İçeriğe Yönlendir

Cam suyu fıskiyesi modifiyesi

Sina Güran

Recommended Posts

Can Karacaer
öncelikli cam fiskıyesi, bende malesef far silecegi yok..

Far sileceği artık kimsede yokki. Sadece basınçlı fıskiye oluyor olanda...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

fiskiye konusunu ben daha öne 206 ya yapmıştım eskimodeldi bendeki ona uygulamıştım.

focus1 lere olmuyor çünkü kaputtaki fiskiye deliği çok büyük kalıyor peugeot larınkine göre.seat ve wv grubu olanlarınkide olmuyor.ama tekrar konu hortladığına göre bende hortluyorum vee yarın bu konuya yakından çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Sina Güran
fiskiye konusunu ben daha öne 206 ya yapmıştım eskimodeldi bendeki ona uygulamıştım.

focus1 lere olmuyor çünkü kaputtaki fiskiye deliği çok büyük kalıyor peugeot larınkine göre.seat ve wv grubu olanlarınkide olmuyor.ama tekrar konu hortladığına göre bende hortluyorum vee yarın bu konuya yakından çalışıyorum.

Kısmet olursa yarın ben uğramaya çalışacam sizin dükkana. :B)

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...

Arkadaşlar yeni araçlardaki su fıskiyeleri çok hoşuma gitti canım heryerine ince su damlacıkları şeklinde su püskürtüyor.Benim araçta ise (2004 fiesta) şırınga misali belli bir bölgeye su püskürtüyor acaba bizim araçlara uyacak bu fıskıye uclarından bulabilirmiyiz piyasada ? umarım sorunumu anlatabilmişimdir. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ilginç ilk defa duydum eğer böyle bişi varsa güzel bir olay. bende düşünürüm tabi olursa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Benim yeni passat böyle. Evet çok güzel. Sanırım daha yüksek basınçla fışkırtıyor. sadece uç olmaması lazım.

Yorum bağlantısı
Benim yeni passat böyle. Evet çok güzel. Sanırım daha yüksek basınçla fışkırtıyor. sadece uç olmaması lazım.

Üstad bence uç ile alakalı bir durum bu,yüksek hızda ne kadar hızlı püskürtse bile suyu o şekilde zerrecikler haline getirmesi için bi uç lazım.Mesajı baya geç bi saatte yazdık birde yarın girecek arkadaşlarında bilgisini alalım şuan fazla bi online olan arkadaş yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Şu yapılabilir, muhtemelen sizin araca bizim mondeonunkiler uyar. Onda en azından iki noktaya sıkıyor. Bir de sıkarken dağıtıyor. İyi oluyor.

Mondeonunkiyle makyajlı fiesta aynı değilmi? Benimkinde 2 çıkış var yani 2 fıskiye birden 4 noktaya hafif dağıtarak püskürtüyor, eğer modi farklıysa hemen alıp takarım vallahi.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

sonuçta arkadaşlar koskoca forda dandik mod lar yapılıyorda bu mod neden olumuyo ki:)

bende istiyorum bu fıs fıslardan. arkadaşımın 206 sında var bende yok. şaşırdım valla.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
206 fısfısı alıp denemek lazım...

uyarmı ki aceba. sanırım olmuyor demişlerdi.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Kaya

Bu konu üzerimde çalışmalarda bulunan varmı acaba arkadaşlar ?

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Kıvanç Altınbay

nişanlımda 2009 206 var onunkiyle bu hafta deneyeceğim inşallah mercedes inkine baktım çok büyük olmaz range rover daki de olabilir ama önce fiestamın boyadan çıkması lazım

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
nişanlımda 2009 206 var onunkiyle bu hafta deneyeceğim inşallah mercedes inkine baktım çok büyük olmaz range rover daki de olabilir ama önce fiestamın boyadan çıkması lazım

İyi,deneyince haber veriniz lütfen...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Yeldan

Bir sonuç alındımı?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cihan Kalmaz

Aha bi hort da benden gelsin. Nooldu bizim fiskiyeler yaa :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

He vallahi bende merak ettim şimdi, olduysa hemmmen alalım :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik

Fıskiyeler kaput üstündeyse olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...