İçeriğe Yönlendir

Sedan mı Hb mi?

Ali Tütün

Recommended Posts

Cavit Doğan

Bir arkadaşım demişti'ki ''O kadar para veriyoruz kardeşim,Arbanın önüde olacak arkasıda''

Tabiki Sedan.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

F1 ise, HB olarak tasarlanan bir araç olduğu için kesin HB derim.. Diğer versiyonlarının arka tarafları sonradan takma gibi duruyor bana göre..

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

hb daha çok tutuluyor gibi, ben çok memnunum, şööle bi bakınca yanında yatasım geliyor :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hiçbir takıntım yoktur. Tasarımına ve ihtiyacıma göre düşünürüm. Yanlız sw biraz uzak gibi, kamyon gibi geliyor.:)

Yorum bağlantısı
Barış Şişman

HB : 5 Kişi biner 4 valiz sığmaz

SW : Kimse dönüp "vay be işte araba budur"demez

SEDAN : Vay be işte araba budur

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkin Ak

eğer evliysem ve çocuklarım varsa sedan geniş aile arabası.

yine evliysem gençsem ve uzun bi süre çocuk düşünmüyosan HB

ama ben yaşlıyım ama sprtif ruha sahibim diyosan yine HB

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Forumda biri demişti ama kim dedi hatrlamıyorum.

"bagaj ihtiyacın yoksa hb varsa sw. sedan kadar gereksiz bir aaba yok :)

Ben dedim, hatta sedanın bagajına kaç TV kutusu sığar geyiği olmuştu...

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
Sedan daha konforludur ama. HB ve SW'nin bagajından ses gelir. Sedan'dan gelmez. E sınıfı araçların çoğu, F sınıfı araçların hepsi sedan.

+2000

aynen sw de kullandım hb de sedanda

sedanda bana çekici gelen kısmı arka tarafa geçmeye başladığında(arka kapının bitişinin tam altında başlayan kısım) aynen bir bayan kalçası gibi genişliyor ve beni çezbediyor

bundan sonra sedan sedan sedan

Ben dedim, hatta sedanın bagajına kaç TV kutusu sığar geyiği olmuştu...

sığdırmayı bileceksiniz caner bey

sw ve sedan araçta bagajda boşta duran bir cisim ani frende ve kaza esnasında kafanıza çarpmasını hiç düşündünüzmü (allah göstermesin )

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

hb o da yaşım ufak olduğu için genç işi gözüksün diye.Yoksa focusun bagajı bile subwooferları koymaktan başka bi işe yaramıyor.Bundan sonra alıcağım arabalarda hb olur sanırım.Bmw 3 serisi yada C sınıfı almazsam tabi :) onlar başka :wub:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
sedanda bana çekici gelen kısmı arka tarafa geçmeye başladığında(arka kapının bitişinin tam altında başlayan kısım) aynen bir bayan kalçası gibi genişliyor ve beni çezbediyor

Bu hiç sağlıklı bir yaklaşım değil :)

sw ve sedan araçta bagajda boşta duran bir cisim ani frende ve kaza esnasında kafanıza çarpmasını hiç düşündünüzmü (allah göstermesin )

Caner değil Can :wub:

Sığmaması kapağın darlığından. Bagajın ağzından geçmiyorsa bagaj istediği kadar geniş olsun. sonuçta bulgur taşımayacağım... HB ve SW'da pandizot diye birşey var...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

:) Farklı bi yaklaşım :wub:

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
Bu hiç sağlıklı bir yaklaşım değil :)

dikkatle inceleyin

Caner değil Can :wub:

pardon özür dilerim benimki biraz sizin isim ve soy isim kısaltması gibi olmuş

Sığmaması kapağın darlığından. Bagajın ağzından geçmiyorsa bagaj istediği kadar geniş olsun. sonuçta bulgur taşımayacağım... HB ve SW'da pandizot diye birşey var...

valla ne sokmaya çalıştınız bilmiyorum ama darlık var

:selo: kamyon değilya bunlar taxi sonunda

bahsettiğiz 42" plazma kutulu dik dobloya bile sığmıyor

yıllarca televizyon taşımış bir insan olarak kutusuz taşıyacaksınız kutu işe yaramaz fazla yer kaplar can bey

(gereksiz bilgi)ben söyleyeyim kutu kamyon ve kamyonet kasası gibi vibrasyonu çok olan yerlerde taşırken titreşimden soketve bilimum geçme malzemenin sarsıntıdan dolayı çıkmaması içindir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Baş
F1 ise, HB olarak tasarlanan bir araç olduğu için kesin HB derim.. Diğer versiyonlarının arka tarafları sonradan takma gibi duruyor bana göre..

+1907 kesinlikle katılıyorum... :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
+2000

aynen sw de kullandım hb de sedanda

Öhüü,öhhüüü...Ali bey lütfen sedanlarımızın na mahrem bölgelerini deşifre etmeyiniz.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın

SEDAN : Vay be işte araba budur

Daha dün alamanya plakalı simsiyah bir mondi arkasında da TDCI yazmakta iken,ben"işte araba budur" demiştim.

Yorum bağlantısı
Onur Göktepe
(düzenlendi)

zevk için hb mantık için sedan sw büyük aile için;

not bu sonuca evli ve 1 çocuklu biri olarak ulaştım

tabi bunlar focus I için düşüncelerim

tarihinde Onur G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Zeren

SEDAN : Vay be işte araba budurr. tabiki sedannnnnnnnnnnnnnn

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

ben şimdilik hb diyorum belki yaş ilerledikçe sedan olabilir. SW mi? Nedense kendimi çok uzak görüyorum.

Yorum bağlantısı
Barış Şişman
Daha dün alamanya plakalı simsiyah bir mondi arkasında da TDCI yazmakta iken,ben"işte araba budur" demiştim.

burası focus platformu

ayrıca mondi bizi aşar beyav

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...