İçeriğe Yönlendir

Fiesta ST Edition

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya

Arkadaşlar bu Cumartesi tavan aydınlatmasını aldığım yere gideceğim bu parçadan ve diğer parçalardan almak isteyen arkadaşlar varsa Cuma gününe kadar bana ö.m. atsın.Not :Parçalar çıkma ama sıfır ayarındadır.

Sublu tavan aydınlatması : 150 tl

Sublu ve alarm sensörlü tavan aydınlatması : 180 tl (resimdeki)

St vites topuzu : 60 tl

Nikelajlı metal Kapı içten açma kolları (4adet) : 80 tl

:

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

ramazan bey ben izmirdeyim ama şu metal olan kapı açma kollarından2 adet istiyorum ben :( satın aldığınız kişinin iletişim numarasını gönerseniz havale yoluyla alışveriş yapsak olmazmı :( lütfen:(:(

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

Konuyu baştan sona kadar okudum bir çok yapmak istediklerim ve yaptıklarım sizinle aynı . gerçekten çok tatlı ve güzel kaba olmayan herşeyiin en yakışanını yapmışsınız tebrikler. size tavsiyem kapı kolu tutacakları stde metal oluyor bildiğim kadarıyla ben kapı kollarını kendim griye boyadım. kapı kollarınıda söküp boyadım. açma kolları güzel durdu fakat kapı tutma kolları pek istediğim gibi olmadı. bende onun için iç kapı kollarını ve vites körüğünün çerçevesini söktüm griye yakın bir karbon ile kapladım. muazzam durdu. tavsiye ederim. ayrıca bu yarattığınız görsel güzellik için tebrik ederim.

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Göksel Kaya

ramazan bey emeğinize sağlık kazasız belasız binin bende sizin gibi fiestama modifiye yapmak istiyorum, ST ön arka tampon takımını nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

ramazan bey emeğinize sağlık kazasız belasız binin bende sizin gibi fiestama modifiye yapmak istiyorum, ST ön arka tampon takımını nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

kaynama yapmak yok sıraya girelim :D

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Konuyu baştan sona kadar okudum bir çok yapmak istediklerim ve yaptıklarım sizinle aynı . gerçekten çok tatlı ve güzel kaba olmayan herşeyiin en yakışanını yapmışsınız tebrikler. size tavsiyem kapı kolu tutacakları stde metal oluyor bildiğim kadarıyla ben kapı kollarını kendim griye boyadım. kapı kollarınıda söküp boyadım. açma kolları güzel durdu fakat kapı tutma kolları pek istediğim gibi olmadı. bende onun için iç kapı kollarını ve vites körüğünün çerçevesini söktüm griye yakın bir karbon ile kapladım. muazzam durdu. tavsiye ederim. ayrıca bu yarattığınız görsel güzellik için tebrik ederim.

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için.ST'de dış kapı kolları metal olmuyor iç kapı açma kolları metal bende zaten metal olanla değiştirmiştim,vites çerçeveside aracım +cool model olduğu için zaten metal kaplamaya gerek yok el frenide ST'deki gibi ucu metal olanla değiştirmiştim. yakın zamanda tekrar gideceğim siz teli bana öm atın ben size haber ederim.ST tamponları malesef çıkma olarak bulmanız çok ama çok zor bulsanızda parçaları tam olmuyor.Servisten almaya kalksanızda çok maliyetli.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Göksel Kaya

arkadaşlar st ön arka tampon takımını servise sordum 655 TL ön tampon 650 arka tampon fiyatı verdiler ızgaraları sisleri haric... servisten alınmaz bugun onu anladım :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

arkadaşlar st ön arka tampon takımını servise sordum 655 TL ön tampon 650 arka tampon fiyatı verdiler ızgaraları sisleri haric... servisten alınmaz bugun onu anladım :)

asıl diğerlerinin fiyatlarını sorsaydın keşke :)

Yorum bağlantısı
Göksel Kaya

fiytatları duyunca daha fazla şansımı zorlamayım dedim :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

ben 1,5 senedir arka tampon arıyorum servisten sordum ithalatçısından sordum yok yok yok ümitlerim tükenmek üzere son şans Bulgaristanda kazalı bir tane Fiesta ST buldum onun parçalarını alıcam bu yaz koltuklar, arka tampon, v.s

Yorum bağlantısı
Göksel Kaya

çok şanslısın ahmet kardeşim :)

bende ingiltereden buldum gümrükte sıkıntı olur diye vazgectim

Yorum bağlantısı
Osman Demirbaş

Arkadaşlar bu Cumartesi tavan aydınlatmasını aldığım yere gideceğim bu parçadan ve diğer parçalardan almak isteyen arkadaşlar varsa Cuma gününe kadar bana ö.m. atsın.Not :Parçalar çıkma ama sıfır ayarındadır.

Sublu tavan aydınlatması : 150 tl

Sublu ve alarm sensörlü tavan aydınlatması : 180 tl (resimdeki)

St vites topuzu : 60 tl

Nikelajlı metal Kapı içten açma kolları (4adet) : 80 tl

:

bende fiestama nikelanj kapı kollarını istiyorum 4 adet.

Yorum bağlantısı
Osman Demirbaş

Arkadaşlar son olarak alarm sensörlü olan sub.lu tavan aydınlatmasını Oktay abinin katkılarıyla taktım.Bu subun aydınlatması tam orta konsola ve göğüse vuruyor şekil olarakta diğerinden daha yakışıklı oldu gibi :)

Usta güzel olmuş.Alarmsız olanıda bu şekildemi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ben 1,5 senedir arka tampon arıyorum servisten sordum ithalatçısından sordum yok yok yok ümitlerim tükenmek üzere son şans Bulgaristanda kazalı bir tane Fiesta ST buldum onun parçalarını alıcam bu yaz koltuklar, arka tampon, v.s

Neee, koltuklarmı :) 2 çift getiriyorsun değilmi? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

yok abi nasıl getircem onu bende takas teklif etmeyi düşünüyorum şu an bitane var zaten ama bakarsın daha bulurum o zaman otobüsçülerle bir görüşürüm onlar getirebilirse getirir anca.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yok abi nasıl getircem onu bende takas teklif etmeyi düşünüyorum şu an bitane var zaten ama bakarsın daha bulurum o zaman otobüsçülerle bir görüşürüm onlar getirebilirse getirir anca.

Öyle bir şansın olursa haberini bekliyorum yalnız, 1. sıradayım, kaynak olmasın bak :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1. Ayhan Şentürk 2 ay önceden sipariş verdi her günde hatırlatıyo :)

Vay uyanık vaaay, o zaman 2. sırada ben varım, bak başka diyen oldu deme, karışmam :)

Bu arada otobüs değil, tırcılarla görüşmen lazım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

Tırcı uğraşmaz 3-4 şişe viski alsa benim ona vereceğim parayı çıkarır otobüsçüler eskisi gibi girişmiyolar bu tarz işlere :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen bunu satamazsın azizim :D

Not: Zony hayırlı olsun.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Aynen öyle azizim, 24 verdiler vermeye kıyamadım.Sanırım bir müddet daha beraberiz.Not için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Ali Yurttaş

Bu titanium jant ve lastikler elinizde mi hala ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...