İçeriğe Yönlendir

Fiat Bravo Gelmiş..

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Bayram Bekman

bende grande punto sport'u ınceledım azıcık!

1.4 lt. turbo bensınlı 120 ps.'lık motor

6 hava yastıgı ops. dız hava yastıgı konulabılıyor! top.8 ad. olabılıyor!

tek kapı ve spor on koltuklar basarılı,insanı sarıyor! ama sparco gıbı degıl maalesef..

aracta cd-mp3 calar amfı+bas var,ses tatmın edıcı! zaten bagaj kucuk bas kutusu koyarsanız dolar!

ıç plastık aksam kötu,connect'le aynı dıyebılırım!

komple cam tavan secenegı var! (+2000 ytl)

derı doseme ve park sensorlu,6 hava yastıklısını nakıt 33850'ye bırakıyorlardı! içi dandık bunun dedım o zaman az bekleyın bırde bravo'ya bakın dedıler..

bılgılerınıze... :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

Arka cam küçük değilmi? ben pek sevmem bu tipleri yaa.

Ama içini beğendim yanii :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bende ilk bakışta ön tarafı Aston-Martin DB9 2 ye benzettim. Ama arka tarafı hiç bişeye benzetemedim yani pek beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Boran Cansever

güzel araç çıkarmışlar. motoru hakkında bişe söyleyemeyecem ancak ön tarasırım arka ve profil tasarımına göre biçimsiz kalmış

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Bravo dizellerde baya iddalı 1.6 105 ve 1.6 120 bg iki motoru var.Özellikle 120 Bg motorunun verdiği 300 Nm tork baya iyi, hemde 1500 d/dak.120 bg modelin 0-100 hızlanması 10.5 sn.

tarihinde Hakan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Araç gidip incelenirse Fiat=Tofaş mantığından uzaklaşılır bence.Bravo'nun siteside çok güzel hazırlanmış www.siradisilarabravo.com

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

linea için ve punto içinde farklı denilmişti bizim komsuda 2008 linea var ve benim 2001 bora ile takas etmek istiyo 3 aylık araç ve 7 yaşındaki araç

aldığına pişman bizim komşu linea yı

Yorum bağlantısı
Utku Çay
(düzenlendi)

linea ara üretim, segment olarak b ile c arası, yumuşak c de diyebiliriz :) , 2 arada 1 derede bir model

gpunto ise b segmentte ve kendi segment standartlarında bir kaliteye sahip

ama bravo gerçekten c segment bir araç gibi duruyor

tarihinde Utku tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Utku Çay
utku bey siz alırmıydınız

param olsa alabilirim, neden olmasın :)

ama kesinlikle linea almazdım :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Linea gibi abuk fiyatları var bunun da yahu. Başlarda zor bence.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

onur bey kafa kafaya değişelim demiyo ki adam siz anlamamışsınız heralde adam lineayı beğenmediği için bora ile değişelim diyor saygılar siz 2001 bora dediğiniz comfortline mi yoksa trendline mi 16000 ytl ye

Yorum bağlantısı
Utku Çay
Bence hiçte abuk değil. 105 hp 1.6 dizeli 36 bin lira.. MP3 ünden alaşım jantına herşeyide var. Çin malı xenon kit tak devam et modunda aletler..

Hem yakıt açısından hemde performans açısından sınıfındakilerin hepsinden daha iyi durumda gözüküyor. Özellikle 120 hp benzinli son derece başarılı

+1111111111

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hyundai İ30 içinde donanımına göre çok iyi araba deniyordu. Kesin tutar bu araba, hyundai kendini aşmış deniyordu. İ30' un hali ortada şimdi...

Yorum bağlantısı
Utku Çay

i30 la kıyaslamayın, i30 tipi bence zayıf. Ama Bravo nun tipi de içi de güzel

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Fotoğraftaki şu araca çirkin demek için biraz önyargılı olmak lazım gibi geliyor. Hele 290, 300 gibi torklar bu aracı yollarda iyi performansla götürür. 260 aks açıklığı, 153 iz genişliği, 179 araç genişliği tam C sınıfı olduğunu gösteriyor. Ee bu motorlarla bu fiyatlar hyundai i 30 aşağı olmadığını gösteriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Fordun oturuş, sürüş pozisyonu alışkanlık yapıyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ben de inceledim bu aracı..Klasik fiat yok artık gayet kaliteli geldi bana da.Ancak incelediğim aracım direksiyonu sağa doğru açılı duruyodu biraz. Fazla vaktim yoktu soramadım da..Saçma ama acaba kasıtlı yapılan bir şey mi ki?

Yorum bağlantısı
Uğur Çelik

10 gün önce italyadaydım

Bu arabayı inceleme imkanım oldu.Birazda sürmüşlüğüm var

Öncelikle dizaynı hoş geldi gözüme.Duruşuda gerçekten çok güzel.Araba çok atik.Puntolardan falan çok daha güzel.Yalnız debriyaj biraz garip geldi bana.Çok hoşuma gitmedi.İç dizaynı yeni tip arabalarla hemen hemen aynı.Hep aynı çizgiler.Kokpitte gözüme çarpan extra bi şey olmadı.Dediğim gibi güzel kaçıyor araba.Alınabilir.10 üzerinden 7 verdim bu arabaya

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...