İçeriğe Yönlendir

Bir Led Nanesi De Benden

Görkem Azizoğlu

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu

merak ettiğim buydu. :) siz aşmışsınız. onu oraya çekip montajlama işini herkes yapamaz. Tebrikler. :bravo: Evet iç dış değişikliğinde düğmeye basmak gerekiyor. Olmadı sizinkinden alıp bir operasyonda ben yapayım :) Bu arada ilginize ayrıca teşekkürler.

Rica ederim ama tavsiyem bu mavi ekranlı termometre olur :)

Sensör aynada mı Görkem... 

Bizim fiesta da sensör filan yok abi kara düzen o yüzden ne hangi sensörü kastettin anlamadım :)

Aynada sensör olmaz ki. Dış etkenlerden kolay etkilenir. Di mi gıı?  :yes:

Kolayca etkilensin abi onu isterim bende :D

Sensör diyince çetrefilli bir şeye aklım gitti :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Rica ederim ama tavsiyem bu mavi ekranlı termometre olur :)

Bizim fiesta da sensör filan yok abi kara düzen o yüzden ne hangi sensörü kastettin anlamadım :)

Kolayca etkilensin abi onu isterim bende :D

Sensör diyince çetrefilli bir şeye aklım gitti :D

Hava sıcaklığı 22 derece iken yağmur yağarsa sıcaklığı 22 görmeycena ama taam mı? :p

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Hava sıcaklığı 22 derece iken yağmur yağarsa sıcaklığı 22 görmeycena ama taam mı? :p

Burası Angara. Yağmur filan yağmaz burda. Hem yağarsa da rüzgar üfürttürür götürür suyu. Bende sıcaklığı görürüm o kadar kurcalamayın işte yerini :D

Şaka bir yana bu resimdeki çıkıntı ısı algılayıcısı değil mi? ısıtmalı sensörlü megan aynası diye görüyorum nette. Sensör bu sensör mü ki?

http://mcdn01.gittigidiyor.net/5136/Dis-Ayna-Komple-Renault-Megane-1999-02-Elk-Sag__51362520_0.jpg

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Doğrudan rüzgarda almıyor ki abi yani çıkıntı şeklinde değil. Rüzgar vurmaz diye düşündüm. Yan profilden foto da yok elimde. Şu benzinliklerde sitelerin girişlerinde filan yazar ya hava sıcaklığını, karşılaştırıyorum ayna uzunca süre güneşte kalmamışsa doğru sonuçlar veriyor. 

Hepsini geçtim ben şunu merak ediyorum kim açıklayacak. hadi ben yanlış yaptım reno da mı yanlış yaptı :D

bu da 206nın 

http://img846.imageshack.us/img846/3222/secreen2kopya.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Doğrudan rüzgarda almıyor ki abi yani çıkıntı şeklinde değil. Rüzgar vurmaz diye düşündüm. Yan profilden foto da yok elimde. Şu benzinliklerde sitelerin girişlerinde filan yazar ya hava sıcaklığını, karşılaştırıyorum ayna uzunca süre güneşte kalmamışsa doğru sonuçlar veriyor. 

Hepsini geçtim ben şunu merak ediyorum kim açıklayacak. hadi ben yanlış yaptım reno da mı yanlış yaptı :D

bu da 206nın 

http://img846.imageshack.us/img846/3222/secreen2kopya.jpg

Ğöno neyi doğru yapmış ki? Boşuna delmişin güzelim aynayı bea... Eehheheheee... :p:crazy:

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Ğöno neyi doğru yapmış ki? Boşuna delmişin güzelim aynayı bea... Eehheheheee... :p:crazy:

Ayna altlarından sarkan nazar boncuğu projem vardı içine de led dıkacaktım. Küpe misali güzel olur. Hiçte boşuna delmedim :D

v8ab.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ayna altlarından sarkan nazar boncuğu projem vardı içine de led dıkacaktım. Küpe misali güzel olur. Hiçte boşuna delmedim :D

v8ab.jpg

Boşaltamadılar gitti şu köyü. Mıhtar da tanıdık emmee... Neyse. :crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...