İçeriğe Yönlendir

Fiesta St Vites Topuzu

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

20122008281is6.jpg

20122008278ft4.jpg

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

FII topuzu na çok benziyor güle güle kullanın. Boyuda kısalmış biraz anlaşılan. Kaça mal oldu.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ramazan bey hayırlı olsun, bide körüğü değiştirin tam olsun, ben değiştim ST deri körük var gayet güzel, lavabo pompası kılıklı körük benzetmem baya sevilmiş anlaşılan, benim eski körük evde banyoda duruyor şuan :)

Unutmadan, havalandırmadaki kokuya dikkat edin dökülürse berbat eder konsolu, onun yerine aynaya asılan çam şeklindeki kokulardan alın kokusunu yenilemek içinde carpex in küçük fısfıslı oto kokularından alıp üstüne sıkarsınız yıllarca yeter size...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Bu topuz güzeldir. Arabaya binenler sulanabilir dikkat etmek lazım :p Bu arada acilen körüğe de girişilmeli.

topuzym8.jpg

submarinejo3.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben servisten deri körüğü ve aksesuar listesinde olan özel topuzu alıp taktım, işte resmi...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

evet arkadaşlar körüğü değiştireceğim deri taktıracağım önce bi topuzu bi değiştireyim dedim, eski topuza göre biraz daha eli kavrıyor ve boyu kısa estetik açıdan güzel oldu, benim topuzu verdim üzerine 20 ytl verdim,sadece deri körüğü servisten alablirmiyiz ve fiyatı hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?

Bu topuz güzeldir. Arabaya binenler sulanabilir dikkat etmek lazım :) Bu arada acilen körüğe de girişilmeli.

topuzym8.jpg

submarinejo3.jpg

:) evet evet dikkat etmek lazım

Yorum bağlantısı
Ben servisten deri körüğü ve aksesuar listesinde olan özel topuzu alıp taktım, işte resmi...

resmi biraz daha büyük yolluyabilirmisiniz, birde ne kadar fiyata aldınız merak ettim :D

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Cihan kardeş sen nerde yaptırdın vites körüğünü böyle bişey yaptırtabilirim bende

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Topuz ve deri körük servisten alırsanız çok pahalı, tam hatırlamıyorum ben 85 tl ye aldım galiba, yedek parça listesinde ikiside 120 tl. nin üstünde görünüyor, yani servisten almak çok pahalı, bu topuzu dışarda bulmak zor fakat standart ST topuz bulunuyor, körükse ben bulamadım yanlız benzeyenleri satılıyor, araca uyarmı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı

çok sağol resim ve bilgi için ben Ankara'dayım nerden nasıl bulurum bilmiyorum ama arayıp bakıcam artık :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
isterseniz ben izmitten yollayabilirim :)

st deri körükmü ? ankarada otokoç ve başere sordum iksindende net yanıt alamadım yedek parça bölümüne soruyorum st deri körük diye bilmiyolar şaşırdım yani eğer siz st deri körük temin edebilirseniz ben alabilirim

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

ramazan beyin topuzu 65 lira olması lazım

körüğüde soracam

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Servisler bi haber zaten, ben aldığımda ikisinide yanlış getirdi akıllılar normal st topuzla eski lavabo pompasından yolladılar sazanlar, alın size bir iyilik daha, resimdeki topuzun numarası: AM3M5J 7J132 AC N parça nosuda:1359006 gelelim resimdeki körüğe 6N11 7B118 AA N parça no:1379660 bunları isteyin arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Servisler bi haber zaten, ben aldığımda ikisinide yanlış getirdi akıllılar normal st topuzla eski lavabo pompasından yolladılar sazanlar, alın size bir iyilik daha, resimdeki topuzun numarası: AM3M5J 7J132 AC N parça nosuda:1359006 gelelim resimdeki körüğe 6N11 7B118 AA N parça no:1379660 bunları isteyin arkadaşlar.

ali bey yalnız sizin resimdeki st topuza benzemiyor daha değişik bişey, birde resimdeki körük benim topuza uyarmı körük biraz kısa gibi geldi bana, birde st vites körüğünde ST yazısı olamsı gerekmezmi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Pardon St St derken öyle yazmışım, bu topuz Ford aksesuar listesinde görülen topuz yanları deri değil iyi bir plastik üstü aliminyum bence st den güzel duruyor, körük standart ve tüm topuzlara uyuyor merak etmeyin kısa gelmiyor, st topuzla benimkinin boyu aynı zaten.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Pardon St St derken öyle yazmışım, bu topuz Ford aksesuar listesinde görülen topuz yanları deri değil iyi bir plastik üstü aliminyum bence st den güzel duruyor, körük standart ve tüm topuzlara uyuyor merak etmeyin kısa gelmiyor, st topuzla benimkinin boyu aynı zaten.

ali kardeş senin verdiğin numaradan sordum deri vites körüğüne 189 + kdv diyor servis,

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yuff diyorum zamlanmış ben daha ucuza bulmuştum, başka bişey düşünmek lazım, nette hazır körükler bulunuyor, otopol gibi yerlerde var fakat nasıldır bilemiyorum. Sahibinden com da birisi st parçaları satıyordu beyaz bir st, onun arabasında körük vardı acaba satarmı? Tüm parçalar satılık demişti, bir bak istersen...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

evet arkadaşlar tuvalet pompası tipli vites körüğünden bu akşam itibarıyla kurtuldum, servisin 189 + kdv dediği parçayı yıldız sanayinden 50 ytlye temin ettim orjinal ford parçası, almak isteyen arkadaş olursa yardımcı olurum komple vites topuzu ve körük 70 ytlye mal olmuş oldu

25122008293iy1.jpg

25122008294zi9.jpg

25122008296pm7.jpg

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...