İçeriğe Yönlendir

Fiesta ST Edition

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya
Hakkaten koltuk meselesini konuşmuştuk seninle değilmi hatırladım şimdi, krem renk iç döşemede haklısın uymaz, sony mp3 hangisini düşünüyorsun, collection ların zemin aydınlatması kırmızı sırıtıyor bence, eski siyah renkli olanları çok güzel durur bence.

benimde collectionların teybi hoşuma gidiyor,eskiler biraz kaba gibi ama bu ışığının dışında bizim araca uyumlu

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Uzaktan bir resim.

15042009656.jpg

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Arslan

aman nazara gelmesin abi :) şahsi fikrim bu araç benim olsa jantlarını siyah şu beyaz çerçeveli olanlardan düşünürüm inanılmaz güzel bi hava katar. bu şekliylede oldukça iyi. Allah kaza bela vermesin abi :p

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
aman nazara gelmesin abi :) şahsi fikrim bu araç benim olsa jantlarını siyah şu beyaz çerçeveli olanlardan düşünürüm inanılmaz güzel bi hava katar. bu şekliylede oldukça iyi. Allah kaza bela vermesin abi :good1:

amin amin jantalara dokunmayacağım yeter bukadar, tam St replika oldu benim arac :p

Yorum bağlantısı
Serhat Arslan
amin amin jantalara dokunmayacağım yeter bukadar, tam St replika oldu benim arac :p

ben st replika düşünmüyorum kendine has bi tarzı olsun bi çizgiyi yansıtsın st yi sokaklarda sıkça görüyoruz farkli bi yaklaşım olmalı dikkat çeksin, tabi dfarklı yapiyim derken minibüse, dolmuşa çevirmemek lazım :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
ben st replika düşünmüyorum kendine has bi tarzı olsun bi çizgiyi yansıtsın st yi sokaklarda sıkça görüyoruz farkli bi yaklaşım olmalı dikkat çeksin, tabi dfarklı yapiyim derken minibüse, dolmuşa çevirmemek lazım :)

st'yi sokaklarda sıkçamı görüyoruz :p ben arada görmeyi bırak şu ana kadar ankarada hiç görmedim,s'ide bir ikikere gördüm, ama st body kıtten başka bişey yakışacağını ben düşünmüyorum ki fiber tamponların ve marşpiyellerin hali ortada nekadarda belli oluyor sonradan takıldıkları hiç şık değil bence, neyse sen yap bakalım değişik bişey umarım st body kıtten daha güzel durur.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Arslan
st'yi sokaklarda sıkçamı görüyoruz :) ben arada görmeyi bırak şu ana kadar ankarada hiç görmedim,s'ide bir ikikere gördüm, ama st body kıtten başka bişey yakışacağını ben düşünmüyorum ki fiber tamponların ve marşpiyellerin hali ortada nekadarda belli oluyor sonradan takıldıkları hiç şık değil bence.

zaten fiber tampon falan düşünmüyorum abi :p çalıştığım yerin önünde bir tane var Kırmızı ST çok tatlı bi araç üstü beyaz şeritli falan, istanbulda yaşıyorsanız sıkça görmeniz mümkün ben aracımda sadelikden yanayım ST bodykitide beğenmiyor değilim ford fiyatları biraz aşşağılarda tutsa aracıma koşa koşa gider ekletirim fakat biraz tuzlu malumun.. şu an avcılarda galeride siyah bir ST var ilgilenen varsa satılık.. 24.000 tl istiyorlar hoş bir araç yanlız bagaj kapısında vurugu var o telafi edilirse çok iyi durumda :good1:...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

arkadaşlar resimdeki gibi benim fiestanın orjinal farlara bu şekilde mercek monte etmeye karar verdim ben çok beğendim.biraz zahmetli ve masraflı olucak ama değecek sanırım.bunu karşılamak içinde sonar farları ve xenonları satmaya karar verdim forumdan düşünen arkadaş olursa uygun fiyata vereceğim garantileri faturaları kutuları herşeyleri mevcuttur.1 adet sonar angel far+1 adet xenon kıt 6000K + 2 adet H4 8000K ampül (orjinal farlarla kullanmak için)

Yorum bağlantısı
Serhat Arslan
arkadaşlar resimdeki gibi benim fiestanın orjinal farlara bu şekilde mercek monte etmeye karar verdim ben çok beğendim.

bu araç benım masaustunden gordugum gunden beri inmedi :D evet çok hoş fakat onu o hale getirmek uzun uğraş ister, kolay gelsin...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

ufak bi dokunuş :nazar:

img00033x.jpg

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Arslan

folyo isteseydın ben sana ST nin orjinal şekilde kesilmişleri var bugun abım ile gonderırdım ankaraya,yinede güzel olmuş, ayrıca bu vites topuzunun aynısını buldum benım çıkmacıda ama 30dk once monza vites topuzu aldıgım ıcın onu almadım ılgılenen varsa adresını vereyım...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
o resimdeki aracın panjuru çok güzel o ızgaradan nerden bulabilirim :p

logo iptali ve kırmızı şerit çekmiş hepsi bu :D kendinde yapabilirsin.

Yorum bağlantısı
Kaan Dündar
logo iptali ve kırmızı şerit çekmiş hepsi bu :) kendinde yapabilirsin.

logoyu ordan aldığında aynı o ızgarayı nerden alcan

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
logoyu ordan aldığında aynı o ızgarayı nerden alcan

onu yapan arkadaşa sormak lazım, nasıl yapmış ? dediğini anladım logonun alt kısmı nasıl olcak değil mi?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ramazan, resim eklerken forum yazan linki kopyalarsan mesajına resimler görünüyor, aksi takdirde linke tıklamak gerekiyor.Senden ricam forum yazan linki eklermisin? :good1:

Ufaktan bende gaza gelecem sizin yüzünüzden şimdi... :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Ramazan, resim eklerken forum yazan linki kopyalarsan mesajına resimler görünüyor, aksi takdirde linke tıklamak gerekiyor.Senden ricam forum yazan linki eklermisin? :good1:

Ufaktan bende gaza gelecem sizin yüzünüzden şimdi... :)

tamam Serkan abi dediğin şekilde eklerim direkt resim çıkar :good1:

deneme yapıyorum şimdi :good1: tamamdır bu şekil iyi oldu.

img00039y.jpg

img00017l.jpg

Yorum bağlantısı
Kaan Dündar
onu yapan arkadaşa sormak lazım, nasıl yapmış ? dediğini anladım logonun alt kısmı nasıl olcak değil mi?

evet onu kast ettim yoksa senin dedğini bizde biliyoruz ramazancım :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
evet onu kast ettim yoksa senin dedğini bizde biliyoruz ramazancım :)

ok kaancıım

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
deneme yapıyorum şimdi :) tamamdır bu şekil iyi oldu.

Bak şimdi tam süper oldu, teşekkürler... :good1:

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
tazmanya canavarı gibi türünün son örneği

Ramazan abi hakkaten nazar edecem artık foto koyma

:)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

arkadaşlar orjınal fara mercek monte işine giriyorum, benim sonar angellar ve xenonları satıyorum ilanlar/satılık kısmına ilan koydum,umarım forumdan brine gider,Fara mercek monte işi önümüzdeki hafta içi sonuçlanır resimleri sizlerle paylaşırım farklı bişey olacak.Bu arada çıkma ikitane far buldu temiz onun üzerind edeneyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
arkadaşlar orjınal fara mercek monte işine giriyorum, benim sonar angellar ve xenonları satıyorum ilanlar/satılık kısmına ilan koydum,umarım forumdan brine gider,Fara mercek monte işi önümüzdeki hafta içi sonuçlanır resimleri sizlerle paylaşırım farklı bişey olacak.Bu arada çıkma ikitane far buldu temiz onun üzerind edeneyeceğiz.

orginal bi xenon far yok mu fiesta için hella marka falan ?c max için zor buluuyordu ama bir şekilde bulduk bence orginal gibisi olmaz ,hem yapan bir yer ile konuştum far yükseklik ayarı tutmuyormuş kolay kolay o yüzden tavsiye etmem

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...