İçeriğe Yönlendir

Prins; Sorunlar, Yorumlar

Yavuz Serhat Karanaz

Recommended Posts

Fevzi Köse

Mehmet abi sonuçta bunda da program benzeri şeyler vardır. nasıl programları update yapıyosan belki bunuda update yapıyolardır. :p

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Ben Brc yetkili servisine gittiğimde servis sahibi yeni aldığı arabasına prins kit takıyordu.Brc yi takmakla yanlış mı yapıyorum dedim.Bana dediği; istiyorsan seninkine de prins takayım daha kaliteli ama parça serviste sıkıntı var ben bu işin içinde olduğum için sorun yaşamam dedi.Brc taktırdım pişmanda değilim.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
Kendi arabasına neden prins takıyor muş? Bayiiliği mi yokmuş, karı mı daha azmış?

Bana da ilginç geldi. Bu adam 2a nın yetkili brc servisi prinsin maliyeti daha yüksek olduğuna göre kaliteli diye takıyor.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Biraz meyilli olsam prins taktırmaya ikna edecekti beni. Brc 1500 ken prinsi 1900 e takarım demişti.Benim Brc düşündüğümü anlayınca,brc de iyidir dedi tabi.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

400 ytl farkı değilde, parça servis sıkıntısı yüzünden tercih etmedim prinsi.Kit ne kadar da kaliteli olsa ciddi bir muhattap lazım.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Benim iki kere basınç sensörün arızalandı.Sorunsuz 1-2 gün içinde değiştirdiler.Railden hortumla ayrılan yeni tipten taktılar en son.Bir ara rölanti sorununu servis çözemedi(çözmek istemedi)Hemen teknik destek elemanı beni aradı ne zaman müsaitseniz buluşalım dedi.Benim taktırdığım servis parayı aldıktan sonra pek ilgilenmek istemiyor ama 2a nın ilgisi Türkiye standartlarına göre iyi bence.

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse
Benim iki kere basınç sensörün arızalandı.Sorunsuz 1-2 gün içinde değiştirdiler.Railden hortumla ayrılan yeni tipten taktılar en son.Bir ara rölanti sorununu servis çözemedi(çözmek istemedi)Hemen teknik destek elemanı beni aradı ne zaman müsaitseniz buluşalım dedi.Benim taktırdığım servis parayı aldıktan sonra pek ilgilenmek istemiyor ama 2a nın ilgisi Türkiye standartlarına göre iyi bence.

İşte bence Prinse verdiğimiz +500-600 lira burada kendini gösteriyo, biz daha en ufak bi sorun dahi yaşamadık, Yaşayanı da duymadım hiç.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
İşte bence Prinse verdiğimiz +500-600 lira burada kendini gösteriyo, biz daha en ufak bi sorun dahi yaşamadık, Yaşayanı da duymadım hiç.

Parçanın garantiden değişmesinden daha kötüsü;parçayı,yenileyecek firmada bulamamak da var.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

kardeşime aldığımız mondeoya prinse taktırmaya karar verdik. samsunda 2 250 ytl. ankarada ise 12 taksitle 1 900 ytl.

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
prinse taktırmaya karar verdik. ankarada ise 12 taksitle 1 900 ytl.

Güzel fiyat

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bence de iyi fiyat. Teleflex uçmuş 2500 diyor taksitle.

Benim taktırdığım teleflexmi bu.. :seytan:

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
Evet. zam gelmiş. Pazarlığı CUB yaptı hemde. Bacanak ta BRC taktırdı.

Hakan Bacanağının arabası peugeot muydu?

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Hım tamam dün CUB ile beraberdik, anlattı ama senden bahsetmedi :seytan: Sadece indirim yaptıramadığını sebebinin ise 307 lere simit deponun takılma işleminin çok zahmetli olduğundan dolayı indirim yapılmamış. Yoksa fiyatları aynıymış. Alta asılması gerektiğinden sorun çıkabiliyormuş.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Teleflexciler abartmış döviz değişmedi ki zam gelsin.2000 ytl civarında bir işte depo uğraştırır diye fazla para istenmesini etik bulmadım.O zaman kolay montaj yaptıkları arabaya da 300-500 ytl eksik alalım desinler eyvallah.

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

Teleflexin bayii sıkıntısı var..İnternet sitesinde Türkiyenin her yerinde bayisi var görünüyor ama henüz oturmadı tam olarak..Şu an için sadece Ankara ve İstanbul'da ve belki bir kaç buyük şehirde daha tam randımanlı çalışıyor..Bir de fiyat 2500 lere ulaştıysa eldeki aracı satıp dizel almak bana göre çok daha mantıklı olur..

Prinse gelince 2001 den beri enjeksiyonlu arabalara sıralı sistem takıyorlar daha bilindik bir isim, pek sorun yaratığını duymadım şimdiye kadar dolayısıyla oturmuş bir sistem diyebiliriz..1900 e 12 taksit yapıyorlarsa piyasaya göre makul ve rekabetçi bir rakam olmuş..Brc de 12 taksit 1700-1800 u buluyor..

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ümit Bayraktar

2000 model ford mondeo arabama 4 ay önce prins lpg kiti taktırdım performansından çok memnunum ustam 30000 km sonra gel bi bakım yaparız dedi ben çok şaşırdım şu ana kadar 4 ay içinde 8000 km yaptım yakıtına gelince uzun yolda 110 ykr şehir içinde 160 ykr yakıyor 2000 motor olmasına rağmen yakıt sarfiyatı çok iyi bütün arkadaşlara tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Ümit Bey, Hasan Basri Bayraktar'ın kardeşi diye biliyorum ben.

+1

Benim günlerdir süren hastane maceramdan dolayı pek foruma giremiyorum.

Evet Ümit kardeşlerimden biri :rolleyes: .Yozgat ta polis memuru olarak çalışmakta.

Bende defalarca arabasını kullandım , gerçekten iyi gidiyor ve bir o kadar da az yakıyor.

2000 model olan arabası biraz tırt. :nazar:

Şaka bir yana arabayı ona ben aldım ve tüm bakımlarını yaptırıp yollamıştım.

Gerçi kendiside anlatır ama ,Prinsi yağlama aparatıyla birlikte 2250 ytl ye taktırmıştı.ve taksitte yaptırmıştı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ümit Bey, Hasan Basri Bayraktar'ın kardeşi diye biliyorum ben.

Bende öyle tahmin ettimde.. doğru mu tahmin etmişim diye. :)

Evet Ümit kardeşlerimden biri :nazar: .Yozgat ta polis memuru olarak çalışmakta.

04/01/2009 tarihinde Kayseriye sucuk yemeye bekleriz o zaman :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yozgat ta iyi kar varmış.

Kayseride de muhakkak vardır .Toplantıyı olumsuz yönde etkilermi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Uludağda-Kayseride mangal sucuk; olmuyor ama :nazar:

İstanbul'dan Kayseri'ye direk uçak var... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...