İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Maun Kaplama

Hilmi Karapınar

Recommended Posts

Hilmi Karapınar

98 ghia arabamda orjinal maun kaplama var. ancak kaplanmayan teyp çevresi küllük vs. yerlerini de kaplamak istiyorum. piyasada mondeo maun kaplamalar var bunlardan kullanan arkadaşlar var mı? orjinali ile renk ton farkı oluyor mu. tavsiye eder misiniz? teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Orçun Ural

tabi tercih meselesi ama ben küllük ve civarında kaplama olması taraftarı değilim çünkü hiç yakışmıyor.benim araçta sadece gösterge panelinin üstünde var onda bile rahatsızım glx lerde olan siyahından bulup takacam.komple siyah olunca bütünlük sağlanacak kanımca. yinde siz bilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...

konu açmak istmedim maun kaplama gögüs için yapılıyıor.ebayda hazır renkli mk2 ler için tüm gögüs parçaları var isteyen bakabilir diye düşündüm fiyat ise fena degil.ama türkiyeye yolluyorlarmı bilmiyorum.açık artıma usulü olanda var.

http://cgi.ebay.co.uk/MONDEO-ST24-V6-2000-...=item4cef45c245

http://cgi.ebay.co.uk/Ford-Mondeo-ST24-ST2...=item1e5be545fc

http://cgi.ebay.co.uk/FORD-MONDEO-MK2-COMP...=item483a6c0ca7

Yorum bağlantısı

İlk linkteki tüm dünyaya gönderim yaparım seçeneğini seçmiş. Büyük ihtimal ile TR'ye yolluyor. Yanlız kargo parasını sormak gerekli, diğer linkler malesef Tr'ye göndermiyolar.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
İlk linkteki tüm dünyaya gönderim yaparım seçeneğini seçmiş. Büyük ihtimal ile TR'ye yolluyor. Yanlız kargo parasını sormak gerekli, diğer linkler malesef Tr'ye göndermiyolar.

kargo sanırım büyük parçalarda 20euro falan digerleri içinde aracı bulmak gerek sanırım alıcılar için artık düşünülcek bir şey.gri olan çok güzel v6 içinmiş ama sanırım diger modellerede uyar düşüncesindeyim.maun renkte güzel en tercih edilen o galiba.kırmızı olan ise aracı kırmızı ise o yüzden tercih sebebi olur diye ekledim.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Linklerdeki parçaların sol-sağ problemi var. Sağdan dreksiyonlu araçlara göre üretilmiş galiba.

evet farkındayım.ama parça satışı yapan yerlerin sitelerinde soldan olanlarda mevcut muş.o yüzden verdim linkleri.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Alphan Hazır
(düzenlendi)

Maun kaplatmak istediğiniz kısım müzik setinini küllüğün olduğu kısımmı ? fiyatı 250 tl civarı yanlış hatırlamıyorsam

Benim Mondeom v.6 ve bu kısım bende orjinalinde vardı .. ayrıca bütün kapı kollarındada maun var .. fotoğraflarını ekledim istediğiniz tasarım benimkine benziyormu?

09022010278k.jpg

09022010277.jpg

tarihinde Alphan Haz?r tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakkı Taşcı

Focus I için ModaCar'dan göğüslük maun kaplama seti satın almıştım.Ölçüler uymadığı için iade ettim.Orjinali gibi olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Okan İmecik

Maun kaplatmak istediğiniz kısım müzik setinini küllüğün olduğu kısımmı ? fiyatı 250 tl civarı yanlış hatırlamıyorsam

Benim Mondeom v.6 ve bu kısım bende orjinalinde vardı .. ayrıca bütün kapı kollarındada maun var .. fotoğraflarını ekledim istediğiniz tasarım benimkine benziyormu?

09022010278k.jpg

09022010277.jpg

konuyu hortlatayım bir iki sene olmuş pası silinsin:) arkadasım bu direksiyonu kaplattın mı yoksa orjinali mi?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

konuyu hortlatayım bir iki sene olmuş pası silinsin:) arkadasım bu direksiyonu kaplattın mı yoksa orjinali mi?

Kaplama gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alphan sattı bu arabayı, 3. aydan beri de foruma uğramamış.. Muhtemelen cevap bulamayacaksınız..

140 binde bir direksiyonun bu şekilde olması zor ama garaj arabası ise belki..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

Alphan o aylarda en son konuştugumda denizlerde görev için hemde uzun bi dönem için hazırlıgı vardı.

Direksiyon için konusu incelenirse anlaşılacaktır. :good1:

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

benimki 231.000 de hafif yıpranma var ama rahatsız etmiyor açıkcası beni :) diyelim ki olgun bir adamın hafif krlaşmış şakakları misali :) yılların tecrübesi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Erol

Konuya uzun zaman sonra bir ekleme yapmak ne derece faydalı olur bilemem ama bu maun kaplama olayını ben uyguladım aracıma...Renk tonu olarak gayet güzel oldu, öyle kırmızıya çalan itici ve yavan duranlar gibi değil...Velakin Mondeo'nun kendine has maun renginden biraz daha koyuca...Belki sonradan yapma olsa da araca ayrı bir hava kattığını söylemek mümkün...Özellikle de benim gibi maun kaplama sevenler için...

2dt54pt.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Mehmet Yüceer

Fatih bey bu kaplamayi sizmi uyguladiniz veya nerden temin edebiliriz

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
  • 10 ay sonra...
Türker Aydin

arkadaşlar maun kaplamayı internetten sipariş verip gettirebilirsiniz. direk bizim araçlara uygun kesim yapıp gönderiyorlar. uygulaması gayet basit.çok da şık ve güzel duruyor. geçen yıl 100 tl ye aldım kendim yaptım. çok memnunum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...