İçeriğe Yönlendir

Direkten döndüm.

Tansel Yavuz

Recommended Posts

M. Tarık Yeşil

geçmiş olsun allah beerinden saklasın..

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Biz de Tansel nerelerde diye konuşmuştuk geçen toplantıda. Allah korumuş geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Arkadaşım büyük geçmiş olsun.

Artık araç kullanmada çok büyük mesafe kaydedeceksin. (Bir müsibet bin nasihattan iyidir. Sürücülük hayatının geri kalanında anlayacaksın)

Bunu öğrenirken sağlığına önemli bir etkisi olmaması da son derece sevindirici.

Ford ile yaptığınız kazayı, sevenlerinize kendi ağzınızdan anlatma şansı büyüktür.

Çağlar Bey buna biraz şaşırdım.

Ülkemizde insanlar Ford için ileri geri birçok şey söylüyorlar fakat "FORD güvenli değildir" diyen duymadım.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

bununla geçmiş olsun... Ahlatlıbel dönüşü tehlikelidir, insan tatlı inişe kaptırıp gereksiz hızlanabiliyor bazen... Benimde oralarda ıslak zeminde ufak bi anım vardı ama kontrolü kaybetmeden atlatmıştım şükür... Tekrar geçmiş olsun, gelen mala gelsin, heleki böyle kazalarda...

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Herkese çok teşekkür ederim,gerçekden çok şanslıymışım.

Emniyet kemerim üzgünüm ki takılı değildi.

Bugün araç kullanırken o kadar dikkatliydim ki 80 km hızı geçemedim bile üzerimde hala bir tedirginlik var,hatta araçda hız uyarı sistemini 75 km hıza ayarladım her geçişinde uyarı vermesiyle gazı kesiyordum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağlar Bey buna biraz şaşırdım.

Ülkemizde insanlar Ford için ileri geri birçok şey söylüyorlar fakat "FORD güvenli değildir" diyen duymadım.

Cümleyi biraz açayım, kaza sonrası Ford araçtan sağlam çıkarak, kazayı anlatabilirsiniz demek istedim. Elbette ki rijitliğini ispatlamış tanınmış diğer markalar da olacağı gibi.

Yorum bağlantısı
Özcan Kılıç

çok geçmiş olsun allahtan ki sizde bişeler yok. umarım son kazanız olur....:)

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

geçmiş olsun kardeşim allah beterinden saklasın seni ailene bağışlasın.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bugün kaza yaptığım yere gittim ve birkaç foto çektim,kazayı yaptığım yeri görünce birkez daha ne kadar şanslı olduğumu anladım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kaza tutanağında bu direk de varsa, TCK ya masrafını ödemeye hazır ol.

+1

Ama Trafik sigortası yeter buna...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Trafik sigortası, yol aksamına verilen zararı da karşılıyor mu?

Karşılamamı...

Zarar verdeğin aklına gelebilecek herşeyi karşılar...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...