İçeriğe Yönlendir

Fiesta Muayene

Gökhan Becerik

Recommended Posts

Gökhan Becerik

Dostlar aracımın muayenesi bitmiş :nazar: kaça maal oluyo araç muayenesi son zamanlarda yaptıran oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Egzost muayanesini yaptırdıysanız 103 tü o da yapılacaksa 17 ytl; ama 103~113 pek emin değilim.

Yorum bağlantısı
Gökhan Becerik

ruhsatı üzerime alalı 2-3 ay oluyo egzoz muayenesi isterler mi

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Ruhsatla ilgisi yok egzost muayanesi aracın üzerine yapılıyor bitmemişse sorun çıkmaz

Yorum bağlantısı
Gökhan Becerik

ruhsatın içinde egzos muayene kartı yok , bu yapmam gerekiyo mu demek ?

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Araç üç yaşını doldurana kadar emisyon ölçümü yapılmıyor.Ruhsatta trafiğe çıkış tarihi aralık değilse süresi dolmuş ama yapılmamış demektir.Yakalanırsanız cezası oldukça ağır.Bildiğim kadarıyla ağır para cezası ve trafikten men var.Ben şubat ayında yaptırdım süresinde yaklaşık emisyonla birlikte araç muayenesine 140 ytl civarında verdim galiba.Aralığı geçirirseniz zamlı tarife.......

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Bu durumda biraz daha bekleyip farklı ödemek ya da ceza ödemek yerine yaptırın gitsin,17 ytl sadece 5 dk sürmüyor

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Gökhan Bey yeni farkettim.Aracınız 2005 ise ne emisyon nede muayene sürenizin bitmemiş olması lazım

Yorum bağlantısı
Gökhan Becerik

Cevaplar için çok teşekkür ederim , 17 liraya egzast muayenisini , 104 liraya da araç muayenesini yaptırdım 120 liraya geldi toplam yaptıracak arkadaşların dikkatine ...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...