İçeriğe Yönlendir

Fiesta ST Edition

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Kemal Selçuk Çınar

abi hayırlı olsun çok guzel olmuş. darısı diğer fiestaların başına :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Okan Torun

ramazan abi 10 numara olmuş hakkaten, güle güle kullan. artık interior çalışmaya başlarsın bu gidişle :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Vay vay vay :)

Güle güle kullan, gerçekten çok güzel oldu araç,

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vay beee, hakkaten süper oldu hayırlı olsun, darısı başıma hemde en kısa zamanda inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taha İlgen

söyleyecek söz yok :bravo:

ramazan abi arabanın resimlerini çekip bence ford a gönder,4 kapılı fiesta öyle yapılmaz böyle yapılır diye :D

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

ohh tamamdır oldu benımkının aynısı oldu bea :bravo:

hayırlı olsun ramazan abi

sırada ne var merak ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

St 150 on tampon, st 150 arka tampon ne kadara mal oldu? Tedarik etmeniz kolay oldu mu?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
St 150 on tampon, st 150 arka tampon ne kadara mal oldu? Tedarik etmeniz kolay oldu mu?

tedarik etmem pek kolay oldu diyemem,bana arka ön tampon boya dahil 1.500 tlye mal oldu.focusun st body kıtı bulmak çok kolay ama nedense fiestanın çok zor heleki yan marşpiyel biraz zahmetli oluyor arka kısmı oturtmak için iyi bi kaportacı şart ama focus orjinal 4 kapı için marşpiyel çıkartıyor fiestada bu yok.

ohh tamamdır oldu benımkının aynısı oldu bea :bravo:

hayırlı olsun ramazan abi

sırada ne var merak ediyorum :D

sanada bi st marşpiyel şart, s lerin body kıtteki tek eksiği bu bence, sıradakini söylemeyeyim süpriz olsun,bi kaç eksik var onları tamamlamak istiyorum:)

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
söyleyecek söz yok :bravo:

ramazan abi arabanın resimlerini çekip bence ford a gönder,4 kapılı fiesta öyle yapılmaz böyle yapılır diye :D

arkadaşlar hepinize tekrardan teşekürlerimi sunarım.Nadir bi arac oldu, bu şekilde eksiksiz st body kıtlı mayajlı kasa fiesta yok gibi.ben şu ana kadar bir tane gördüm oda aracı sattı ve body kıtı komple çıkarttı.

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Araba zaten kendini hemen belli ediyordu, şimdi tam olmuş.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

arkadaşlar birde şu plakaları kenarlarından kestirip güzelce vidalamadan yapıştırmak istiyorum, Ankarada bu işlemi yapacak bildiğiniz önerebileceğiniz biyer varmı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ramazan bence kesme kenarını..

Tabi zevk meselesi ama ben yakışmadığını düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Mehmet abi dediğin gibi kesmedende olur aslında kenarlarındaki siyahlığı çıkartıp plakayı yapıştırsam da güzel olur şu vidalama olayını sevmiyorum.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
(düzenlendi)

+1

ramazan abi çift taraflı bant ve silikonla kendinde halledebilirsin aslında. Ayhan Şentürk arkadaşımız daha önce bir konuda ayrıntılı anlatmıştı bulamadım şimdi orayı bir incele derim ben.

tarihinde Taha ?lgen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Torun

plakanın kenarlarını tinerle temizleyip çift taraflı bant + silikonla yapılabilir ramazan abi bencede kesmeden hallet :(

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

teşekürler arkadaşlar ben bi bakayım forumdaki açıklamalara.

Yorum bağlantısı
Hakan Malkoç
Evet arkadaşlar epey zamandır Fiestaya kendi çapımda modif. yapmaya çalışıyorum. Her değişim için bi konu açmaktansa yapılan değişiklikleri bu açtığım konu başlığı altında sizlerle paylaşmaya karar verdim.Her zaman olduğu gibi siz değerli arkadaşlarımın olumlu olumsuz eleştirilerini bekliyorum.

En sonunda body kıtte eksik olan ST ön tamponu temin etmiş bulunmaktayım bu sabah teslim aldım,sadece boya işi kaldı, en yakın zamanda boyatıp resimleri ekleyeceğim. Aracımda emeği olan ve yardımlarını esirgemeyen forum üyelerimizden Ayhan Şentürk ve Can Umut Baykan'a teşekkürlerimi sunarım.

İsterseniz toparlamak gerekirse Fiesta + Cool 1.4 tdci aracımıza şu ana kadar neler yapılmış bi bakalım;

1-St 150 ön tampon

2-st 150 arka tampon

3-st 150 spoyler

4-st 150 yan marşpiyel

5-st 150 deri vites körüğü ve st vites topuzu

6-st 150 kromajlı kapı açma kolları

7-tdci logo iptali ve st logo montajı

8-FiestaX titaniıum 195 45 16 jant + Continental lastikler

9-amster kolçak

10- sonar angel eye far kiti + 6000k xenon kıt

Yapılması gerekenler için bişey yazamıyorum her an herşey yapılabilir kafamda belli bi plan yok.

Saygılarımla

allah kaza bela vermesin abicim süper olmuş.darısı başımız :D a

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ST koltuklarmı süper olur, acaba ön koltuklar direk takılıyormu? malum öne yatabilen koltuk bunlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

o koltuklar çok güzel gerçekten ama arka nasıl olacak direk olur mu

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

arkadaşlar koltuklarda sıkıntı yok cuk diye oluyor da benim aracın iç mekan rengiyle çok zıt durur o yüzden düşünmüyorum st koltuk.İç mekanda yapacağım son değişiklik sony mp3 teyp taktırmak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hakkaten koltuk meselesini konuşmuştuk seninle değilmi hatırladım şimdi, krem renk iç döşemede haklısın uymaz, sony mp3 hangisini düşünüyorsun, collection ların zemin aydınlatması kırmızı sırıtıyor bence, eski siyah renkli olanları çok güzel durur bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...