İçeriğe Yönlendir

Blow Off

Ayhan Şentürk

Recommended Posts

Ali Çukur
tdci da gaz kelebeği var mı?

Tam anlayamadım Çağlar Bey?

Satılan aparatta mı diyorsunuz?

Yoksa genel olarak TDCİ motorlarda mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

blow off un mantışında , kapanan gaz kelebeği arkasına yığılan basıncın tahliyesi vardır da, tdci da yok sanırım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gaz kelebeği olmayan 200 Ps altındaki diesel motor için teknik gerekliliği yok, çuflaya hoplaya gidilecekse, alınır takılır, o zevk işi tabii...

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Forumda Blow-Off ile ilgili uzunca bir konu vardı diye hatırlıyorum.. O konuda birçok bilgi verilmişti uygulanmasına dair.. Arama yaparsanız ulaşabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Gaz kelebeği olmayan 200 Ps altındaki diesel motor için teknik gerekliliği yok, çuflaya hoplaya gidilecekse, alınır takılır, o zevk işi tabii...

Anladım Çağlar Bey

Turboyu rahatlatır mı diye düşünmüştüm de...

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Asilhan Furkan Akçay

ben taktırmayı dusunuyorum ama fiyatı bıraz pahalı.. 750 ila 1000 lira arası para istiyorlar ..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Can Usta

Ben c maxıma taktırmak istiyorum izmirde ikamet etmekteyim ürün ve işçilik toplam kaç liraya mal olabilir ?_??

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. Motorunuz benzinli mi?

2. Avatar da kendi fotomuz harici kullanmıyoruz

Ben c maxıma taktırmak istiyorum izmirde ikamet etmekteyim ürün ve işçilik toplam kaç liraya mal olabilir ?_??
Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Tamam anladım en kısa zamanda kendi fotografımı eklemeye çalışacağım . Araba 2007 model 1.6 dizel , koyu renkli c maxı olan biri bu parçadan takıp video çekmiş verilen linkten izledim çok beğendim bende taktırmak istiyorum , sorduğum sorumun haricinde bu konunun bütün sayfaları okudum bir sorum olucak şimdi ben taktırdım diyelim babam istemedi mesela onun için bi sigorta yada benzeri bişey ile kapatıp açabileceğim birşey olabilecekmi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

blow of, benzinli motorlardaki , gaz kelebeğinin , emme havasına engel olmasını engellemek için, yüksek beygirli motorlarda işe yarar, diesel de gaz kelebeği yoktur, blow off gereği yoktur, bu yüzden fazla birşey yazan olmamıştır.

Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Anladım , uzun iş gibi görünüyor en iyisi vaz geçmek :lol:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Seçkin Işık

ben elektronik olanından taktırdım. digeri maddi bakımdan cok geldi. :) orjinalı kadar olmasada fena degil sesi.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
ben elektronik olanından taktırdım. digeri maddi bakımdan cok geldi. :p orjinalı kadar olmasada fena degil sesi.

Hacı o blow of değil. :good1: Köpek çıldırtan. Didim'in köpekleri ile iyi kanka olmuşsundur. :p:good1: :good1: :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ozan Güngör

abilerim kardeşlerim iyi akşamlar. 2010 fiesta 1.4 titanium aracıma blow offmu taktırmalıyım yoksa egsoz mu ? 

egsoz şahinciler gibi olmayacak tabiki. bi çıtır ses versin yeter. böyle tatlımsı bi ses. vtec lerdeki gibi. degerli önerilerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

abilerim kardeşlerim iyi akşamlar. 2010 fiesta 1.4 titanium aracıma blow offmu taktırmalıyım yoksa egsoz mu ? 

egsoz şahinciler gibi olmayacak tabiki. bi çıtır ses versin yeter. böyle tatlımsı bi ses. vtec lerdeki gibi. degerli önerilerinizi bekliyorum

Konunuzu birleştirdim.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
kadir dedecan

Arkadaşlar kımı ustalarda araça zarar verir diyorlar dogrumu. Bunu kullanan varsa aracındaki kullanmadan önceki ve kullandıktan sonraki performansı bizlere anlatıp bizleri aydınlatırsa seviniriz.. saygılar

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Arkadaşlar kımı ustalarda araça zarar verir diyorlar dogrumu. Bunu kullanan varsa aracındaki kullanmadan önceki ve kullandıktan sonraki performansı bizlere anlatıp bizleri aydınlatırsa seviniriz.. saygılar

Blow of performans i etkilemez ayrics 140tl ye blow of al 300tl ye montaj yap cok sacma ve gereksiz

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

bu sistem nasıldır bilgisi olan varsa paylaşabilir mi. 
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...