İçeriğe Yönlendir

Cilamania

Misafir

Recommended Posts

l1V18b.jpg

1dXdlN.jpg

YbAby6.jpg

y4X4aj.jpg

y4X4Zj.jpg

Merhaba arkadaşlar...henüz resim çekme fırsatı bulamadığım için bunları koymaya karar verdim...çekince mutlaka ekleyeceğim..Herkese selamlar.

Lütfen Maşallahlarınızı eksik etmeyiniz. :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

güle güle kullanın. siyah araba bir başka oluyor.

Yorum bağlantısı

Teşekkürler Galip ve Mustafa bey....evet ince eledim sık dokudum ve tam 3 ay araba aradım...sonundada buldum :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazkan

güzel araç, hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :)

Yorum bağlantısı

Çok teşekkürler Burcu hanım , Seçkin ve Cenk bey....aracı 2ci el aldığım için hiç birşey yaptırmadım burcu hanım, saolsun ilk sahibi yememiş yedirmiş,içmemiş içirmiş :) :) Ama tanıdığım iyi bir filmci var isterseniz yardımcı olabilirim..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Gürgen

güle güle kullanın. hb tdci ghia ayrıca çok tatlı bir renk. süper. maşallah diyelim nazar değmesin

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ama birisi benimkindeki FOCUS yazısının U sunu sökmüş sabah kalktıgımda yoktu :) Bunu nereden bulabilirim acaba ? En yakın zamanda benimkininde resmini koyacağım

Komple focus olarak bulabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Tarık Erten

güle güle kullanın.bende aynısından alıyordum direkten dönmüştüm :)

görünce hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Samet Özel

Allah iniş ve kalkış takımlarına zeval vermesin :)

Yorum bağlantısı

Aracımın rengi fırtına grisi dir.ama çogu kişiler siyah diye görürler... :)
Bu arada güzel temennide bulunan Kubilay,Ömer,Kıvanç,Sefa,Tarık,İsmail ve Samet beylere teşekkürlerimi sunar.yaradanın size daha iyilerini layık etmesini dilerim...

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
(düzenlendi)

İyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :)

tarihinde Cemil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Karadeniz
:D Allah kaza bela vermesin. Siyah renk çok harika yakışıyor. Asil gösteriyor makinayı. Güle güle binin. :D Binerken hep gülermişsiniz artık .. :p:p
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

5VBVAl.jpg

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :nazar: :nazar:

Nihayet kendime ait olan resimi çekebildim...Karşınızda Hokussssss FOCUSSSSS :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

çok süper görünüyor. maşallah diyelim :D

benim mrk ettiğim yeni çıkan araçlarda iç dikiz aynanın yapıştığı yerde dıştan bakınca bir boşluk görünüyor. ve yeni araçların hepsinde rastlıyorum. mercedesinden tut forduna kadar. sizdede var o boşluk sanırım. oranın bir fonksiyonerliği var mı acaba?

Yorum bağlantısı

Teşekkürler mustafa bey....sanırım bahsettiğiniz yer yağmur sensör ünün çalışmasını sağlayan bölüm...Ben öyle anladım umarım doğrudur..

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

hımmmm demek o işe yarıyor doğru anlamıssınız teşekkür ederim. kafamı kurcalayıp duruyor du yaa :D

çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun aracınız çok güzel...Ama FII'lerde bu çamurluklar varken 16 jant hiç olmuyor..Bir de yerden çok yüksek..FII sahibi olsam herhalde ilk yapacağım iş 17 jant ve yay olurdu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Teşekkürler cihan bey...size katılıyorum ama istanbul gibi bir şehirde bazen bunlar bile alçakta kalıyor....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...