İçeriğe Yönlendir

Samsun'da Özel Servis Tavsiyesi

Çınar Uzel

Recommended Posts

Çınar Uzel

aranıza yeni katıldım 98 mondeo glx aldım.sizlerden ricam samsunda bildiğiniz memur butcesine uygun mondeom için özel servis tavsiyeleriniz varmı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Bunun için samsundan hasan basri bayraktar muhtemelen size mesaj yazacaktır.

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Samsun'da Ford araçların plaka reklamındaki gördüğüm servis genelde ***reklama izin yok*** ama nasıldır bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Çınar Bey ,yardımcı olmak isterim . Öm den görüşelim.

Yorum bağlantısı
Ender Aksu

Hasan bey, Samsun'da bir meslektaşınız olarak aynı konuda bende yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
İlhami Selim

biraz daha ileri doğru gidersek Trabzon olmadı Giresunda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Selçuk Çoban
biraz daha ileri doğru gidersek Trabzon olmadı Giresunda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

İlhami Bey Bende Trabzonda İkamet Ediyorum Sizin Aracınız Gösterdiginiz Bi Usta Varmı Buranın Ustaları Garip Biraz İyisi Bütün Parçaları Degiştiriyor Ve Dünya Kadar İşçilik İstiyor Kötüsü Bu Arabada Birsey Yok Sapa Saglam Diyor... Düşük Modelli Sürekli Düşük Modelli Arac Gördükleri İçin Bizim Fordlardaki Ufak Tefek Sesleri Hissetmiyorlar...

Yorum bağlantısı
İlhami Selim
İlhami Bey Bende Trabzonda İkamet Ediyorum Sizin Aracınız Gösterdiginiz Bi Usta Varmı Buranın Ustaları Garip Biraz İyisi Bütün Parçaları Degiştiriyor Ve Dünya Kadar İşçilik İstiyor Kötüsü Bu Arabada Birsey Yok Sapa Saglam Diyor... Düşük Modelli Sürekli Düşük Modelli Arac Gördükleri İçin Bizim Fordlardaki Ufak Tefek Sesleri Hissetmiyorlar...

Selçuk bey akçaabatta aslan oto var oraya gidiyorum acil durum olursa ama çok pahalıydı, şimdide parçaları alıp -beşikdüzünde ustam var oraya gidiyorum. şenol usta

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
(düzenlendi)

eski sanayide petlas ın hemen yanı

Samsun lu arkadaşlar görüşelim ya.Ben Yeşilkent Anadolu lisesinde çalışıyorum

tarihinde Haluk ?ent tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Tuğba Başaran

merhaba 

samsun da 45000 bakımı için önereceğiniz servis hala geçerli midir? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Samsun sanayide gerçek ford servisi var elinden geleni yapıyorlar orada Alper diye bir abimiz var gürcistanlı fiestası olan arkadaş tavsiye etti dersin. Tabi istersen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Tam olarak nerede bu ford ustası..Benim aracı da bi gösterem ona..

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Samsun sanayide gerçek ford servisi var elinden geleni yapıyorlar orada Alper diye bir abimiz var gürcistanlı fiestası olan arkadaş tavsiye etti dersin. Tabi istersen.

Benim mondeoyu aldığım kişi alper bekiz

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Tam olarak nerede bu ford ustası..Benim aracı da bi gösterem ona..

Tam olarak yerini bilmiyorum fakat sanayide anayola yakın bir yerde sanırım o taraflarda Mcdonalds olması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Uyar

bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz. U BİLEN VARMI BEYLER SAMSUNDA NASILDIR PAHALIMI İŞÇİLİK İYİMİ?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Gürsel Şen

Arkadaşlar bende samsuna gidecem. Aracimizi kime teslim edebiliriz samsunda.trabzon da olabilir. Yeterki isi bilen usta olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Arkadaşlar bende samsuna gidecem. Aracimizi kime teslim edebiliriz samsunda.trabzon da olabilir. Yeterki isi bilen usta olsun

Ben de kısmet olursa 26 gibi samsunda olacağım. Sanayi'de alper abiler var yardımcı olurlar.(gerçek ford)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Armagan

Tatil için gittiğim Samsun'da aracım motor sistem arızası verdi. Hemen foruma girip gidebileceğim bir özel ford servisi baktım ama ***reklama izin yok***  uyarısı vardı servis isimlerinin yazdığı yerde... Keşke buna bir çözüm bulunsa... Allah'dan arabayı tekrar çalıştırıp eve gelene kadar aynı uyarıyı tekrar vermedi. 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Atanur Sevim

İyi geceler..

1S71 A06072ACW  kodlu Ford Mondeo trend 2.0 İ 2006 benzinli modeli için torpido kilidi lazım. Samsunda bulamadım. Samsunda olan arkadaşlar elinde olan varmı..Yan ürün olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Arif Aydın

Samsun'da yaşıyorum. Cmax ımı emanet edebileceğim, güvenilir bakım noktası arıyorum. Bilenler bu konu başlığı altında önerebilirler mi acaba?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Samsun'da yaşıyorum. Cmax ımı emanet edebileceğim, güvenilir bakım noktası arıyorum. Bilenler bu konu başlığı altında önerebilirler mi acaba?

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Aracimi aldigimdan beri Euroford'a gidiyorum. Orada Musa usta var. Telefon ve whatsapptan da destek veriyor :) Arabamin rektefiyesini orda yaptirdim. Cok memnunun.

Selamimi soyleyin giderseniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...