İçeriğe Yönlendir

Fiesta St Vites Topuzu

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit

öncelikler merhabalar çok güzel olmuş güle güle kullanın bende yeni bir fiesta kullanıcısıyım . fakat izmirdeyim sizin temin ettiğiniz körük ve vites topuzunu bir türlü bulamadım ban bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Vites topuzunu 3. sanayi oto uz veya 3. sanai tepeli otodan 40 tl ye alabilirsiniz.

Vites körüğü

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/181443-fiesta-deri-vites-kg/

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

O çerçevenden bende bılamadım.Krom boya ile boyanınca aynısı oluyor.Forumumuzda yapan olmuştu.

Böyle mi. :p

foto001kopyala.jpg

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ugur Demir

selam arkadaşlar resimler çok iyi olmuş güle güle kullanın.

bende sadece vites topuzunu değiştirmek istiyorum ama hiçbiryerde bulamadım

kocaeli veya istanbul anadolu yakasında nereden temin edebilirim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

selam arkadaşlar resimler çok iyi olmuş güle güle kullanın.

bende sadece vites topuzunu değiştirmek istiyorum ama hiçbiryerde bulamadım

kocaeli veya istanbul anadolu yakasında nereden temin edebilirim.

http://www.sahibinde...108852903/detay

sadece vites topuzunu istersen 80 tl.Resimlerdeki focus topuzuyla karıştırma bu orjinal deri kaplı nikelajlı vites topuzu.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ugur Demir

http://www.sahibinde...108852903/detay

sadece vites topuzunu istersen 80 tl.Resimlerdeki focus topuzuyla karıştırma bu orjinal deri kaplı nikelajlı vites topuzu.

Teşekkür ederim ben kırmızı yazılı istemiyorum buradaki resimde olan daha çok hoş geliyor bana

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Guest Emre Güngör

evet arkadaşlar tuvalet pompası tipli vites körüğünden bu akşam itibarıyla kurtuldum, servisin 189 + kdv dediği parçayı yıldız sanayinden 50 ytlye temin ettim orjinal ford parçası, almak isteyen arkadaş olursa yardımcı olurum komple vites topuzu ve körük 70 ytlye mal olmuş oldu

25122008293iy1.jpg

25122008294zi9.jpg

25122008296pm7.jpg

merhaba harika olmuş ankara bu vites topuzuna nerden ve kaça ulaşabilirim yardım edermisiniz?

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mustafa Pamuk

Bende bir türlü bu vites topuzundan bulamadım  :(

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Alper Başdemir

Focus 3 vites topuzunu aldık ama o demiri nasıl kısaltıcaz acaba. Uzun duruyo yine:(

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Focus 3 vites topuzunu aldık ama o demiri nasıl kısaltıcaz acaba. Uzun duruyo yine:(

Uygulaması basit Alpercim..

Vites mili, bağlı bulunduğu mekanizmadan sökülüp, istenilen boyutta testere ile kesilip, rayba ile tekrar diş açılacak..

Herhangi bir tornacıda rahatça yaptırabilirsin..

e9evu8up.jpg

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Abi bu mili bağlı olduğu mekanizmadan sökmek teferruatlı bir işmidir? Motorcularmı söker?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Abi bu mili bağlı olduğu mekanizmadan sökmek teferruatlı bir işmidir? Motorcularmı söker?

Çok teferuatlı değil Alper..

Krüğü sökünce zaten bağlı bulunduğu yerleri görüceksin. Elin yatkınsa kolayca sökersin. Yada bir trimciye gideceksin

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Teşekkürler. Yarın bi bakayım sökebilirsem eğer babam tornacı onu kısaltıp diş açabilir diye düşünüyorum:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper Başdemir

Resimdeki topuzun numarası: AM3M5J 7J132 AC N parça nosuda:1359006 gelelim resimdeki körüğe 6N11 7B118 AA N parça no:1379660 bunları isteyin arkadaşlar.

Ali abi bu topuzu nerden bulabiliriz?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Serviste acaip pahalı, sahibinden yada gittigider gibi sitelerden bakman lazım, bazen online parçacılardada olur.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Ben bu st topuzundan almaya gitmiştim bir kaç sene önce gittiğim yerde topuzun daha küçüğünden vardı ve metal ve ağırdı sorduğumda bu mondeo için dediler hiçte aklıma gelmedi 2 dk arabada deneyim demek çok güzeldi o gün bugündür aklıma geldikce kendime kızıyorum çok fiyat farkıda yoktu  :(

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Ahmet Kaleli

Arkadaşlar ben ışıklı topuz ve körüğüyle beraber aracıma uygun olanını aldım.Haliyle vites kolunu kestirdim.Çok şık oldu.Fotoları yakın zamanda ekleyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar ben ışıklı topuz ve körüğüyle beraber aracıma uygun olanını aldım.Haliyle vites kolunu kestirdim.Çok şık oldu.Fotoları yakın zamanda ekleyeceğim.

Nereden aldın, önce onu eklesene kardeş :)

bundanmı yoksa ?

big_131136008vjo.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-fiesta-mk6-isikli-ve-deri-koruklu-vites-topuzu-131136008/detay/

Buradan aldım.Vites kolunu kestirdim.Kısalan vites koluna(demir) diş açılmasına gerek yok.Vites topuzu takıldıktan sonra alyan anahtarı ile çevresindeki 3 delikten sıkıştırılıyor.Daha sonra alt çerçeve takılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-fiesta-mk6-isikli-ve-deri-koruklu-vites-topuzu-131136008/detay/

Buradan aldım.Vites kolunu kestirdim.Kısalan vites koluna(demir) diş açılmasına gerek yok.Vites topuzu takıldıktan sonra alyan anahtarı ile çevresindeki 3 delikten sıkıştırılıyor.Daha sonra alt çerçeve takılıyor.

Geri vites yanlış görünüyor yalnız?
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Bende geri vites 5 in karşısında.Bilmiyorum başka model veya yılda nasıl?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...