İçeriğe Yönlendir

Farlar, stoplar ve diğer aydınlatma sorunları

Ali Yavuz Özçiçek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

5.9.16 Fren lamba(ları): üçüncü fren lambası yanmıyor Hafif Kusur 

Mesaj yazana kadar yazmış sın :)

Hep hızlıyımdır... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet dikiz

Cok tesekkur ederim. Bi sorum daha olacak. Hafif kusurlarin coklugu agir kusura sebebiyet verir mi acaba? Bu soruyusorarken aklima su geldi.mekruhlar cogala cogala gunah haline gelir diye hocalarimizdan ogrenmistik :) boyle biseymi acaba :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Cok tesekkur ederim. Bi sorum daha olacak. Hafif kusurlarin coklugu agir kusura sebebiyet verir mi acaba? Bu soruyusorarken aklima su geldi.mekruhlar cogala cogala gunah haline gelir diye hocalarimizdan ogrenmistik :) boyle biseymi acaba :)

Yanlış doğruyu götürmez merak etme, birşey olmaz, orta dolu bir karne ile geçersin sınıfı  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Samet dikiz

Sa. Arkadaslar. Bende 2004fiesta comfort model var. Benim arka camdaki fren fari yanmiyor. Neden olabilir. Yaptirsak tuzlu mu olur?

Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran

Sa. Arkadaslar. Bende 2004fiesta comfort model var. Benim arka camdaki fren fari yanmiyor. Neden olabilir. Yaptirsak tuzlu mu olur?

Muhtemelen 5 liraya halledersiniz
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yaşar Telatar

selam arkadaslar bende fiesta 2006 1.6 dizel ghia var 440  km 70 tl mazot bitti

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
ismail mercan

Selam arkadaslar bende 2007 fiesta var benim sorunum sadece sag ön kapi acildigi zaman ic aydinlatma yanmiyo ve kapi acik uyarisi vermiyo sizce bunun nedeni ne olabilir ben kendim çözebilirmiyim yoksa servisemi gitmem lazim ?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Selam arkadaslar bende 2007 fiesta var benim sorunum sadece sag ön kapi acildigi zaman ic aydinlatma yanmiyo ve kapi acik uyarisi vermiyo sizce bunun nedeni ne olabilir ben kendim çözebilirmiyim yoksa servisemi gitmem lazim ?

Bildiğim kadarıyla kapı kilidinin içerisinde switch var. Onu kontrol etmeniz lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
ismail mercan

Bildiğim kadarıyla kapı kilidinin içerisinde switch var. Onu kontrol etmeniz lazım.

Kapi kilidi komple mi değişir acaba eger oyleyse kalsin . Kilit kimbilir ne kadar.

Kapi kilidi komple mi değişir acaba eger oyleyse kalsin . Kilit kimbilir ne kadar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Komple değişeceğini sanmıyorum. Kendiniz yapamayacağınızı düşünüyorsanız elektrikçiye gösterin.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Hanoğlu

Merhabalar,

Sis farının lambasını değiştirmeyi düşünüyorum. H11 led sis far ampülü aldım ebayden. Sis ampülünün nasıl değişmesi gerektiğini bilen var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Alttan sis farına doğru elini sok, sis farına takılı olan ampüle takılı olan soketi çıkartın. Sonra ampülü ceyrek tur cevirerek çıkartın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

Alttan sis farına doğru elini sok, sis farına takılı olan ampüle takılı olan soketi çıkartın. Sonra ampülü ceyrek tur cevirerek çıkartın.

Eyvallah Ayhan kardeşim :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Levent Etik

merhabalar,

2007 fiestam var. dun sis farı aldım ve yerine taktım, tesisatı çekili durumdaydı soketleri taktım içerdeki düğmesinde açtığımda yanmadı. neden yanmadı bilgi verirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

merhabalar,

2007 fiestam var. dun sis farı aldım ve yerine taktım, tesisatı çekili durumdaydı soketleri taktım içerdeki düğmesinde açtığımda yanmadı. neden yanmadı bilgi verirmisiniz?

Soketlere bir bak bence 12v geliyor mu ölç. Lambayı doğru taktığındanda emin ol.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Düğme ikili tıp değil ise düğme değişecek, eksik sigorta var ise tamamlanacak.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yalcin aksoku

Merabalar 2004 fiestam var farlari gunesten dolyi solmus deyistrmeyi dusunuyorum acaba 2006 ustu makyajli kasa farlari 2004 e uyarmi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...