İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Ghia'ya eklentiler

Murat Dere

Recommended Posts

Samet Arslan

acaba hocamız emmiye rakip mi ;)

şaka bi yana elinize sağlık güzel çalışmalar

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
acaba hocamız emmiye rakip mi ;)

şaka bi yana elinize sağlık güzel çalışmalar

öhöm öhöm, estağfurullah efenim. :p

teşekkür ederim, sağolun, varolun. ;)

Hocam size de bi site açalım :p

reklam olmasın da, var zaten, profilimde yazıyor gerçi; http://www.muratdere.com.tr beklerim efenim... :)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Merakımdan soruyorum www.muratdee.com gibi bir domain boşken neden mdere.name.tr ?

şöyle açıklayayım; .com almak için ya yurtdışından alacaksın ya da buradaki firmalara para vereceksin onlar da gidip senin için yurtdışından alacak. ancak, 3 liraya alıp sana 5e satacaklar. biliyorsun dünyada internic firması veriyor tüm domain isimlerini. Türkiye'de ise ODTÜ. paranın en azından bir kısmı Türkiye'de kalsın istedim. ben direk ODTÜ'den aldım, daha ucuza geldi. ayrıca .tr olmasını istedim. .com.tr almaya kalkarsan belge isteniyor, onlar da bende yok. biliyorsun "com" commercial kelimesinin kısaltması. ticari yani. kişilere verilen domainler arasında en hoşuma giden name.tr idi. umarım merakını gidermişimdir. ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Duyarlı vatandaşın hali başka poluyor :p ama isim.com.tr almak için nüfus cüzdanı yeterli bilginiz olsun ;)

.com.tr yıllık 25 lira, name.tr 5 lira. :p zengin olunca onu da alıcam. ;)

düzeltiyorum: adsoyad.com.tr 12 liraymış. hmm... düşünmeye başladım...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
site güzelmiş joommurat abey

bende yapmıştım bi tane http://www.avta.com.tr/avta/

"powered by Utku Çay" ne len? hay sana ingilizce öğretenin. om bak bilgisayarına vürüs sokarın ha! ;)

:) :)

sen de burda iyi eğleniyon ha, padişah. :p

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Kısa anten...

6x9larda efsane bi şekilde duruyormuş...

Benim focustan daha beter pavyon olmuş bu bari biz disco takılıyoruz :)

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Kısa anten...

takmış abi çocuk, kesin takmış. yazık ya. meczup olmuş. ;) sensin om kısa anten. :)

naber len, görüşemedik uzun süredir? :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Dere
Duyarlı vatandaşın hali başka poluyor :) ama isim.com.tr almak için nüfus cüzdanı yeterli bilginiz olsun :)

om Yavuz Selim, adsoyad.com.tr'yi kafama soktun. gittim aldım. yani gitmedim de, aldım işte ya. :s da senin yüzünden forumda önceki resim attığım yerleri arayıp mdere.name.tr'yi muratdere.com.tr yapmak zorunda kaldım, çünkü resimleri kendi siteme atıp oraya bağlantı (link) veriyordum. şimdi gördüklerimi temizlemeye çalıştım, çalışıyorum, çalışacağım. pis! :s:p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gıcıksın.. :)

Ama sünger uygulaman çok başarılı... Benimde yapmam lazım...

Ayrıca domain'inini sevmiyorum...

Beleş gibi görünüyor...

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

murat abi kapı içlerinin yapılış anınıda isteriz.olmaz yanii böle sonun da benide başlatacagınız bu işe dirençi ne için kullanıyoruz peki

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Gıcıksın.. :nazar:

Ama sünger uygulaman çok başarılı... Benimde yapmam lazım...

Ayrıca domain'inini sevmiyorum...

Beleş gibi görünüyor...

beleş değil kine. muratdere.com.tr alan adı yıllık 12 lira. barındırma ise yıllık 17+kdv. :p

murat abi kapı içlerinin yapılış anınıda isteriz.olmaz yanii böle sonun da benide başlatacagınız bu işe dirençi ne için kullanıyoruz peki

kapı kolu lambalarının yapılışı ozyurek.com'da var. ben de oradan kıskandım zaten. var diye koymadım buraya. direnç ise hem lede direk 12 V verince yanmasın diye, hem de ledin ömrü uzun olsun diye. 3 V ile çalışan bir lede bile düşük bir direnç koymak lazım. :)

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Hocam harika işler ellerinize sağlık, çok başarılısınız.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam harika işler ellerinize sağlık, çok başarılısınız.

Allah razı olsun kardeşim. :rolleyes: o sizin kendi başarılılığınız... :i-ih:

beni sizler var ettiniz, sağ olun, var olun. :eligöğsekoyupsaygıeğilmesisımaylisi:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hocam bunların hepsi ne kadar tuttu...Tek tek döküm yapabilirmisiniz, bende düşünüyorumda... :i-ih:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam bunların hepsi ne kadar tuttu...Tek tek döküm yapabilirmisiniz, bende düşünüyorumda... :i-ih:

Serkan'cım, bir tek kararan ayna kayda değer bir şey tutuyor (80TL) onu dışında diğerleri zaten ya elimde olanlar, ya da çok pahalı olmayan şeyler. mesela kullandığım beyaz şerit ledlerin metresi 30TL. şeritte 60 adet led var. 3er 3er kesip kullanıyorsun. ya da 6şar, 9ar gibi. diğer işlerde ledler adeti en fazla 1 liradır. dirençler para etmez zaten :rolleyes: ancaaak el emeğine paha biçilemez tabii. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ledi ebay'dan çinli amcalardan alsana..

100'lük paket, tanesi 10 kuruşa geliyor.. kargo dahil...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Ledi ebay'dan çinli amcalardan alsana..

100'lük paket, tanesi 10 kuruşa geliyor.. kargo dahil...

dx'te de var da. elimin altında. çabuk ve kolay. tembelim ya ben, o bakımdan. mesela ayna 11 günde geldi. çok sabırsızlanmıştımdı :)

bir de burada yaktırıyorsun, rengine, kuvvetine bakıyorsun. alacam 100 tane hoşuma gitmeyecek. elimde patlayacak. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...