İçeriğe Yönlendir

Sedan mı Hb mi?

Ali Tütün

Recommended Posts

Özcan Keskin
(düzenlendi)

tabiki hb hele focus ise her modeline hb

simit tüp takınca kocamanda bagaj oldu

tarihinde Özcan Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Hb'in içi gayet geniş. Aile için birebir yani sedan gereksiz büyük olur. Araba gazlı ise bagajda stepne biraz yer kapatır ama şahsi kullanımımdan biliyorum her şey gayet güzel sığıyor. Görüntü açısından da Focus Hb kraldır. Yapacağın tek şey camlara film taktırıp, kısa bagaj spoileri taktırmak. Fakat sedan da ne yaparsan yap kurtarmıyor. Uzun araba sorundur bi'kere. Park ederken filan çok sıkıntı olur. Yollar daracık zaten çok vuruğu,çiziği olur.. Hb candır.. .

arkadasında dediği gibi hb candır..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Çağlar Kırbaş

ortalama bir sürücüyüm fazla uçup kaçmam ama ara sıra da birşeyler beklerim ama f1 im virajlarda istediğim performansı sergilemiyor bunu servisime sorduğumda abi bunlar hb bunların kıçı başı oynar dedi :D

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Ben ona inanmiyorum.bir yerde okudum ama neresi tam hatirlamiyorum hb lerin sedanlara gore daha iyi yol tutusu oldugunu soyluyordu.ve bir hb sever ayni zamanda hb sahibi olarak arabamdan ve virajlarindan cok memnunum.

Yorum bağlantısı
Kemal VİCDAN

Valla hb sedan sw fark etmez ben sedan kullanıyorum ama dedigim gibi fark etmiyor bana önemli olan fort olması geri boş

ortalama bir sürücüyüm fazla uçup kaçmam ama ara sıra da birşeyler beklerim ama f1 im virajlarda istediğim performansı sergilemiyor bunu servisime sorduğumda abi bunlar hb bunların kıçı başı oynar dedi :D

viraja girişlerdwn memlun degilsen arka düzenine baktır aracın
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...