İçeriğe Yönlendir

Servis Önerileriniz (İzmir)

İbrahim Sarp Doğan

Recommended Posts

Amaç Keskin

en son bakımınız hangisiydi, kaça yaptırdınız, kıyaslama için sordum, teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Adalı

Arkadaşlar Arkastan silindir kapak contası için teklif aldım.2000 YTL degişim ücreti istediler.Tabi Randevu alıp 2 güna racı orda bırakmıştım bu arada nedenini anlamadığım radyatör degişimi yapmışlar.Önlerine ne geliyosa degiştiriyolar sanırım.Kendi radyatörümü taktırdım.Servise gitmedende temizletmiştim.

Aracımın garantisi olmadığı için Yetkili Servise götürmüyorum.Ama tüm parçalarını orjinal alıyorum.Ateş Bey'in o kadar muhabbeti geçtigine göre bende bi ugrasam fena olmucak sanırım.

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Ben aracı bakıma 3.sanayide prestij oto ya götürüyorum.Sahipleri şenol usta ve uğur usta aractaki problem neyse anında ilgileniyorlar.Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Serkan Adalı

Karşıyaka tarafındaysanız ve elektrik aksamınızda problem varsa Kemal abiyi önerebilirim.

Çagdaş Oto Elektrik A.O.S.B. Çiğli

Kemal Boztaş

Tel : 0232 3281430

Cep : 05353207458

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Amaç Keskin
Servis Adı: Ustaeller Ford

İlgili Kişi: Ajlan Bey, Sabri Bey, Halil Bey

Tel: 0232 435 73 73 | Fax : 0232 435 38 39

Adres: 419 Sokak No:10/33 3.Sanayi Sitesi Bornova/İZMİR

ustaeller adı gibi maşallah, ilgi, alaka, bilgi maksimum, teşekkürler Emre!

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Negiz

2004 model focus c-max tdci ghia aracım var ve Otokoça bazı şikayetlerle gittim.Bana şunları yaparsak şikayetiniz biter dendi ama 584ytl masraf etmemize rağmen şikayetim olan sesi gideremediler ve Ford hastalığı dediler.Daha Önce VW sahibi olduğumdan eski VW servisime uğradım ve durumu anlattım.Onlar Vw ci olmalarına rağmen aracımı inceledi ve beni egzoscuya yönlendir di.Küçük bir kaynakla FORD HASTALI

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

yazın benim başıma geldi, arabanın altından gaz verdiğiniz anda ve düşük devirli dönüşlerde falan zırıltı şeklinde bir ses geliyordu, tatil için silifkedeydim, sanayide ustaya gittim inceledi ekzozdan geldiğini tespit etti, ekzoz bağlantısı kopmuş ekzozcuda kaynak yapıldı, bir kaç ay sonra bulunduğum yerde yine aynı sesi duymaya başladım, yine aynı yerden kopmuş, bu sefer bağlantı parçasını tamamen yerinden çıkartıp içli dışlı kaynak yaptılar, konu halledildi.

bu sesin dışında konu başlığı da açmış olduğum focus un ses probleminin kabullenilecek bir sorun olduğunu bu forumdan öğrenmiş bulunuyorum, baştan bilseydim focus tercihi yapmazdım araç alırken...

Yorum bağlantısı
Kerem Arıkantürk

Aracımı ilk aldığım dönemde ilk bir kaç bakım için İzmir Otokoç'a gitmek gafletinde bulunmuştum daa....... Neyse, o günleri hatırlayınca yine sinirlerim zıpladı... :)

Yorum bağlantısı
Burhan Düver
2004 model focus c-max tdci ghia aracım var ve Otokoça bazı şikayetlerle gittim.Bana şunları yaparsak şikayetiniz biter dendi ama 584ytl masraf etmemize rağmen şikayetim olan sesi gideremediler ve Ford hastalığı dediler.Daha Önce VW sahibi olduğumdan eski VW servisime uğradım ve durumu anlattım.Onlar Vw ci olmalarına rağmen aracımı inceledi ve beni egzoscuya yönlendir di.Küçük bir kaynakla FORD HASTALI
Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer

tek bildiğim ford servislerinin hepsi aynı elemanları yetiştiremiyolar bence. standart makinaya bağlıyolar gördüklerini onarıyolar. Makinanın görmediğini elemanlarda görmüyor.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Dokumacı

aynı sorun benim istanbul dolapdere otokoçta başıma geldi bakım için bıraktım 1600 ytl ödedim ve aracı aldım ve ertesi gün arçta frene basınca ses gelmeye başladı aracı 4 defa götürdüm sesi henüz yeni tespit ettiler bence otokoçta bi sorun vr

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Bende ford varken eskişehir otokoça götürürdüm. memnundum açıkçası.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

Arakadaş önce yaşanılan sorunla ilgili şirketim adına özür dilerim.

Otokoç İzmir günde yaklaşık 85-100 araç servis girişi olan bir şirket ve çok hummalı bir çalışma ortamı var.Ama bir koç şirketi olarak temel amacımız müşteri memnuniyetidir.Bunu samimi söylüyorum biz yeri gelir bizden kaynaklanmayan sorunları bile müşteri memnuniyeti çerçevesinde ücretsiz yaparız ki Otokoç İzmir "Ege Oto" ekolünün mirasçısıdır.Yaklaşık 35 yıldır İzmire hizmet etmektedir.Servis danışmanı arkadaşlarımın yardımcı olmadığı/olamadığı durumlarda Servis Müd.Fehmi Mert kesinlikle sizi dinleyecek ve en kısa sürede size yardım edecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Evet konunun çözümü Servis Müdürü Fehmi Mert bey ve Mustafa Yiğit arkaşımız galiba.Kolay gelsin.......

Yorum bağlantısı
Suha Ataol

Bu yaz babam geçirdiği bir trafik kazası ile sıfır aldığımız Focus Ghia TDCI zorunlu olarak İzmir Otokoç'a bırakmıştık. Eksperin gelmesi, fiyatlandırılması,müşteri bilgilendirilmesi ve başka bir şehirde olduğumuzdan beklediğimiz yardımı kesinlikle alamadık ... Eksperin perte çıkardığı bir arabayı anlamsız şekilde, ısrarla tamir etme yoluna giderek bize bir sürü zorluk çıkarmışlardı ... Allah kimseyi düşürmesin ...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Eray Yılmaz

Otokoç mu allah korusun!! müşteriye doymuş bir şirket bence.

195 45 16 continental lastiğim kaldırıma çarpmam sonucu yarılmıştı.

1- böyle durumlarda kasko karşılaması gerekiyor. jantda da hasar vardı. bir çok örneği mevcut. ama kabul etmediler.

2- kaskoyu geçtim. ellerinde bu lastik olmadığı için 1 hafta yatırdıkları arabayı biz bu lastiği bulamadık die bana teslim ettiler. ben arabayı 1 ay boyunca kullanamadım. lastiği yurtdışından beklemek zorunda kaldım ve 200 lira para verdim tek lastiğe. Stepne diceksiniz, stepne 14' kullanamıyorum var mı böyle bi olay. neyse ya sinirlendim yine. oldu bitti ama bidaha tövbe otokoça gitmem!!

(konu eski biliyorum ama söylemezsem olmazdı)

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit
Otokoç mu allah korusun!! müşteriye doymuş bir şirket bence.

195 45 16 continental lastiğim kaldırıma çarpmam sonucu yarılmıştı.

1- böyle durumlarda kasko karşılaması gerekiyor. jantda da hasar vardı. bir çok örneği mevcut. ama kabul etmediler.

2- kaskoyu geçtim. ellerinde bu lastik olmadığı için 1 hafta yatırdıkları arabayı biz bu lastiği bulamadık die bana teslim ettiler. ben arabayı 1 ay boyunca kullanamadım. lastiği yurtdışından beklemek zorunda kaldım ve 200 lira para verdim tek lastiğe. Stepne diceksiniz, stepne 14' kullanamıyorum var mı böyle bi olay. neyse ya sinirlendim yine. oldu bitti ama bidaha tövbe otokoça gitmem!!

(konu eski biliyorum ama söylemezsem olmazdı)

Saygılar..

1-hasar la ilgili onayı kasko şirketi verir ,otokoç değil.yani servis b u olaya müdahil değildir.kasko ok verir servis yapar.

2-fiesta s izmirde en fazla 10 tane vardır.doğal olarak özel bir araç tüm parçalarının bi anda y.parçada bulunmasını beklemek yanlış.sipariş verilir ve parça gelir.lincoln de mustang ta yapılmakta bu serviste.200 ytl 16" ince yanak lastik için çok bir bedel değil.bence gayet uygun.stepne oalyına girersek firmalar maliyetlerden dolayı küçük lastik kullanmakta.(80 km).

otokoç (Ege Oto)35 yıldır var olduğu gibi müşteri memnuniyeti temmeli çalışmalarına devam edecektir.

Tüm servis sorunlarınız için lütfen danışman arkadaşlar ve servis müd.fehmi mert sizlere yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit
Geçtiğimiz yaz yazlıktaki komşumuz 2005 sedan Focus'unu direğe vurmuştu bagaj göçmüştü biraz:)

Komşuyla Didimden Bornova'ya gittik Otokoç'a.

Kaskosu Genel Sigortaydı anlaşması yoktu bu Otokoç'un eksik yanıydı bize göre:)

Ama genel olarak memnun kaldılar; güzel yapmışlar.

Anlamadığım bişi var, araba lpg simit deposu var; "bunu biz sökmeyiz de, iş bitince takmayız da" dediler bunu anlamadım.

Sonradan söktüler fakat takmadılar geri (bagaj kapağı göçtüğü için sökülmesi gerekiyordu)

040820081486xg3.jpg

Kaporta kısmı belki biraz yavaş işliyor ama işçilikleri güzeldir.Servis Lpg li araçları onarmıyor.sizin hasar kısmı olduğu için gerekeni yapmışlar sökmüşler hasarı yapmışlar.takmamaları normal

Yorum bağlantısı
Akif Özkan
1-hasar la ilgili onayı kasko şirketi verir ,otokoç değil.yani servis b u olaya müdahil değildir.kasko ok verir servis yapar.

2-fiesta s izmirde en fazla 10 tane vardır.doğal olarak özel bir araç tüm parçalarının bi anda y.parçada bulunmasını beklemek yanlış.sipariş verilir ve parça gelir.lincoln de mustang ta yapılmakta bu serviste.200 ytl 16" ince yanak lastik için çok bir bedel değil.bence gayet uygun.stepne oalyına girersek firmalar maliyetlerden dolayı küçük lastik kullanmakta.(80 km).

otokoç (Ege Oto)35 yıldır var olduğu gibi müşteri memnuniyeti temmeli çalışmalarına devam edecektir.

Tüm servis sorunlarınız için lütfen danışman arkadaşlar ve servis müd.fehmi mert sizlere yardımcı olacaktır.

Bir müşteri bahane yada sebepleri dinleyişi ve anlayışını fatura eden bir firma daha görmedim göreceğimi de sanmıyorum.Otokoçdaki genel sıkıntı da budur zaten.

"efendim"

"eee"

"ya bu böle böle sebeplerden dolayı böyle böyle"

"eee"

"size yardımcı olamıyoruz"

"eeeee"

"üzgünüz :agla: "

"üzülmeyin üzülmeyin :i-ih: "

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Olcay

izmir için özel ford servisi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...