İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde %30 Düşüş

Ozan Baba

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Utku Çay

ikinci el piyasasında düşüş var ama %30 falan değil, arabasına göre 1-1.5 gibi

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)
Ford etkilenmemi,ş krizden yok satıyormuş sıfır ve 2. elde o yüzden ayıp olmasın diye yazmamışlar oraya.

Hele ki frenleri kampanalı 2006 Ghia modeller daha bi kıymetli imiş, kuponmuş boncukmuş şu ara

Aaaa, İyi ozaman.Bende arabamı satacaktım, satmim bari..Seneye 50 bine falan satarım, :lol: Bilgilendirdiğin için sağol kardeşim..

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bilgin Aksoy
aynı fikirdeyim.nerde bu fiyatı düşmüş araçlar 2 aydır araba arıyorum piyasayı her dönem takip ederim yok arkadaş öyle düşüş falan sıkışıp satan vatandaş her dönem var zaten.balon haber bunlar

Aynen katılıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 11 yıl sonra...
Eyüp Çetin

Bir zamanlar ikinci el düşüyormuş. 😆 Keşke yine öyle olsa. Konuyu hortlattım yaşanan hayal kırıklığından ötürü özür dilerim. 😊

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Kendi aracimdan pay bicerek gidiyorum her sari siteye bakisimda yok artik diyip kapatiyorum. Düşmek mi 1 aylik periyodlarla 20bin tl koyuyor.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Düşmesini geçtim. peşinden yetişemiyorum. Favoriye ekledigim her araç ben kendimi hazırlayama kadar altı yedi bin zamlanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

4 ay önce satmak için passat aldık pandemi nedeni ile 3 ay satılmadı araç. Geçen ay 171.000 TL sattık aracı. Sattığımız araç bir ayda 210 bin olmuş bir ayda 40.000 TL gelmiş üzerine satmasam daha iyiydi. Ekim kasımda düşer diye bekleyen arkadaşlar var. Arkadaşlar düşmeyecek. Sıfırı 350.000 TL olan arabanın 3 yaşında ikinci el olanı kaç TL olacak arkadaşlar. Kusura bakmayın bu arada Euro artmaya devam ediyor. Bugün 350 bin olan sıfır araç kasım ayında fiyatı yerinde durmayacak. İhtiyacı olan varsa alsın yoksa bir ay sonra hiç alamayacak. Bu ülkede ben hiç bir şeyin fiyatının düştüğünü görmedim. 5-10 kişinin borcundan dolayı aracını ucuz satması tüm piyasayı etkilemez bunu unutmayın. Herkese sevgi ve saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Lüks arabada fark fazla oluyor ama sıfırı 105 bin olan arabaya 95bin isteyen var mesela.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Sefa Çelik yazdı:

Senin aracın temizi 300 bin üstünü görmeye başladı artık. Kasım 2019 da 185 bindi. 

Çok saçma abi. Aşırı. 350bin tl yazan gördüm aynı km ve yaştakine.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...