İçeriğe Yönlendir

Connect - Triger

Metin Çakır

Recommended Posts

Muhammed Aksoy
Turkiyede neden 100bin km de degisiyoruz trigeri. Burada 100bin mile de degisiyorlar yani 160bin km. Sadece su pompasi 100bin km de degisiyor.

Burası türkiye :D) adamlar zaten herşeyi hesaplıyorlar biz türklere 100000 dersek onlar zaten 150000 de değiştirir :) çözümü öyle buldular heralde bizim gibi önem verenler de böyle fazladan fazladan ödüyor işte :)

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

triger değiştikten sonra güç düşüklüğü yaşamışsanız mehmet bey'in yazdığı gibi sente atlamıştır.

hemen başka ustaya yaptırın..

Yorum bağlantısı
Volkan Aydogdu
(düzenlendi)

Trigeri geçen hafta içi değiştirdim aracım connect...Triger kayışı ve eksantrik mili bir plastikbir kutu içinde..Değişim yaparken izleme fırsatımda oldu... Acl İkiler ford yetkili servisinde değiştirdim...97600 km de değiştirdim...Çıkan kayışda gayet iyi durumdaydı ustada inceledi yıpranmışa benzemiyordu...Yerine otosan marka triger seti takıldı toplam maliyet işcilik ve yedek parça dahil 200 lira tuttu(220 denildi 200 e indirdiler fazla sıkı bi pazarlık yapan birisi değilimdir belki altına bi fiyatada yaptırabilirsiniz...) 100 km civarı bi yol yaptım gayet sorunsuz ses veya başka bi problem olmadı...Yetkili servis olduğu için parça garantiside mevcut..Bilginize..

tarihinde Volkan Aydogdu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Cevat Güler

arkadaşlar 2005 model connect 55 binde ve triger kayışı değişecek.bi siteden gerekli malzemeleri aldım.özel bir serviste yaptırmayı düşünüyordum.şimdi de özel serviste yaptırırsam sorun çıkarmı diye düşünmeye başladım.bazı forumlarda okudum kullanıcılar farklı sorunlarla karşılaşmışlar.acaba bu konuda riskler nelerdir.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Murat Kırçal

Arkadaşlar arabam 199200 de triger zinciri kaç bin km değişecek bilgimiz yok..

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Acer

Biraz araştırma yaptım 110 ps connectlerde çift triger varmış. Normal triger birde motorun içinde olan varmış bunun kmsi ne kadar bilgisi olan varmı. Birde çift triger hangi modelleri kapsıyor aracım 2008 110luk. Bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Salim İmamoğlu

2009 ve sonrası connectlerde zincirden iç trigere geçildi.zinciri artık kullanılmıyor kayış var.150.binde değişiyor iç triger.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...