İçeriğe Yönlendir

Fiesta St Vites Topuzu

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya
Çok güzel olmuş abi. Güle güle kullan. Ghia hissi veriyor :)

saol Ayhanım daha iyisi sana inşallah,

Yorum bağlantısı

Dün Ford Tan Oto servisinde Ali Bey'in alüminyum topuzundan sordum. Sağolsun Ali bey burdan parça kodu ve numarasını verdiği için kolayca baktık sistemden. Stokta yok ama sipariş verdim fiyatı 120 + KDV galiba ama değişe debilir, ellerinde yok çünkü. Yeni Fiesta ST body kit içinse Ocak ayı dediler fiyatıda daha önce dediğim gibi emin değiller öyle 1500 ytl falan gibi rakamlar olmaz dediler. Gelince bana haber vericekler , haber gelir gelmez buraya bildiricem hatta yaptırmak isteyenler bana bildirsin gelenlerin hepsini ayırtırım gerekirse ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ramazan bey körük yerine tam oturmamış tırnak kaymış galiba, dikişin tam elfreni ile aynı hizada olması lazım ;)

Özgür bey ST body kit süper oluyor bide fiyat uygun olsa harika olucak, bu kitte neler var ön arka tampon marşbiyel mi acaba?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Dün Ford Tan Oto servisinde Ali Bey'in alüminyum topuzundan sordum. Sağolsun Ali bey burdan parça kodu ve numarasını verdiği için kolayca baktık sistemden. Stokta yok ama sipariş verdim fiyatı 120 + KDV galiba ama değişe debilir, ellerinde yok çünkü. Yeni Fiesta ST body kit içinse Ocak ayı dediler fiyatıda daha önce dediğim gibi emin değiller öyle 1500 ytl falan gibi rakamlar olmaz dediler. Gelince bana haber vericekler , haber gelir gelmez buraya bildiricem hatta yaptırmak isteyenler bana bildirsin gelenlerin hepsini ayırtırım gerekirse :)

serviste tam bilmiyor ama serviste st arka tampon 1.300 ytl ön tampon 1.500 ytl marşpiyel ve spoyleride katarsak 3.500 ytyi bulur komple st body kit, 1.500 ytlye komple st kiti vereceklerini hiç sanmıyorum verirlerse haberimiz olsun :clapping:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet çok pahalı, belki bizimkilerin pabucu dama atıldığı için indirim yapmışlardır, bakalım nekadar fiyat verecekler.

Yorum bağlantısı

yeni kasaların kitleri tampon olarak değil ön karlık yan marşpiyel olarak gelicek heralde, arka tampona zaten takıcak herhangi bir yer yok zaten .o yüzden o kadar maliyetli olacağını sanmıyorum ama bana söyledikleri 700-800 ytl civarı dediler . Tüm tampon olsa belki o fiyatlar olur :s

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Öne karlıkmı, biraz açabilirmisin Özgür bey, resim falan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

arkadaşlar vites topuzu ve deri körüğü aldığım yerden iç kapı mandallarının orjinal fiesta için metalini buldum ve aldım 4 adet 80 ytl, malum bizdekiler siyah plastik,en kısa zamanda resimleri ekleyeceğim,

http://img241.imageshack.us/img241/1340/31122008304od4.jpg

http://img166.imageshack.us/img166/5122/31122008305rb6.jpg

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hah iyi bulmuşsun vallahi, peki sıfır parçamı bu kollar çıkmaysa iyi durumdamı sadece kolmu yoksa çerçeveside varmı ve ellerinde daha varmı Ramazan bey? Amma sordum yahu :D Birde şu vites kolunun altındaki nikelajlı halkadan bulamazmıyız acaba bi kez daha yardımcı olurmusun Ramazan kardeş, malum madeni bulmuşsun bizim buralarda bitek civata bile bulunmuyor vallahi! Varsa bunları bende istiyorum, marşbiyeli daha alamadım fakat bunları almak daha kolay :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Hah iyi bulmuşsun vallahi, peki sıfır parçamı bu kollar çıkmaysa iyi durumdamı sadece kolmu yoksa çerçeveside varmı ve ellerinde daha varmı Ramazan bey? Amma sordum yahu :nazar: Birde şu vites kolunun altındaki nikelajlı halkadan bulamazmıyız acaba bi kez daha yardımcı olurmusun Ramazan kardeş, malum madeni bulmuşsun bizim buralarda bitek civata bile bulunmuyor vallahi! Varsa bunları bende istiyorum, marşbiyeli daha alamadım fakat bunları almak daha kolay :(

sıfır sayılır tek tek baktım parçalara en ufak bi çizik göçük vs.yok kaplama felanda değil oem metal,çerçevesi normal siyah plastik bende ahengi bozmamak için çerçeveyi değiştirmedim belki siyah taktırsam daha güzel dururdu bidaki sefere bi bakarım, elinde daha varmı bilemiyorum gittiğimde sorarım nikelajlı halkayıda sorarım elinde epey parça var elemanın az kalsın nikelejlı el freninide alıyordum son anda vazgeçtim :( benim 6000 cd teybi verip orjinal sony mp3 almayı düşünüyorum bakalım sıkı bi pazarlıkla uygun fiyata düşürebilirsem, arkadaşlar fiestaya uyan sony mp3ün hangi modelleridir ve benim 6000 cd nin üstüne nekadara kadar verilebilir

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı
arkadaşlar vites topuzu ve deri körüğü aldığım yerden iç kapı mandallarının orjinal fiesta için metalini buldum ve aldım 4 adet 80 ytl, malum bizdekiler siyah plastik,en kısa zamanda resimleri ekleyeceğim,

http://img241.imageshack.us/img241/1340/31122008304od4.jpg

http://img166.imageshack.us/img166/5122/31122008305rb6.jpg

Kapı iç tutamaklarının da değişmesi gerek bence.

kaptutamaql8.jpg

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Kapı iç tutamaklarının da değişmesi gerek bence.

kaptutamaql8.jpg

evet bulabilirsem oda aklımda tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ramazan Akkaya
Ramazan bey benim aradıklarımı bulmuş yetmemiş takmış bile

acaba nerden buldu :) :lol:

Ahmet bey st vites topuzu deri körük ve kromajlı kapı açacaklarını ankara yıldız sanayinde ford parcaları satan bi arkadaşımız var ( gide gele artık arkadaş olduk :) ) onda oluyor butün parçalar ben ondan aldım elinde varsa sizede temin edebiliriz

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hahah müşteriler çoğalıyor Ramazan kardeş, bende kapı tutamaçları için sıraya gireyim bari :D

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Hahah müşteriler çoğalıyor Ramazan kardeş, bende kapı tutamaçları için sıraya gireyim bari ;)

:shok: kardeş kapı tutamaçlarından yok malesef bulsam bende alacaktım sana verdiğim kromajlı iç kapı açma kollarından var.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
4üne ne kadar vericez ramazan abi kapı açma kolu için?

4 adet kapı açma kolu nikelajlı 100 lira , vites topuzu ve deri vites körüğü 100 lira totalde 200 tl

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Okan Torun

" ben fıestanın dişi daha kalın diye biliyorum fakat vites kolunun diş kalınlığı 9.75 mm ise bu topuz olur " satıcının yorumu. 07nin diş kalınlığı dediği gibi mi acaba?

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Taner Gündüz

evet arkadaşlar tuvalet pompası tipli vites körüğünden bu akşam itibarıyla kurtuldum, servisin 189 + kdv dediği parçayı yıldız sanayinden 50 ytlye temin ettim orjinal ford parçası, almak isteyen arkadaş olursa yardımcı olurum komple vites topuzu ve körük 70 ytlye mal olmuş oldu

25122008293iy1.jpg

25122008294zi9.jpg

25122008296pm7.jpg

öncelikler merhabalar çok güzel olmuş güle güle kullanın bende yeni bir fiesta kullanıcısıyım . fakat izmirdeyim sizin temin ettiğiniz körük ve vites topuzunu bir türlü bulamadım ban bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...