İçeriğe Yönlendir

Direkten döndüm.

Tansel Yavuz

Recommended Posts

Tansel Yavuz

Geçen gece tek taraflı olarak ciddi fakat ufak bir kaza geçirdim,aracımın savrulması sonucu önce refuje sonra ortadaki direğe daha sonra karşıdaki kaldırıma vurarak maddi hasarlı bir olay yaşadım.3 kere ard arda yaşadığım çarpışmalar sonucu ki en şiddetlisi sanırım direk oldu, kafamı çeneme ufak darbeler aldım,şu anda dudağımda patlak bileğimde ve dizimde ufak yaralar ve azıcık belimde ağrılarım var.Kazaya şahit olan arkadaşım aracın çarparak savrulduğunu görünce gerçekden çıkan seslerden tüylerinin ürperdiğini söylemesi ciddi bir kaza geçirdiğimi ve bu sefer direkden döndüğümü anlamamı sağladı.

İnşallah Allah kimseye kaza yaşatmasın şu anda sağlıklı olarak ailemle oturduğum için çok şanslı olduğumu anladım.

Aracım şu an Tur Oto da servisde ve sanırım arife gününe yetiştirmeye çalışacaklar.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

büyük geçmiş olsun,tekrarını bir daha kimse yaşamaz dilerim.

Yorum bağlantısı
Fikret Karaca

büyük geçmiş olsun. allah korumuş. tekrar böyle bir olay yaşamamanı diliyorum. ömrümüz bize allahın emaneti onu iyi muhafaza etmeliyiz. allah sevdiklerine bağışlasın.tekrardan geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Çok geçmiş olsun kardeşim , Burda bizimle olduğun için mutluyuz :D

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Herkese teşekkürler,Işıl abla İncek tarafında Ahlatlıbel tesislerinden dönerken oldu.

Hasar fotoğraflarda göründüğünden çok daha kötü,salıncak ortadan ikiye ayrılmış,aks kırık,rot kırık jantın iç tarafı yok,lastik yarılmış,experin şu an için verdiği hasar mikarı 7 bin ytl belki dahada geçebilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Geçmiş olsun. Ne oldu kaydın mı? lastik mi patladı? Aşırı hız mı vardı? "kara kutu" ne diyor?

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Geçmiş olsun. Ne oldu kaydın mı? lastik mi patladı? Aşırı hız mı vardı? "kara kutu" ne diyor?

Mehmet abi kara kutu diyor ki;aşırı hız,dikkatsizlik,araçdaki donanım hatası,

sonuç;kontrolu kaybedip savrulmak,tamamen sürücü hatası.

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

tansel bey, aksı, şaseyi boşverin, sizin durumunuz nasıl? aracın güvenliği çalıştı mı? camdaki çatlak ne? geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:D

Çok çok geçmiş olsun, saniyelik bir olay olmuş bir kere, sende birşey yok ya o sevindirici. Tamiri hakkında fikir vermek boynumuzun borcu, tabiki hasar servisi araca bakıp yapacaklar ama aklında olsun: (Kasko araç bittikten sonra gözden kaçanlar için pek yardımcı olmaz)

1. Herşey bir yana o camdaki çatlak benim hoşuma gitmedi. Sol ön direğin bu baskıyı yapması için, üst traversin yukarı katlandığını düşünürüm. Sadece cam değişmek değil, o çatlağa sebebiyet veren katlanmayı da yapmak lazım ki genelde bu göz ardı edilir.

2. Savrulmalı kazalarda, görünen hasar harici pek kontrol yapılmaz, arka yürüyen aksama ısrarla baktır.

3. Arabasız kalmak zor ama acele ettirtme dedim.

4. Kendi bedenindeki ağrı vs. leri muhakkak tetkik ettir, acısı 10 yıl sonra çıkan rahatsızlık lar çok nadir değil.

Acı ama hayatın gerçeği; genelde söylediğim bir cümle vardır: Ford ile yaptığınız kazayı, sevenlerinize kendi ağzınızdan anlatma şansı büyüktür.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...