İçeriğe Yönlendir

Anahtar Soru Ve Sorunlarınız

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Serkan Toker

Bip uyarı sesinden sonra iki anahtarı sıra ile tanıtınca oldu. Şuanda iki anahtarda uzaktan kumanda olarak işlev görüyor.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birinin açma diğerinin kapama gibi karışık basınca da olur.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Yasin Sayan

Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır düşündüğüm yedek anahtar oluşturma işini bu gün sonuca ulaştırdım, ihtiyacı olan arkadaşlar fikir vermesi için buraya yazmak istedim çünkü ben bu siteden çok faydalandım.

Öncelikle Ford focus 2.5 Mk2 arabamın orjinal anahtarı yerine Focus 3 anahratını immobilizerli olarak internet üzerinden aldım, bu bana 13.5 dolar a mal oldu.

Anahtarın uzaktan kumandasını sitede bulunan bilgileri de kullanarak kendim programladım, çok kolay bir işlem bu.

Ancak bıçağı ve immo programını anahtarcı yaptı bu da 5+75=80 tl ye geldi.

Yani toplam 130 tl ye yedek anahtar sahibi oldum.

Yaptırdığım anahtarcı anahtarıda kendisinden olmak üzere 160 tl gibi bir fiyata yapabileceğini söyledi. Yani intenetle uğraşmak isteyenler araba anahtarı yapan bir yere gidip 160 tl civarı anahtar yaptırabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Sezgin Yaren

Merhabalar,

Aracım 2009 model Ford Focus 2.5 HB titanyum kasa. Aracım park ettikten sonra aracımdan indim kapıları kilitlemeden araç kendini korumaya aldı ve alarm ötmeye başladı. Neyse ki camlari açıktı hemen anahtarı taktım kontağı açınca alarm kapandı. Ama anahtar kapı kilitleme ve açma işlevi görmüyor. Pili bitmiş olabilir diye düşündüm değiştirdim ama hala anahtar çalışmıyor. Sebep ne olabilir. Daha önce başına böyle bir durumla karşılaşan oldumu yardımcı olabilir misiniz? Saygılarımla 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...