İçeriğe Yönlendir

Anahtar Soru Ve Sorunlarınız

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Ali Tütün

izmirde kumandalı immolu anahtar 180 ytl yapan yer buldum daha ucuzunu bilen varmı

6. sanayi otakent yanı ege anahtar elektronik

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sina Güran

Alarm taktırıp, orjinal anahtar ile hem aracı kilitleyip hemde alarmı devreye sokup çıkarmak mümkün olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

olabilir, benimki öyle.

izmirde kumandalı immolu anahtar 180 ytl yapan yer buldum daha ucuzunu bilen varmı

6. sanayi otakent yanı ege anahtar elektronik

bir aralar buca cezaevinin hemen yanında 85 ytl y yaparım demişti bir çilingir (1 yılı geçti) şimdi ne der bilmiyorum.

Kumandaya basınca kilitleyip tekrar açıyor,bazende normal kilitlediği halde hareket halindeyken kapı açık uyarısı yanıyor.

arka stopları kontrol edin (gerekiyorsa değiştirin) kapıyı tekrar açması, kapının birinin açık olduğuna yada öyle sandığına delalettir.

arka stopları neden kontrol ettiriyorum ? eğer birinen biri patlak vs ise giderken kapı açık sinyali veriyo, elfreni çekilmiş sinyali veriyor. sapıtıyor yani.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Elbette mümkün. Yalnız sizin aracınızda U.K. varsa, orjinal alarma ne oldu? Ayrıca Fiestalarda bagajın kapandığını anlayamayabiliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Alarm taktırıp, orjinal anahtar ile hem aracı kilitleyip hemde alarmı devreye sokup çıkarmak mümkün olabilir mi?

Mümkündür...

Yorum bağlantısı
Sina Güran
Elbette mümkün. Yalnız sizin aracınızda U.K. varsa, orjinal alarma ne oldu? Ayrıca Fiestalarda bagajın kapandığını anlayamayabiliyor.
Mümkündür...

U.K. varsa derken?

Orjinalinde alarm yoktu zaten.

Hangi alarm markasını tavsiye edersiniz orjinal anahtarım ile beraber devereye girebilen?

Yorum bağlantısı
Sina Güran
Cenmax

Daha önce cenmax kullanmıştım, öyle bir model yoktu, hangi modelden bahsediyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sina Güran
(düzenlendi)

Teşekkür ederim :rolleyes:

Fiyatı konusunda bilginiz var mı?

tarihinde Sina G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ersin Kutun

slm arkadaşlar benim problemim yedek anahtarımın aracımı çalıştırmaması dır. özetlersek aracım 2006 model makyajlı kasa fiesta 1.4 abs yedek anahtarım kapıları açıyor kontağ a taktığımızda ise sadece kontrol ekranında sabit bir kırmızı bir ışık yanıyor ve araç çalışmıyor problemin ne olduğunu anlayamadım sizlere sormak istedim şimdiden teşekür ediyorum cvp larınz için.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yedek anahtardaki immo devreyi tamamlayamıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Birşekilde, aracınızın immo kodu değişmiş ve 1. anahtar buna kodlanmış, evdeki yedek kodlanmamış. Bir serviste ikisini de tekrar kodlatın.

Yorum bağlantısı
Ersin Kutun
(düzenlendi)
Birşekilde, aracınızın immo kodu değişmiş ve 1. anahtar buna kodlanmış, evdeki yedek kodlanmamış. Bir serviste ikisini de tekrar kodlatın.

Anladım çok teşekkürler, bu bana serviste kaça malolur?

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
K
Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

arızalı parçayı bilmeden zor. anahtar 250 ytl civarında sanırım. uzaktan kumandalı isterseniz fiyatı degişir. tek anahtar programlanacaksa 50 civarı alırlar.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Akif Tanık

Konu Anahtardan dışarı çıkmış gibi biraz...Şu çançinçonları bi araştırsak da güzel bi anahtarımıza olsa ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Guest Mesut Akta?
(düzenlendi)

Malum arabanın yedek anahtarının bulunması gerekiyor bende bir yedek anahtar var ama bir tane daha yaptırayım dedim Antalyadaki 15 anahtarcıya gittim sordum ne kadar diye bana verilen cevaplar ;

1) Bir saat bende kalsın sana kumandasız 75 liraya yaparım...

2) Az bekle 110 liraya kumandasız yaparım...

3) Bu anahtar orjinal ben yapamam...

4) 100 liraya kumandasız yaparım...

5) Bunlarda immobilizer var dediler o yüzden pahalıdır...

.

.

.

dediler.Bende en sonunda vazgeçtim yaptırmaktan.. :s

tarihinde Mesut Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Dere

bu anahtar konusunda benim şöyle bir sorum olacak;

anahtar alınacağı zaman üzerinde yazan kodların birebir aynı mı olması gerekiyor yoksa belli bir kısmı aynı olsa yeterli mi?

ha anladım, örnek istiyorsunuz: benim anahtarın kodunun sonu AD ile bitiyor, buna AC, AB vs ile biten ama fakat önceki rakamları aynı olan anahtarlar uyar mı? tıpatıp mı olacak? daha nasıl anlatayım bilmem ki? siz de amma soru soruyorsunuz he. :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ben 25 kiraya kumandalı anahtarın sadece anahtarın yaptırdım :nazar: düz yedek anahtarda olsa olsa 30 lira eder (tabi immobilizersız)

sadece kapı açmak için yaptırırsanız ucuz olur ama immo işin içine girince fiyat bir miktar artıyor

elimde farklı kodda bir immo var onu kodlayabilsem 2 tane kumandalı 1 tane kumandasız anahtar sahibi olacam :D şimdi 2 tane moturuda çalıştıran bir tane sadece kapı açan anahtarım var :f1:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mustafa'cım, herhalde benim sorumun cevabını bilen yok be kardeşim. hı ne dersin? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
anahtar alınacağı zaman üzerinde yazan kodların birebir aynı mı olması gerekiyor yoksa belli bir kısmı aynı olsa yeterli mi?

ha anladım, örnek istiyorsunuz: benim anahtarın kodunun sonu AD ile bitiyor, buna AC, AB vs ile biten ama fakat önceki rakamları aynı olan anahtarlar uyar mı? tıpatıp mı olacak? daha nasıl anlatayım bilmem ki? siz de amma soru soruyorsunuz he. :p

Bu sorunun cevabını bende hep merak etmişimdir :lol2:

Ama kumar oynayacak 25 dalorım olmadı hiç

Al deneyelim :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Dibi mavi olan anahtar tipi olacak, kodu değişebilir, O yedek parçanın problemi, Ford da dakika başı kod değişir, sebebi de bilinmez. Muhtemel sebebi; Yapılan zammı gizlemektir.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bu sorunun cevabını bende hep merak etmişimdir :bravo:

Ama kumar oynayacak 25 dalorım olmadı hiç

Al deneyelim :D

25 "dalor" değil ki, 1.09du en son hatırladığım. :p ehe farketmedin değil mi? hemen düzeltirsin şimdi sen onu. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
25 "dalor" değil ki, 1.09du en son hatırladığım. :D ehe farketmedin değil mi? hemen düzeltirsin şimdi sen onu. :bravo:

Git bir daha bak bakalım o 1,09'a..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...