İçeriğe Yönlendir

Fiesta ST Edition

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Guest Baran Karakaya

Arkadaşımda 2009 S80 var. Araba kayıyor bizim BMW'den konfor olarak daha iyi diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Son jant değişimiyle beraber Fiesta Mod Listesini güncellemek gerekirse ;

1- St 150 Body Kit Komple (Tampon Ön-Arka,Yan Marşpiyel,Spoyler)

2- Oz Superturismo gt Jant

3-Tdci ve Fiesta Logo İptali, St logo montajı

4-Sislere 8000 K Xenon,Parklara mtech beyaz ampül

5-Amster Deri Kolçak

6-Kırmızı st deri vites topuzu ve kırmızı deri körüğü

7-Nikelajlı el freni ve nikelajlı iç kapı açma kolları

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

jantları bugün teslim aldım ve terasa kaldırdım, kaldırmadan önce bikaç foto çektim, beklemesi zor olucak ama kış bitimine takıcam, şimdi tak çıkar yapmak istemiyorum.İnsan eline alınca kalitesini hissediyor, hem sağlam hem hafif.

261020091022.jpg

261020091023.jpg

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Harika olacağa benziyor. Keşke bir an önce yaz gelse, ramazan abi şimdiden güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Suat Taştekin

slm ilker bey bende ankarada yım bende de var 1.4 tdi benim aracıda yaptıralım olmassa

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu

valla süper görünüyor.güleeee güle kullan.

modaya ayak uydurup uyduruk bir st yapacam(yapacağım) benim ökkeşi.ozaman görceniz(göreceksiniz) mod. nasıl olur. :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Ramazan'cım, çok zevklisin gerçekten. Jantlar harika. Arabanda uyduruk durmayacaktır bence.

Tak ta gözümüz Fiesta ST görsün :)

eyvallah kardeşim,bu jantlar gözüme herzaman şık görünmüştür, dikkat edilirse fiesta 2001-2003 zetec 1.6 sportların janta benziyor ve fordun rallilerde kullandığı jant bu,çok ağırda değil 8.5 kg ve çok sağlam, o yüzden dediğin gibi uyduruk durmayacak yaza doğru sağlam bi lastik takımı almam lazım ufaktan ufaktan bakıyorum.

fiestapresentation08.jpg

fiestapresentation09.jpg

fiestapresentation12.jpg

valla süper görünüyor.güleeee güle kullan.

modaya ayak uydurup uyduruk bir st yapacam(yapacağım) benim ökkeşi.ozaman görceniz(göreceksiniz) mod. nasıl olur. :rolleyes:

teşekkürler darısı sizin başınıza :good1:

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Yok yok, güzel olacak gerçekten. Şimdiden bir maaşallahı haketti :)

:rolleyes:

bu ne hız kardeşim :good1: nazar değmesin araclarımıza maşallahları var,nazar değecekler diye korkuyorum zaten ön cam geçen çatladı yaptırmadım nazarlık diye kalsıngörüşü etkilemiyor sağdan başladı ortadan aşağı indi çatlak.ankaraya gelirsen muhakkak görüşelim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Arkadaşlar bildiğiniz gibi çok basit duran fiesta yazısını geçenlerde sökmüştüm, bugün yeni fiestanın orjinalinden fiesta yazısından temin ettim ve araca monte ettim işte resimler.

131120091082.jpg

131120091084.jpg

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Güzel olmuş. Allah kazalardan belalardan korusun. Maaşallah :)

Ben TDCI yazısını söktüm, acaba focusu da söksem mi diye düşünüyorum :rolleyes:

saol kardeşim, ben fiesta yazısını söktükten sonra o kısım boş kalacaktı ama yeni fiestanın yazı şekli çok hoş olduğu için dayanamayıp aldım,senin araca bi st logo inan çok yakışır tdci söktüğün yere monte edersin, ford rallye stıckerıda benden olsun elimde var,focusuda sökersen tamam olur:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Focusu da sökeyim, bir tek ST olsun diyorsun yani. Güzel fikir aslında. Düşünmemiştim, sağol.

Ford rally stickerinden ziyade aslında arkada sadece "This is FordPOWER" yazısı düşünüyorum ama amele işi gibi durmasından korkuyorum.

Bir de ramazancım, aracının siyah plastik alsamını silikon sprey ile parlatmanı tavsiye ederim. Mat görünüyorlar. Ben her yıkama sonrası silikon spreyle parlatıyorum. Servisteki birisi ise, boyasız siyah plastik aksamı wd40 ile parlatıyoruz demişti ama ben denemedim.

Boyasız siyah yerler parlak siyah görününce inan daha bi hoş duruyor.

fiestast.jpg

O kısımları temizledikten sonra turtlewax f21 plastik aksam koruyucuyla silerseniz daha bir güzel ve daha uzun süre temiz olarak kalıyor, bende konuya küçük bir ekleme yapayım dedimde :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Teşekkür ederim Sefa ve Ali kardeş fikirleriniz için, wd 40'ı uyguladığım zaman bi müddet sonra kir tabakası oluşuyor ve kötü gözüküyor bir de o tabakayı çıkarması zor oluyor, slikon spreyi hiç denemedim siz öneriyosanız kullanır denerim, bu matlık benimde hoşuma gitmiyor. Bu arada ozlar için lastiğe karar verdim bi önceki jantlarımda takılı olan ve çok memnun kaldığım continental premium contack 2 alacağım toplamda 500 tl gibi bi rakam tutuyor.

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

abi valla süper olmuş ya senin arabana imreniyorum :rolleyes: para var huzur var tabi :)

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

ramazan abi sen bu jantları almayı düşünüyorsun peki sen yeni fiestanın 17 lik jantlarını almıştın onları satıyormusun satıyorsan kaça satıyorsun abi.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Ben TDCI yazısını söktüm, acaba focusu da söksem mi diye düşünüyorum :)

Sen onu hala sökmedin mi Sefa abi :)

ford rallye stıckerıda benden olsun elimde var,focusuda sökersen tamam olur:)

Ford Rallye Stıckerımı.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Abicim merak ettim fiesta logousu kaça mal oldu?

ortasında kılcal bi çizik olması sebebiyle 10 tlye aldım,yan sanayi değildir, normalde 30 tl civarındaymış

ramazan abi sen bu jantları almayı düşünüyorsun peki sen yeni fiestanın 17 lik jantlarını almıştın onları satıyormusun satıyorsan kaça satıyorsun abi.

Barış kardeş jantlar düşünme aşamasından çıktı aldım ben Oz.ları önceki sayfalara bakarsan resimleri görürsün, bahara takıcam kısmetse, yeni fiesta jantları malesef satıldı.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Barış kardeş jantlar düşünme aşamasından çıktı aldım ben Oz.ları önceki sayfalara bakarsan resimleri görürsün, bahara takıcam kısmetse, yeni fiesta jantları malesef satıldı.

Abi ben de şans olsa zengin olurdum, ve mitsubishi evo veya lancer alır bu dertlerle ugraşmazdım :nazar: sen çok yaşa ramazan abi ;) fikir almak için çok uygun bir insansın. Yeri değil ama burası kalabalık :) bu anfi sizce nasıldır, bi cevap bulamadım ya

KENWOOD-KAC-6403.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...