İçeriğe Yönlendir

Focus Mk1 - İlk çalıştırma (marş) Sorunları

Ali Yaşar

Recommended Posts

Seçkin Kaçar

Kontağı çalıştırma pozisyonuna getirdiğinizde,tüm ışıklar yanar. Araç beyni bazı kontrolleri yapar  akü ve yağ lambaları hariç diğerleri söner,araç çalışınca onlarda söner.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alperen Yozgat

Merhaba abiler. 15 gün kadar önce galerici bi akrabadan 1.6 ambiante aldık. Aracın aküsü 2 gün önce aniden bitti sanayiye gittik şarj edip aküde patlak var dediler 0 akü aldık. 60 amper yiğit akü. Önceki akü de 60 amperdi. İlk çalıştırma da kontağı açıp ışıkların sönmesini bekliyorum ardından anahtarı çevirince araç sanki çalışmak istemiyormuş gibi davranıyor. Sarsıntılı çalışıyor. Araçta atiker sıralı sistem var. Nedeni ne olabilir sizce? Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
ersen kablan

Tek marşta hiç çalışmadı aracm değişen parcaları yazıyorum pompa komple, hız sensörü, hava hortumları, akışmetre, katalizör tum egsoslar fabrika cıkıslı gıbı, en son silindir ust kapak contası dediler o kaldı ona cok fiyat cekıolar 1000 felan anlamadm ne yapcam

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Uğur Ertürk

Merhaba arkadaşlar, bir süredir soğuk havalarda sarsıntılı bir şekilde marş yapan aracım dün itibarı ile çalışmadı. Anahtarı çevirince tık sesinden başka bir şey yok, aküm yeni, aracı nasıl çalıştırabilirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Merhaba arkadaşlar, bir süredir soğuk havalarda sarsıntılı bir şekilde marş yapan aracım dün itibarı ile çalışmadı. Anahtarı çevirince tık sesinden başka bir şey yok, aküm yeni, aracı nasıl çalıştırabilirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

Akünüzde problem olmadığını varsayarsak, marş motorunuzda arıza olma ihtimali var.

Yorum bağlantısı
Uğur Ertürk

Çağlar Bey ve Selçuk Bey teşekkür ederim. Dün akşam iş dönüşü arabayı biraz sallayıp marş yaptım 3. marşta araba çalıştı, sanırım marş motorunda bir sıkıntı var, en kısa sürede elektrikçiye götürüp hem marş motoruna hem de aküye baktıracağım, saygılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...