İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Sony Mp3 Takılması

Murat Dursun

Recommended Posts

Murat Dursun

Gökhan süper olmuş banada gaz oldu bir şey soracacağım

çerçeve filan yok değilmi kolları kesip teybi soktun direk? Bombeden dolayı boşluk kalmadı yani?

Yorum bağlantısı
Onur Gülbakanoğlu

Elinize sağlık

Allahtan benimkisi 6000 mp3 çalmıyor bir tek ama hiç değilse görüntü güzel :p

Bende sizdeki yetenekte olmadığından takmaya çalışsam iyice bozar bir de yeni konsol alırdım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Peki arkadaşalar bu sony mp3 ü direk yeni fiestanın 6000 cd sini çıkarıp yerine takabilirmiyiz? Soketler uyarmı yoksa değiştirmekmi gerekir?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güzeel, şimdi sıra bu sony aleti bulmaya geldi, fiyatı nedir ve nerden bulabilirim acaba arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzeel, şimdi sıra bu sony aleti bulmaya geldi, fiyatı nedir ve nerden bulabilirim acaba arkadaşlar?

Mertol Bey'de vardı galiba..
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

güle güle kullanın çok şık durmuş

nasip olursa bende 2006 fiestama taktırmayı istiyorum ama ilk başta elimdeki 6000cd yi satmam lazım

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Haluk Şentürk
(düzenlendi)

ellerinize sağlık.ve cesaretiniz için tebrikler. :)

gerçekten çok şık durmuş. :)

arka cam rezistans düğmesi ne oldu acaba.???

tarihinde Haluk ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Barış Günay
(düzenlendi)

olayı cok guzel anlatmıssın bu işlerden hiç anlamama ragmen ben bile yapabileceğimi dusunuyorum ,saka bi yana ben nerden bulabilirim acaba 6000 model :D

teşekkürler

bu mesajı yazdıktan sonra nette arastırma yaptım 3-4 tane buldum 475-550 arası fiat değşio bilginize (:

tarihinde Bar?? G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Oğuz Yıldırım

teypde amfi cıkıs olmadıgı için cevirici gerekiyor...

çeviricide pek sağlıklı bi yöntem degil arac sesini içieriye alabiliyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Evet rezistansı takabileceğiniz başka bir yer var aşağıda linki mevcur olan topic'i incelerseniz ek bilgiler edinebilirsiniz.

Fiesta 6000CD Modifikasyonu

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Nail Özdemir

Çok başarılı bir çalışma Gökan bey kutlarım.

bu mp3 çaların aynısını focusa takılabilir mi? birde fiyatı nedir? acaba...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Aakadaşlar, Ford Almanya sitesinde Fiesta Aksesuarlarına bakarken birde gördümkü Yeni Mondeolarda bulunan SonyMP3 çaları fiestaya takmışlar acaba bundan alıp taksak nasıl olur bulunurmu, hem çıkışları daha güçlü galiba, yine aynı sitede hoparlör olarakta Pioneer kullanılmış resimleride var.

işte link buradn Fiestayı seçin, sayfa 10 da teyp 22 da ise pioneer lar var.

http://www.ford.de/ns7/fiesta/-/kataloge-p...pkw/-/-/-/1899#

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mertol bey senin mondeodaki Sony olması lazım, sağ alt tarafta on/off butonu var, sen kesin sıkılırsın ondan, mod falan yaparsın ozaman alıcı olabilirim. :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Görkem Azizoğlu

İşçilik gerçekten çok güzel. Elinize sağlık. Aklıma yattı gerçekten.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Hüseyin Arıcı

Bu teybi Focus'a taksak olur mu? Direksiyon kumandası falan çalışır mı?

Yorum bağlantısı
Murat Dursun

veee bende sony mp3 olayına giriyorum mertol abi sağolsun sony i uygun fiyata buldu şimdi yarın takmaya çalışıcaz.Sorum şu mertol abinin şemasına göre sony in tüm soketleri ok hangi yere sağ hoparlör hangi yere sol hoparlör takılacağı belli ama konsolden gelen kabloların örneğin hangisi sağ ön kapı nasıl anlıcaz ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu teybi Focus'a taksak olur mu? Direksiyon kumandası falan çalışır mı?

2004 focusa olmaz

Yorum bağlantısı
Murat Dursun

arkadaşlar sony i aldım ama 2 yere götürdüm arakadaki soketi olmadan yaparım ama şase yapabilir garanti veremem dediler bu soketi bulabileceğim bir yer varmı?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
İlker Çiftçi

Aynı uygulamayı yapan arkadaşlar varmı aranızda?

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.

Bu uygulamanın aynısını kardeşimin arabasına yaptık ve cihaz 1 saat sonra kapanıyor. Sonra tekrar açma düğmesine basıyorsun 1 saat sonra yine kapanıyor.

Sizde de oluyor mu?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Kablolar hatalı bağlanmış, araç kontak kapalı sanıyor, serviste düzeltirirsiniz kolay iş.

Yorum bağlantısı

Her ne kadar hortlamış bir konu da olsa ben yeni gördüm ve harika bir uygulama olmuş. Ama son seri collectionların teypleri de çok karizmatik. Bu arada rezistansı açık kalma gibi bi durum olmaz. Bu aletler ısındıktan sonra otomatik olarak kapanırlar.

Yorum bağlantısı
İlker Çiftçi
Her ne kadar hortlamış bir konu da olsa ben yeni gördüm ve harika bir uygulama olmuş. Ama son seri collectionların teypleri de çok karizmatik. Bu arada rezistansı açık kalma gibi bi durum olmaz. Bu aletler ısındıktan sonra otomatik olarak kapanırlar.

Bu ısınma ile alakalı değil, Ali Bey'in dediğine benzer bir olay. Cihaz araba kontogı kapalı zannediyor ve 1 saat sonra kapanıyor.

Bu da sadece 2001 - 2004 arası modellere bağlantı yapıldıgında oluyor. Yeni kasalarda olmuyor sebebi ise yeni kasalarda aracın beyinden gelen bir voltaj kablosu var o kablo sayesince cihaz açıkmı kapalımı anlıyor.

2001 - 2004 arası modellerde bu kablo olmadığından cihaz aracı kapalı zannediyor ve 1 saat çalıştıktan sonra kapanıyor. Dügmesine basıp tekrar açtığınız da 1 saat daha kullanabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı

İlker bey beni yanlış anlamışşsınız. Ben kapanmayı Rezistans için söylemiştim. Ana ünite hakkında hiç bir fikrim yok. Ayrıca söylediğpiniz çok mantıklı. Kesinlikle katılıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...