İçeriğe Yönlendir

Bir Led Nanesi De Benden

Görkem Azizoğlu

Recommended Posts

Engin Kırtay
Kabloları anahtara tam tersi bağlasak olmaz mı ki? Biraz attım ama :lol:

maalesef gorkem olmuyor :D

3 uclu bir anahtar buldum işimi gorecek sanırım olcu aleti ile olctum, tam istedigim gibi..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Levent Ayhan
öncelikle elinize sağlık diyorum. yalnız siz 4 seri led + 220 ohm direnç kullandım demişsiniz. benim araç için ayak aydınlatması yaptım seri 4 led taktım o bile yetti yani direnç koyunca dahada düşüyor verdiği ışık nasıl oluyor bu? sizin aracınızda sönük halinde 12 v elektrik sağlamıyor mu?

bazı ledler düşük direç ister,bazıları yüksek direç.... o ledin yapısına bağlıdır

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

görkem :D canım olmamış :) ben anlattım ama teşfikledim seni ama olmamış :):D:) güle güle kullan kardeşim süper olmuş :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
(düzenlendi)

Sağol Sinancım sende ısrar etmeseydin yap yap diye seneye zor bitirirdim bu gidişle ama yaptım oldu. :D

düzenleme:imla

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Görkem Azizoğlu

Buyrun arkadaşlar bunlarda yeni yaptıklarım kapı altları, ön kapı içleri, bardaklık, ön saklama gözü. Bardaklık, saklma gözü ve kapı içleri saklama gözleri ledlerini istendiğinde kapatılabilir yaptım dikkat dağıtmaması için. Ön kapılarda 24 er arkalarda 16 şar var aydınlatmaları yeterli.

img2395vg3.jpg

img2399ep2.jpg

img2496gv9.jpg

img2498yy0.jpg

img2479xj3.jpg

img2480pe9.jpg

Bizim ufaklığın son hali. :)

img2487pl4.jpg

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Sağol Sinanım bi ilham geldi hepsini bitirdim. Kapıyı sökme konusunda da Gomtanıma teşekkürler yukarı eklemeyi unuttum. :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Gerçekten güzel olmuş...

Başka led takılacak yeri kaldı mı bunun?:)

Submarine unutuldu olmazsa olmaz ama başka zamana

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Emeğine sağlık, S Class Mercedesler gibi olmuş kapı altı aydınlatmaların.

Bu arada seni kapılar açık halde iken 250 mt uzaktan görenler UFO inmiş sanabilirler :) Işıl ışıl nur saçıyor etrafına.

Araba ufo olsun neysede bu fotoları çekerken yoldan geçen bi arkadaşda bana uzaylıymışım gibi uzun uzun baktı gerçekten. :)

Yorum bağlantısı
Guest U?ur Demir

Eline Sağlık Çok Güzel Olmuş....

bende ledlerle uğraşıyorum ayak aydınlatmalarını, göstergeleri yaptım. bagaj, kapı açma ve tavan kaldı. bu arada kapının altı çok güzel durmuş. gerçi ben sıralı led kullandım hazır çok fazla oldu gibi geldi bana buraya fotoğraflarını koyacam birde sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Bol ışıklı günler. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Barış Çelik

Görkem gerçekten harika olmuş... Bende yapacaklarımı arkadaşlara söylüyorum bana sunu diyorlar: yürüyen pavyon. Seninkini görseler ne derler bilemiyorum artık :rolleyes:)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Teşekkürler... Bütün ledleri beyaz kullandım sırf pavyon olmaması için. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Ama benim taktığım laktığım ledler mavi o loş yaptım en kısa zamanda fotoğraflarını koyacam tam bitmedi çünkü :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Kenan Yargıcı

fikir herkeste vardır ama emeğe dönüştüremez.güzel emek olmuş.tebrikler.

bu arada resmin birinde aynanın civarında sıcaklık göstergesi var.marka ve nerden alındı sorularına biraz bilgi alsam.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
bunu arka stoplara yapabilirmiyiz acaba

Tabiki biraz işçilikle çok güzel şeyler çıkacaktır.

fikir herkeste vardır ama emeğe dönüştüremez.güzel emek olmuş.tebrikler.

bu arada resmin birinde aynanın civarında sıcaklık göstergesi var.marka ve nerden alındı sorularına biraz bilgi alsam.

Marka arabalar için aksesuar üreten bi firma Allride, bi kaç yıl önce migrostan almıştım.

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

bir sorum olacak merakkımdan soruyorum sağ ve sol parklar devamlı yanık bir şekilde oluyor sinyal lambaları peki normalde sağa veya sola sinyal verdiğimizde sağ ve sol sinyal lambaları yanıp söner şeklinde normal görevini yapıyormu yoksa devamlı yanık bir şekilde kalıyormu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...