İçeriğe Yönlendir

Kasko plakaya mı yoksa ikametgaha göre mi?

Yiğit Şenol

Recommended Posts

Yiğit Şenol

Merhaba arkadaşlar.

2006 Ford Fusion 1.6 TDCI aracım var. Kaskosüresi bu ay ortasında bitiyor ve yenilemem gerekiyor.

Aracımın plakası 35 - --- . Ancak şuan Yozgat'ta öğrermenim ve daha 3 yıl buradayım...

Benim sormak istediğim konu şu:

kasko kriterleri yapılırken aracın plaka numarası mı dikkate alınıyor yoksa benim ikamaet ettiğim il mi?

yardımcı olursanız sevinicem...

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

kasko il olarak farketmezki :p plaka da önemli değil, yani yozgatta bi kasko şirketine gitsen bu araba 35 diye yapmayız demezler.herhangi bi engel yok yani istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaptırırsınız :p

Yorum bağlantısı
Yiğit Şenol

Malik bey teşekkür ederim.

sanırım yanlış anlaşıldım ben...

duyduğuma göre aracın kullanıldığı ilin trafik yoğunluğu, kaza olma olasılıkları falan göz önüne alınıyormuş.

yani benim ikamet ettiğim ilin bu şartları daha düşük izmire göre.

o açıdan sormuştum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yiğit Bey Merhaba...

Kasko ikamet iline göre fiyatlandırılır..

Hatta bizim şirket yılbaşındna itibaren ilçe safhasına kadar indi ve her ilçe için değişik tarifeler kaydedildi sisteme..

Plakanız 35 ikamet iliniz Yozgat ise, Yozgattan alacağınız ikametgah ilmuhaberi ile Kasko Poliçeniz Yozgat tarifesine göre fiyatlandırılır..

+

Öğretmen indiriminiz vardır.. Bunu da sigortacınıza ısrarla belirtiniz..

kasko il olarak farketmezki :unsure: plaka da önemli değil, yani yozgatta bi kasko şirketine gitsen bu araba 35 diye yapmayız demezler.herhangi bi engel yok yani istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaptırırsınız :unsure:

Malik Bey sen konuyu yanlış anlamışsın... Elbette yapmayız demezler.. Önemli olan hangi ilin tarifesinin uygulanacağıdır..

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

evet ben yanlış anlamışım kusura bakmayın :unsure: (bu arada malik bey yerine malik diyebilirsiniz :unsure: )

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...