İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Otomatik Kapı Kilitleme ve Emniyet Kemer İkazı

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Sezgin Hüseyinoğlu
On 11.04.2007 at 21:11, Ayhan Şentürk yazdı:

arkadaşlar fiestalarda kontağı 4-5 kere hızlıca acıp kapayınca uzun bi dıııd ses geliyor. onun ne olduğuun bilen varmı.(kontağın hızlıa acılıp kapanıp kadran kontrolü olduğunu duymuştum.tüm ibrelerin sona vurması gerekiyoormuuş.)

anahtarı eşleştirme diye biliyorum

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Uğur Bilgin

Konuyu hortlatıyım [emoji23] emniyet kemer uyarısını açabilen oldumu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kemer ikazını ben açamadım, sadece kilitlemeyi yaptım 4 senedir kullanıyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

kemer ikazı yok, kemer soketinde sensör yok, boşa uğrşamayalım :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Talat YAŞAR

Merhaba arkadaşlar benim 2004 1.4tdci fiesta var araci ilk aldığımda, araçtan indiğimde 45 sn. sonra kapılar kilitleniyordu ama şimdi nezaman kapandı bilmiyorum ama kilitlenmiyor bunu nasıl aktif hale getirebilirim... Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Burak ışık
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Arkadaşlar 2006 fiesta aracımda araba hareket edince kapıları otomatik kilitlemeyi başardım kontagı acıp ısıklar sonmeden 3 kez kapıları kilitleyip acıyorsunuz kontagı kapatıp tekrar 3 kez ackapa yapıp kontağı tekrar acınca kısa bir biip sesi geliyor bu durumda 3 kez daha ackapa yapınca uzun bir biip sesi geliyor ve sistem calışıyor, arabayı her çalıştırıp yurutunce kapılar kilitleniyor artık, şimdi kemer ikazınıda yapayım dedim fakat olmadı, kontagı acıp ışıklar sonunce kemeri 3 kez takçıkar yapıp parkları acıp kaptıyorsunuz sonra tekrar 3 kez takcıkar yapınca uyarı ısıgının yanması gerekli fakat olmadı bir turlu bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

Abi merhaba. Kapıları anahtardan mı yoksa kapı kolundan mı kitleyip açıyorsun 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Burak ışık yazdı:

Abi merhaba. Kapıları anahtardan mı yoksa kapı kolundan mı kitleyip açıyorsun 

Merhaba, kapı kolundan yapıyorsun, yalnız 2009 senin araç, onda olmaz, 2006 sonlarında kalkmıştı o özellik...

Yorum bağlantısı
Burak ışık
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Merhaba, kapı kolundan yapıyorsun, yalnız 2009 senin araç, onda olmaz, 2006 sonlarında kalkmıştı o özellik...

Teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ferit Gür
Talat YAŞAR yazdı:

Merhaba arkadaşlar benim 2004 1.4tdci fiesta var araci ilk aldığımda, araçtan indiğimde 45 sn. sonra kapılar kilitleniyordu ama şimdi nezaman kapandı bilmiyorum ama kilitlenmiyor bunu nasıl aktif hale getirebilirim... Teşekkürler. 

Tekrar yapabildiniz mi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...