İçeriğe Yönlendir

Sonunda Aux İşini Hallettik...

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Bir öğretmen arkadaşımla aux çıkışı olmayan teybe android bir sistem yaptık.Yapım aşamasında foto çekemedim ama kısaca şöyle anlatayım...

Öncelikle serviste aux açtırmak gerekiyor.40 liraya özel serviste hallettik.Daha sonra  teybin arkasından lehimle aux kablosunun bağlantısını yaptık..Çakmaklığın alt kısmından da güç kablosunu çektik..Havalandırma ızgarasının hemen altından kabloları çıkardık.Evde kullanmadığım telefona format çektikten sonra carwebguru programını yükleyerek montajı tamamladık.Çok temiz bir ses var.Baslar ve tizler harika.Cd ile aynı kalitede diyebilirim..Ses düzeyi bir tık aşağıda sadece..Benim için büyük eksikti ve oldukça memnun kaldım..

DD6EBZ.jpg

zMlgGB.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Hocam çok güzel olmuş ama aklıma takılan bi soru var. Anladığım kadarıyla sürekli kullanacaksınız telefonu. Sürekli şarjda tutmak ya da bataryanın yaz aylarında sıcaktaki gidişatı nasıl olacak? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
9 saat önce, Metin Mankal yazdı:

Öncelikle serviste aux açtırmak gerekiyor.40 liraya özel serviste hallettik. carwebguru programını yükleyerek montajı tamamladık.

Metin bunlar ne? yaşıma uygun anlatırmısın.:biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Gerekli sartlari saglayip telefonu konsola gomerim yerinizde olsam :)

Gulerek kullanin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Teşekkürler arkadaşlar..Telefon ızgaraya geçmeli.Söküp takması çok basit.Akşamları yanıma alıyorum.Sıcakta bir sorun olurmu bilmiyorum.Arkadaş 1 senedir kullanıyormuş.Sıkıntı olmamış.

Haşmet Abi benim teypte aux çıkışı yoktu.Cd ve radyo seçenekleri vardı sadece. Serviste aux seçeneğini aktif hale getirttim.Yetkili servisler 60 liraya özel servisler 40 liraya yapıyor..Telefona yüklediğimiz programda , multimedya teyplerde kullanılan program.Şarkıları klasör halinde görebiliyorsunuz.Araç logosunu ekleyebiliyor,hızınızı görebiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir program...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
14 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Hızı nereden görüyor  GPS mi

Evet abi ..GPS ten..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Metin Mankal

Okul gezileri , akşam kursları , etütler falan derken sıpaya telefon almak kaçınılmaz oldu.Telefonu bulunca tablet atıldı bir kenara tabi..Ben de el koydum.Telefon küçük olunca müdahele biraz sıkıntılı oluyordu. Şimdi süper oldu.Biraz da böyle kullanalım bakalım..

v6M0BD.jpg

lqnoAl.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Teybin yerine gomulmeli o tablet :)

astra j degil ya illa göm bi yerlere😒

Yorum bağlantısı
Metin Mankal
36 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Teybin yerine gomulmeli o tablet :)

Valla elimden gelse gömecem de ,yol bilgisayarı ,diğer ayarlar falan hep teyp üzerinden yapılıyor.Onları tablete nasıl aktarırım bilemiyorum..Şimdilik offline navigasyon yüklemesi ile uğraşıyorum..

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Valla elimden gelse gömecem de ,yol bilgisayarı ,diğer ayarlar falan hep teyp üzerinden yapılıyor.Onları tablete nasıl aktarırım bilemiyorum..Şimdilik offline navigasyon yüklemesi ile uğraşıyorum..
Hee yol bilgisayari arac ayarlari varsa sorun. Bence multimedya alinmali [emoji16]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...