekyat zaten çok genişti :) her uzun yola çıktığımızda egzozu delinir içine mustang kaçardı çok severdim 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
israfil yanık

İlk aracım ve şoförlüğü bana ciddi manada öğreten 86 model 1.6 gl vardı. Kırmızı ve otosan yapımı ön farlar çiftli ah arabam :) hayılrlı olsun güle güle binin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...