İçeriğe Yönlendir

C-max Bi-Xenon (Hella) 4300K far modifiyesi

Ahmet Özbey

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Ne hikmetse bir benle karşılaşamadınız yolda... :D

Fatih Abi valla bende bilmiyorum sorulara nasıl cevap vereceğimi. Yarın AOF de ilk tecrübem olacak :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
vay bea :D kiralar nekadar abi sizin oralarda ?

kiralar ucuz ,dükkanı ne yapacaksın ?

Ne hikmetse bir benle karşılaşamadınız yolda... :)

Fatih Abi valla bende bilmiyorum sorulara nasıl cevap vereceğimi. Yarın AOF de ilk tecrübem olacak :)

Koşuyolunda maça ilk gideceğimiz akşam bakırköyde Sinanla karşılaştık,geçen pazar Bayram abi haramiderede cavit Abiyi görmüş :)

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Koşuyolunda maça ilk gideceğimiz akşam bakırköyde Sinanla karşılaştık,geçen pazar Bayram abi haramiderede cavit Abiyi görmüş :)

Şimdi problem bende mi? Onu mu ima etmek istiyorsun abi? :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
dizel mondeo diyorum :)

gel değişelim dizel c max olsun :)

Şimdi problem bende mi? Onu mu ima etmek istiyorsun abi? :)

ben ima etmem,hem neden problem olsun tesadüf bu :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
olmaz :) otomatik olması lazım :)

aman otomatik olsunmuş,dizel cvt şanzuman yani=problem sen yok muydun Akmerkezde konuşurken biz :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

modaoda damı öyle ozaman benzinli alayım olmadı mesafe uzak kalıyo dizel otomatik passat :) abi oldum olası düz vitese ısınamadım enson ehliyet sınavında kullanmıştım düz vitesi bide kuzenin bravo hgt vardı şanzumanı bozmuştum gaza gelip :):) ogün bugün otomatikçiyim

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
modaoda damı öyle ozaman benzinli alayım olmadı mesafe uzak kalıyo dizel otomatik passat :( abi oldum olası düz vitese ısınamadım enson ehliyet sınavında kullanmıştım düz vitesi bide kuzenin bravo hgt vardı şanzumanı bozmuştum gaza gelip :(:shok: ogün bugün otomatikçiyim

en son forum buluşmasından sonra yemek sonrası çay içerken geçen bir konuşma cvt şanzuman tipi ile ilgili,benzinli şanzumanlarda sorun yok bildiğim kadarıyla :(

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
en son forum buluşmasından sonra yemek sonrası çay içerken geçen bir konuşma cvt şanzuman tipi ile ilgili,benzinli şanzumanlarda sorun yok bildiğim kadarıyla :shok:

hatırladım az çok o akşam başım ağrıyordu abi .ben bu sorun sadece focuslar için diye biliyordum modeo larda cvt var demek

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hatırladım az çok o akşam başım ağrıyordu abi .ben bu sorun sadece focuslar için diye biliyordum modeo larda cvt var demek

CVT şanzuman genelinde bildiğim opelde bile var benim hatırladığım,tabi yanlış değilse ama Fordda bariz bir problem :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

ozaman almam abi mondeo:) aslında bende ufaktan ufağa siyah mondeo x sevgisi başladı şöyle benzinli 2000 veya 2500 motor otomatik bulsam güzel olurdu :shok:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
ozaman almam abi mondeo:) aslında bende ufaktan ufağa siyah mondeo x sevgisi başladı şöyle benzinli 2000 veya 2500 motor otomatik bulsam güzel olurdu :shok:

yakışır :(

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Guest Ersin K

slm .. ben Ersin .. biraz yeniyim burda.. bende 2006 dan beri cmax kullanıcısıyım.. sizin mercekli farları gördüm. hayırlı olsun. bende çok istiyorum.. beni bilgilendirirseniz sevinirim..şimdiden teşekkür ederim.. SAYGILAR...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
slm .. ben Ersin .. biraz yeniyim burda.. bende 2006 dan beri cmax kullanıcısıyım.. sizin mercekli farları gördüm. hayırlı olsun. bende çok istiyorum.. beni bilgilendirirseniz sevinirim..şimdiden teşekkür ederim.. SAYGILAR...

foruma hoş geldiniz ersin bey malesef c max bi xenon bulmak çok kolay olmuyor ,fiyatlar çok uçuk seviyede,biraz araştırmak gerekiyor :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kaç ay oldu hala arıyorum çok yere haber bıraktım ama malesef, Sağolsun Fatihle beraberde dolaştık yine bulamadık.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ahmet Küçük

aracıma xenon far için Adıyaman'daki sanayide bir tur attım.180-200 ytl gibi diyorlar.(ama çakma xenon;orjinali ve merceklisini nerden temin edebilirim)

Yorum bağlantısı

c-max için mercekli far bulmak biraz zor ahmet bey.uzun süre araştırmak peşinden koşmak gerekiyor.istanbulda fatih abi ve lokman abi bulup taktırdı.mercek olmadan xenon takılmasına forumca karşıyız.size tavsiyem biraz sabredip araştırıp mercekli far ile kullanmanız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...