İçeriğe Yönlendir

Gösterge Lambası Değişimi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Burak Balıkçı
Bende değiştirdim yanan gösterge ampulunu . Ama diğerlerinide değiştirdim çünkü kararmıştı hepsi . Şimdi gayet iyi aydınlatıyor . Bu arada ustam orjinal 3w yerine 5w takmamı onaylamadı ... Aşırı ısınır plastik aksama zarar verebilir ya da ömrü kısa olabilir gibi olumsuzluklar söyledi ... Yorum sizin ...

Ömrü kısa olur orası doğru ama plastik aksama zarar vermez, ondan yana bir korukum yok.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kenan Yılmaz

Benim gösterge lambalarından bir kaçı yanmıyordu. Gösterge adeta karanlık görünüyordu. Serviste değiştirdiler ancak aydınlatma yine yeterli değil. Demek ki 3w ampül yerine piyasada bulunan 1,2w ampül takmışlar.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Umut Karataş

Mehmet abi, oto elektrikçilerde bulabilirmiyiz bu ampüllerden? Az önce baktım benimki de patlamış km sayacının arkasındaki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla ben Nevşehir'de bulamamıştım.. Oto elektirkçilerde de zor bulursun çünkü; genelde araçlarda 1.5 watt'lık kullanılıyor ama ford 3 watt kullanmış.. Bu sebeple bence şansını servislerde denemelisin.. Ya da; hurdacılarda;)

Yorum bağlantısı
Umut Karataş

Oto elektrikçi de 1,2 W buldum önce. Taktım ama yanmıyor gibi sönük oldu. Sonra 2,3 W buldum onu taktım fena olmadı, sönüklük falan yok.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bu çalışmayı Mondeo mk3 için yapan ve hayrına fotoğraflayan oldu mu?

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
  • 4 yıl sonra...
Ersin KÜÇÜK

Selam!İyi akşamlar.

Foto lara nereden ulaşabiliriz.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Malesef.

Bilgisayar açınca bakayım. Bilgisayarda varsa yüklerim yeniden.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ersin KÜÇÜK

Mehmet bey!İyi çalışmalar.

Benim aracın sadece yesil zemin aydınlatma ampulleri çalışmıyor.

Internette satilan osram marka 3 watt dipsiz normal  ampullerden alsam ış görür mü?

5 adet yeterli midir?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...