İçeriğe Yönlendir

Petlas Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Orhan Ünsal

Recommended Posts

Hasan Ekşi
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi o kategori lastikler 650-700 adet/tl olarak başlıyor :)

Köksal Bey 

Bende kış lastiklerinden sonra yaz lastikleri yeniledim continental sport contact 5 seal aldım gayet memnunum yol tutuş ve sessizlik açısından bilginiz olsun. Bizim araçlarda yedek stepne olmadığından run flut lastiklerde süspansiyona zarar verebileceğinden seal lastik aldım bir nebze de olsun ufak patlaklarda  (çivi gibi) yola devam edebiliyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Araclari aldigimiz firma eylul ayinda araci iade edicez diye petlas gondermisler yazlik lastik olarak. Hala takmadim. Nedir yorumunuz contiden sonra cok farkedermi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Araclari aldigimiz firma eylul ayinda araci iade edicez diye petlas gondermisler yazlik lastik olarak. Hala takmadim. Nedir yorumunuz contiden sonra cok farkedermi

Megane da 2 sene pt741 kullandim ve cok memnun kaldim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Megane da 2 sene pt741 kullandim ve cok memnun kaldim.

İyi bari kafam rahat etti :)
Sagol bilgi icin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Aracımın üzerinde gelen petlas 245 45 18 ler jiletle kesilmiş gibi sanki jantla birleştiği yerden yarılmış.Öndeki 2 tanesi de yeni 2015 ama şimdiden yerle temas eden kısımlar bayatlamış gibi duruyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
On 05.06.2017 at 20:32, Onur Demir yazdı:

Bilindiği üzere lastiklerde fren mesafesi önemlidir. Buradan hareketle örnekteki gibi fren testi sonuçlarına bakılacak olunursa continental marka lastik 3. sırada ıslak zeminde 48.1 metrede durma mesafesine sahipken petlas 29. sırada 58.6 metrede duruyor. Aradaki 10.5 metre mesafe fark bir araca göre çok çok fazla olup hayat kurtarır.

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-Market-Overview-Braking-Test.htm

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...