İçeriğe Yönlendir

C-max Bi-Xenon (Hella) 4300K far modifiyesi

Ahmet Özbey

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
Bağımlılık mı yaptı yoksa? :)

İşçilikleri kaliteli. İleriye dönük bir sıkıntı yaşamazsın...

ben biraz titiz bir adamım,o yüzden ilerde içim rahat olmalı,bilen birine teslim etmeli aracı,bu hafta ben izinliyim en geç c.tesi falan çözeriz inşaallah

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
ben biraz titiz bir adamım,o yüzden ilerde içim rahat olmalı,bilen birine teslim etmeli aracı,bu hafta ben izinliyim en geç c.tesi falan çözeriz inşaallah

Merak etme abi onlar da titizler. Bu hafta AOF sınavları var. Ben gelmesem de sen gidersin. Ben telefonda gerektiği şekilde konuşurum...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Merak etme abi onlar da titizler. Bu hafta AOF sınavları var. Ben gelmesem de sen gidersin. Ben telefonda gerektiği şekilde konuşurum...

tamam Mert Can,başarılar sınavlarında,zaten benide tanırlar hatta ben bir ara bizim mahallede Şahin marka bir araçla gördüm ayna montajını yapan arkadaşı

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
teşekkürler,herkesin tercihine saygı duyarım , :) aydınlatma daha iyi olacağı için bu farları tercih ettim,zor buldum ama araştırdıktan sonra olmayacak diye bir kaide yok darısı diğer c max kullanıcı arkadaşlarımın başına olsun

öncelikle güle güle kullanın, mercekli fardan çok memnun kalacağınıza hiç şüpheniz olmasın,hem aydınlatma açısından hemde karşıdan geleni rahatsız etmeme konusunda süper.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hayırlı olsun abi fiyatı nedir?

teşekkürler

öncelikle güle güle kullanın, mercekli fardan çok memnun kalacağınıza hiç şüpheniz olmasın,hem aydınlatma açısından hemde karşıdan geleni rahatsız etmeme konusunda süper.

sağolun Ramazan Bey

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullan Fatih..Parasını yazsana yahu, belki bizde takıcaz..(Çağların araba ile aramdaki farkları kapatmam lazım) :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Güle güle kullan Fatih..Parasını yazsana yahu, belki bizde takıcaz..(Çağların araba ile aramdaki farkları kapatmam lazım) :)

fiyat kısmı aşağı yukarı tahmine edersiniz 600 Tl,C Max için bulmak kolay değildi F2 için daha şanlısınız,olurda düşünüyorsan Sefa Çelik abimimde bir takım daha olduğunu hatırlıyorum :s

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Fatihçim hayırlı olsun benden önce buldun;) benm bahsettiğim yere henüz gelmemiş daha bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun Güle güle kullan Fatih. Aramıza hoşgeldin :D Yolda Senin ışığından faydalanmak isteyen mutlaka olacaktır :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Hayırlı olsun Fatihcim, güle güle kullan.

Aracına taktırdığında far çalışmazsa (ki focuslarda çalışmıyor), servis servis dolaşma. Çünkü beceremiyorlar. Gerekli uyarlamayı yapabilecek elektrikçiyi ben biliyorum :D

sanki bende tanıyorum onu :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatihçim hayırlı olsun benden önce buldun;) benm bahsettiğim yere henüz gelmemiş daha bekliyorum.

dilerim bir an önce sende xenonlarını teslim alırsın Lokman Bey

Hayırlı olsun Güle güle kullan Fatih. Aramıza hoşgeldin :D Yolda Senin ışığından faydalanmak isteyen mutlaka olacaktır :p

teşekkürler

Hayırlı olsun Fatihcim, güle güle kullan.

Aracına taktırdığında far çalışmazsa (ki focuslarda çalışmıyor), servis servis dolaşma. Çünkü beceremiyorlar. Gerekli uyarlamayı yapabilecek elektrikçiyi ben biliyorum :)

sağol abicim,tam anlamadım ama farlar mı yanmıyor,yoksa mercek hareket mi etmiyor,birde tam olarak nerede bu ustaların ustası?

sanki bende tanıyorum onu :D

Ali de aynı adrese uğramış belli ki:)

Güle güle kullan abi.

eyvallah Sinancığım ,Mert Can hızlı bir giriş yaptı mod olayına ne dersin?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Valla abi güzel şeyler bunlar arabaya yapılanlar...Çok güzel parçalar seninkilerde Mertcanınkilerde canım çekmiyor değil :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Valla abi güzel şeyler bunlar arabaya yapılanlar...Çok güzel parçalar seninkilerde Mertcanınkilerde canım çekmiyor değil :D

Mert Can birde Ziebart açtı kendine,hayırlı olsun ne diyelim :) 55 trilyonun yarısı çıktıda haberimiz mi yok? :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Mert Can birde Ziebart açtı kendine,hayırlı olsun ne diyelim :D 55 trilyonun yarısı çıktıda haberimiz mi yok? :)

zietırt olmasın o :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

yanlış yerden bahsetmiyorsak sefa abiyi ben götürmüştüm dediği yere maslak oto sanayi

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
yanlış yerden bahsetmiyorsak sefa abiyi ben götürmüştüm dediği yere maslak oto sanayi

:D

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Hayırlı olsun Fatih abi, güle güle aydınlat ortalığı :)

Sen şimdi sisleri de xenon yapsan bi ton küfür yersin, sisler sarı kalsa kötü durur, sislere beyaz ampul taksan bi işe yaramaz sis olduğunda :D valla işin zor :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Hayırlı olsun Fatih abi, güle güle aydınlat ortalığı :good1:

Sen şimdi sisleri de xenon yapsan bi ton küfür yersin, sisler sarı kalsa kötü durur, sislere beyaz ampul taksan bi işe yaramaz sis olduğunda :good1: valla işin zor :lol2:

ben seninle aynı düşünmüyorum,sislere hiç ihtiyaç duymadım ,hem abine küfürmü yakıştırıyorsun :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

farların montajını sefaköy beşyol sanayide Mert Can arkadaşımın beni daha önce tanıştırdığı elektrikçiye monte ettirdim.Emeği geçen Mert Can,Ali Gürsoy ve Sefa Çelik'e teşekkür etmeden geçemeyeceğim.Ayrıca konu başlığı altında fikir edinmemde faydası olan bütün FCTR üyelerine teşekkürler,fotoları akşam ekleyebilirim,soketler uymadı fakat çözümü usta olan bir şekilde buldu, orginal H9 yazıyor kısa mercek ampullerinde osram marka ,H1 ve dipsiz ampulleri üzerinde tam takım halinde almış bulundum.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

hayırlı olsun abi çok sevindim yollara bakış açın değişecek hatta normal farlı arabaya bindiğinde farlar yanmıyo galiba diye bir yanılgıya düşeceksin xenonlara alıştıktan sonra :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...