İçeriğe Yönlendir

I-phone alacakların dikkatine

Misafir

Recommended Posts

Onur Demir

Bende norma İphone vardı. Gayette Mp3leri zilsesi yapabiliyodum. İşi bilmek önemli olan. Bilgisayarda itunes ile istediğiniz mp3ü 30sn kadar bir süre olacak şekilde kesiyorsunuz(kalite bozulmuyor) ondan sonra "Bir kulunu çok sevdim.mp3" olan dosya eklentisini .rmp mi neydi öyle bişeye çeviriyordum oluyodu. Çok zor bişey değil zaten bazı teknolojibilişim forumlarında bu telefonun içini dışını anlatıyolar. MMS olmayıversin. Bendeki müziğin herbikişide çalmasıda çok istediğim bişey değildir zaten hiç olmazsa bahanem oluyo du :p

Türkçe desteği var benimki türkçeydi ve yaklaşık 1 sene önce sahiptim. Kamera yüzünden satıp Sonyericcson K850i aldım.

ALınır İphone Sadece gereğinden fazla pahalı. Ama o paraya sciroccomudur nedir onalardan iyidir...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

660 kerelik şarj ömrü, kırılırsa 300$-400$lık ekranı ile, son derece gereksiz bulduğum telefondur. samsung omnia'nın klavyelisi geliyor, alacaklar onu beklesin derim...

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Ekranı öyle pek de kolay kırılan bişey değil ... Bir kaç yerde gordum , en son mengeneyle sıkıştırıp balyoz la vurunca kırıldı ekranı :p

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Genel olarak apple firmasını stratejileri, fiyatı ve kullaniciya getirdikleri zorluklar acisindan (itunes gibi) sevmiyorum; ancak iphone'un olumlu buldugum ozelliklerini de belirtmeden gecemeyecegim: uygulama bazinda oldukca yaratici ve genis bir yelpazeye sahip; java destekli telefonlarda, symbianlarda, black berrylerde pek cok uygulama olmasina ragmen yaraticilik ve telefonla entegrasyon konusunda iphone daha iyi. oldukca saglam oldugunu da arkadasimin iphone'una kahve dokup yetmezmis gibi bir de silerken yere dusurdum, ekran koruyucu kilif vs olmamasina ragmen en ufak bir sorun olusmadi; 40 gundur de telefon bana misin demeden calisiyor.

Ancak telefon secimi ihtiyaclara ve/ya kisisel begenilere gore yapildigi icin ben iphone tercih etmiyorum. Bugune kadar beni nokia 7110 'um kadar etkileyen bir telefon henuz cikmadi :-) Belki bang & olufsen in telefonlari olabilir :-)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bugun nokia 5800 ı inceledim çok güzeldi tek korkum msj yazma sorunu olmasıydı ama onu da halletmişler çok hoşuma gitti n95 imi satarsam alacağım telefon fiyatıda çok yüksek değil 850 tl

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Guest Sinan Akg

5800 başarılı bi telefon...Tek derdi rehberde isim aramak...n95 8g güzel sigara paketi gibi kamerayı 5mp yapıcam diye kalınlaştırıp dursunlar zaten...Ama dokunmatik değil...iphone alırsam ikinci tel olarak kullanırım :(

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Boran Koca

3G sahibiyim 5 aydır , ben böyle bir telefon görmedim kısacası,her talebinize son derece profesyonel bir şekilde cevap veriyor.

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Boran Koca
(düzenlendi)

İphone 3G demek istedim Çağlar Abi.

tarihinde Mehmet Boran Koca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Yaklaşık 1 aydır iPhone kullanıyorum, böyle ızdırap görmedim. Çekilir dert değil...

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

4 Ay i900 omnia kullandım ömrümde bu kadar berbat bir PDA görmedim i-Phone'a geçeli 5 ay kadar oldu verdiğiniz linkteki dezavantaj gibi gözüken her şeyi "jail brake " yaparak aşabiliyorsunuz i-Phone şimdiye kadar kullandığım en iyi PDA ve tel karışımı cihaz ,sahip olupta sıkıntısı olanlara ya da yeni alacaklara yardımcı olabilirim...

tarihinde Tolgahan Gelenbevi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

omnia maalesef rom'u problemli bir cihaz. omnia yerine başka cihazlara yönelmenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Can Karacaer
Yaklaşık 1 aydır iPhone kullanıyorum, böyle ızdırap görmedim. Çekilir dert değil...

Demişim zamanında, halt etmişim...

1. dışarıdayken mail alıp göndermek müthiş birşey. Bundan sonra mail özelliği olmayan bir telefon kullanamam heralde...

2. alet internete bağlanıyor. Dışardasınız, birşey öğrenmeniz gerek, google, wikipedia ne lazımsa anında bakıyorsunuz. Foruma bile giriyor...

3. youtube var. muhabbet ortamında şu şarkıyı dinledin mi vs geçiyor, bul youtube'den dinlet...

4. maps google var. iphone kullandığımdan beri taksi durağına, bakkala adres sormuyorum. Alet sen burdasın, gideceğin yer burası diye gösteriyor. eşeğin eline versen yolu bulur...

5. dokunmatik ekrana sinir oluyordum. Alışınca çok çok rahatmış...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
bugun nokia 5800 ı inceledim çok güzeldi tek korkum msj yazma sorunu olmasıydı ama onu da halletmişler çok hoşuma gitti n95 imi satarsam alacağım telefon fiyatıda çok yüksek değil 850 tl

aman diyim yaramaz o, onun yerine samsung jet al, iphonu aratmaz hatta onu birçok yönden ezer, sadece amoled 480x800 ekranı yeter zaten.

Ulen hemende atlayıp cevap vermişim tarihe bak konu tozlanmış vallahi :)

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Sen onu birde JailBreak yapılıp ne mucizeler yarattığını görmelisin...

:unknw: itina ile iphone kırılır :)

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

valla bende hem blackberry i hem iphone var. iphone daha eski daha temiz :) bilekberi çizildimi çok kötü oluyor

Buyur 10 numara eğlendirecek uygulama :unknw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Öztemiz

10 gün kadar önce Samsung 5233 star aldım. Fiyatı 390 tl ve çok güzel özellikleri var bence iphone isteyip fiyatı yüksek olduğundan alamayanlar için biçilmiş kaftan. Şarjı 8-10 gün arası gidiyor ( benim 6 gün oldu ilk şarjı daha 2 diş görünüyor) dokunmatiği çok duyarlı ve güzel, uygulamaları da tatminkar tavsiye ederim. Bu fiyata alınabilecek en güzel alet.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bir hafta önce aldım. Çok memnunum. Hiç elimden düşürmüyorum. Bir sürü oyun ve uygulama indirdim. Özellikle satranç oynamaya bayılıyorum ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
10 gün kadar önce Samsung 5233 star aldım. Fiyatı 390 tl ve çok güzel özellikleri var bence iphone isteyip fiyatı yüksek olduğundan alamayanlar için biçilmiş kaftan. Şarjı 8-10 gün arası gidiyor ( benim 6 gün oldu ilk şarjı daha 2 diş görünüyor) dokunmatiği çok duyarlı ve güzel, uygulamaları da tatminkar tavsiye ederim. Bu fiyata alınabilecek en güzel alet.

Cihazı büyük bir iştah ile inceledim ama GPS ve Wi-Fi olmadığını görünce bu zamanda alacağım telefonda bu tarz eksiklikler olması puan kırdırdı benim gözümde. Kısacası iphone dan ucuz olması basit olarak bu iki özelliğin olmamasından kaynaklanıyor olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Öztemiz

Aynı modelin 3G ve Wi-fi olanı var arada ise 60 tl fark var. Samsung 5233W modeli olması lazım. Ben bir önceki modelini aldım 3g ve wi-fi ihtiyacım olmadığından ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...