İçeriğe Yönlendir

Türkiye'nin En Dolu Dizel Mondeo'su

Ozan Coşkunserçe

Recommended Posts

Fatih Keskin
7 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Uzun yol yapmak lazım onunla. Çiğerleri açılsın 

Emrin olur sayın king ne tarafa doğru gazlayalım

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
39 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Emrin olur sayın king ne tarafa doğru gazlayalım

Çamurda kalanlara bakıp bakıp çay içelim 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
15 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Çamurda kalanlara bakıp bakıp çay içelim 

Çamur değil o çamurlu dere...

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
On ‎24‎.‎06‎.‎2018 at 14:57, Ozan Coşkunserçe yazdı:

Bu araç esp hariç Türkiye'nin en dolu Mondeo'su. Aracı istereseniz diskoya çevirin, ister bütün parçalarını değiştirin durum bu. Benim görmediğim başka bir ilan koyarsınız tamam budur deriz. Mesela Türkiye'de st220 olduğu iddia eden bir arkadaş var.

Sürücü ve ön yolcu koltuğunu ısıtma ve eletrik tesisatı ile beraber yenileyip orjinal kontol tuşlarını bulabilen arkadaşı da olursa tebrik ederiz.

En dolusunun bu olduğundan nasıl bu kadar emin oluyorsunuz?

Benim görmediğim başka bir ilan koyarsanız tamam budur deriz, demişsiniz.

İlana çıkmayan ama bundan dolusu varsa ne olacak?

Sadece ilana çıkanları mı kabul ediyoruz en dolusu diye.

Yanlış hatırlamıyorsam, forum üyelerinin birinde kliması cd çalar üzerinden kontrol edilen navigasyonlu modeli bile vardı.

Yorum bağlantısı
Ozan Coşkunserçe
9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Tüm mondeo konularını inceledim dedin, o zaman Başkan'ın kim olduğunu bilmen lazımdı. Biz kendisine başkan deriz şahsına münhasır kişiye. Forumun ve piyasanın en dolu en temiz mondeosu kendisindedir 

Forumlarda yazım tarzı bu olmamalı. Okuyucular geçmiş bütün mesajları takip etmek zorunda değil.

Yorum bağlantısı
Ozan Coşkunserçe
4 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

En dolusunun bu olduğundan nasıl bu kadar emin oluyorsunuz?

Benim görmediğim başka bir ilan koyarsanız tamam budur deriz, demişsiniz.

İlana çıkmayan ama bundan dolusu varsa ne olacak?

Sadece ilana çıkanları mı kabul ediyoruz en dolusu diye.

Yanlış hatırlamıyorsam, forum üyelerinin birinde kliması cd çalar üzerinden kontrol edilen navigasyonlu modeli bile vardı.

Türkiye'de satılmış standart dizel Mondeo donanımlarını biliyoruz. Bu aracın donanımı farklı olduğu için konu açtım. Oldukça da ilgi çekti.

Bilim kanunları da bu şekilde oluşur. Delilleriyle beraber bir hipotez ortaya koyarsınız. Aksi kanıtlanmadığı sürece doğru kabul edilir. Çok itiraz eden oldu ama şu araçta fazladan (ESP hariç) şu donanım var diyen olmadı. Mesela bir arkadaş Türkiye'de st220 var diyor. Daha dolusu olabilir tabiki neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
On 6/22/2018 at 21:13, Ozan Coşkunserçe yazdı:

Sizin kullandığınız Ghia dizel Mondeo'lara ek olarak katlanır ayna, maun direksiyon var ve ön yolcu koltuğu elektrikli.

Bu araç Esp hariç Türkiye'nin en dolu dizel mk3 Mondeo'su. Ayrıca koltuklarıda diğer deri koltuklardan farklı. Yazdığım yanlış değil, abartmıyorum.

Linki koymanın amacı bana ilginç gelen bir ilanı yine ilgili insanlarla paylaşmak. İlginizi çekmiyorsa yorum yazmazsınız.

Sayın hocam sen biraz ters girmişsin konuya. Bu bi kere ilan. Ben ilk gördüğümde ilan konusu açamayıp yan konu açarak ilan vermeye çalışan biri sandım. Kaldı ki evet ilanı gören ilk arkadaş hayırlı satışlar demiş. Bence biraz fazla alınıyorsunuz. sert konuşulur sorun yok. Yorum yazılmasını istemiyorsanız konu açmazsınız diyeyim ben de nasıl? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
On 23.06.2018 at 00:14, Ozan Coşkunserçe yazdı:

Bahsettiğiniz modifiyeleri yapan arkadaşların konularını takip etmişimdir. 

17 dakika önce, Ozan Coşkunserçe yazdı:

Okuyucular geçmiş bütün mesajları takip etmek zorunda değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozan Coşkunserçe
46 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sayın hocam sen biraz ters girmişsin konuya. Bu bi kere ilan. Ben ilk gördüğümde ilan konusu açamayıp yan konu açarak ilan vermeye çalışan biri sandım. Kaldı ki evet ilanı gören ilk arkadaş hayırlı satışlar demiş. Bence biraz fazla alınıyorsunuz. sert konuşulur sorun yok. Yorum yazılmasını istemiyorsanız konu açmazsınız diyeyim ben de nasıl? :)

Konuna altına yorum yazmak ayrı, ne amaçla böyle bir başlık açıyosunuz demek ayrı. Tabiki yorum yazabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ozan Coşkunserçe
43 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İlk yorumumu krank kasnağı ve fren diki modifiyesi yapan kişilerin başlığı için yazmıştım. İkinici yorumu da Başkan diye bahsettiğiniz kişinin konusu için yazdım. Konuyu görmedim veya gördüysem de hatırlamıyorum. Tekrar yazıyorum bütün konuları hatırlamak zorunda değiliz veya bazılarını hatırlayabiliriz. Ayrıca bundan sonra kişisel mesajlarını özelden atarsanız sevinirim. Burayı meşgul etmeyelim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kişisel mesaj atmam. Sevmem. Konu halka açık ve anladığım gördüğüm algıladığım şekilde yazarım. Kişi veya kurumlara hakaret etmem, aşağılama yapmam ama gizli özneli mesaj yazarım. 

Yorum bağlantısı
Ozan Coşkunserçe
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Kişisel mesaj atmam. Sevmem. Konu halka açık ve anladığım gördüğüm algıladığım şekilde yazarım. Kişi veya kurumlara hakaret etmem, aşağılama yapmam ama gizli özneli mesaj yazarım. 

Artı olarak konuya katkı sağlayacak bir tane mesaj yok. Bol bol laf salatası, polemik.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bu konu neden hala açık, arkadaş kusura bakmasın ama forumda ilan verme kurallarını taşımıyor ve bu şekilde ilanın burada vermiş.

yönetim bence konuyu kapatmalı veya ilan linkini silmelisiniz

eğer arkadaş aracını tanıtmak ve hala en dolu mondeo olduğunu anlatmak istiyorsa arabam bölümüne güzel detaylı bir konu açsın ve bizde tartışalım en dolu o mu başka olanlar var mı diye 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ooo konu tatlanmış.
Bu olay neden büyüdü bu kadar. Ne gerek var ciddi ciddi laf ediyorsunuz bir birinize.
Başka derdiniz yok mu ?
Soğan 7
Domates 8 lira Haziran ayında.
Esp si olmayan mondeo için mi üzüyorsunuz bir birinizi.
Ben de şaka yapıyorsunuz sanmıştım.

bu konu neden hala açık, arkadaş kusura bakmasın ama forumda ilan verme kurallarını taşımıyor ve bu şekilde ilanın burada vermiş.
yönetim bence konuyu kapatmalı veya ilan linkini silmelisiniz
eğer arkadaş aracını tanıtmak ve hala en dolu mondeo olduğunu anlatmak istiyorsa arabam bölümüne güzel detaylı bir konu açsın ve bizde tartışalım en dolu o mu başka olanlar var mı diye 

Kendi aracı değil. Ama konu gereksiz yerlere gitti.
Evet kapatıyorum.
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...