İçeriğe Yönlendir

İlginç ve Komik İlanlar

Okyay Pay

Recommended Posts

Cihan Tiftik
(düzenlendi)
gerçekten jaguara bindinizmi )

şahin 180 giderken , jaguar yanından el sallıyarak geçer .

motor hacimi çok şey fark eder:)

zamanında çok modifiyeli araçlarla uğraştık , kimin ne yapabileceğini iyi biliriz

Sitede yasak olmasa şahinin BMW 540ı kalkışta,400m rollda,180-230 arası nasıl rezil ettiğinin videolarını göstermek isterdim ama maelsef hiç biri pistte dğeil. Ayrıca burda 900kglik,turboyla 160-170 hp ye çıkan araçlardan bahsediyoruz.(ki 300hp lik şahinler de var)Standart şahinden değil.Ve evet 12-15 milyara alınabilecek çok jaguara bindim.Hiç biri turbolu bi şahinin yarısı kadar bile iyi ivmelenemiyordu.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

rahmetli eniştem yıllarca modifiye tutkunları ve rallilere katılan araçların motor modifiyeleri ile uğraştı.

benimde 87 model şahinim onun bilgisi benim becerim sayesinde bir çeşit modifiyeler gördü

öncelikle 1600 cc motorun piston çaplarını forget piston ile 1800 cc çıkardık, daha sonra motor slilndir kapağını taşladık, üstüne derecesi abartılmamış egzantirik koyduk ,piston kolu , güçlendirilmiş krank , monifoldu değiştirip yatık çift weber koyduk , bununla birlikte komple miafori rot kolu ,elektronik ateşleme, arka amortisörleri ayarlı 56 chevroletinki ile değiştirdik , tabi lastikler , aluminyum jantlar vs vs

şimdi dönüp bakıyorum aynı hatayı asla yapmam , herhalde gençlik herkeste var olandan farklı olma isteğini ateşliyor.

yaptığım masrafa o zamanların sükseli makinalı peugeot 405 mı 16 alabilirdim

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Şakadanda öte bir şey sanırım bu:))Yurdum insanı çok yaratıcı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
(düzenlendi)

amcama helal olsun be,içten yazmış koptum valla. :rolleyes:

tarihinde Murat Akalo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Eksen

bakın arabayı alıp yeni arabalara çarpmak için istiyorlar ama onlara satılık degildirr !!!!

Ben girişte koptum.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

koltukları biraz fazla yumuşak olmasından gayrı uzun mesafede g....t ağrısına yol açar.

koptuğum andır

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

genellikle ön konsolunda boylu boyunca uzanan leopar desenli kıllı bir örtü bulunur.

fantezi araç bu..... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

74 modeli vardı bende. ben askerdeyken peder satmış. çok çarptılar cok çarptım acemilikte çelik tamponlar saolsun. hiç bişi olmadı. arkadaş ama ipin ucunu biraz kaçırmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç ilan sahibine ait ve 73 model... Geçen yıl alınmış...

Yani telefon doğrumu bilmem ama isim doğru :D

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

çelik tamponlarla desteklenen bu kalın sac en ufak kazalarda bile karşı arabalarda inanılmaz zararlara yol açabilir, arkadan çarptıysak bize girer, bize çarptılarsa onlara.

açık ve net :D:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...