İçeriğe Yönlendir

Fiesta ST Edition

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Sergen Kesgin

çok güzel olmuş bende düşünüyordum yeni logodan bide S logosu bulursam süper olur st çok bana :good1:

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Barış kardeş araclarda ilgilenmediğim tek şey müzik sistemidir :) pek anlamam yani.o yüzden bu konuda yardımcı olamayacağım.

çok güzel olmuş bende düşünüyordum yeni logodan bide S logosu bulursam süper olur st çok bana :fiuw:

Teşekkürler

maşallah abi çok güzel olmuş..jantlar takılınca dahada güzel olacak ;)

Teşekkürler.Evet jantlar takılınca güzel olcak.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz
Barış kardeş jantlar düşünme aşamasından çıktı aldım ben Oz.ları önceki sayfalara bakarsan resimleri görürsün, bahara takıcam kısmetse, yeni fiesta jantları malesef satıldı.

Abi ben de şans olsa zengin olurdum, ve mitsubishi evo veya lancer alır bu dertlerle ugraşmazdım ;) sen çok yaşa ramazan abi :) fikir almak için çok uygun bir insansın. Yeri değil ama burası kalabalık :fiuw: bu anfi sizce nasıldır, bi cevap bulamadım ya

KENWOOD-KAC-6403.jpg

Paran varsa JBL, daha az paran varsa Edison alabilirsin :unknw:

Yorum bağlantısı
Eren Durmuş

abicim araba çok hoş . maşallah . bişi sorucam bu deri vites körüğü ve topunu nerden ne kadara aldınız ?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Bayramdan önce yıkattım benim canavarı işte bir kaç resim :

80945437.jpg

17040546.jpg

18948888.jpg

50261410.jpg

91295507.jpg

261120091134.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Aynalar ve yan çıtalar carbon fiber film ile kaplandı, st logoyuda bugün aldım (teşekkürler CUB :) ) ön panjura monte edilecek en kısa zamanda resimler eklenecek.

25122009041.jpg

Yorum bağlantısı
Eren Durmuş
...

26122009050.jpg

ramazan abi yine güzel bir eklenti olmus . aynalar tatlı duruyor . yalnız panjur logosuz olsa ST sanki daha güsel durabilirdi?? tabi zewk meselesi

Yorum bağlantısı
Hakkı Öz

YAa süper olmus araba keske bende benim fiestayı böyle ST ye çevirebilsem.. ellerine sağlık Ramazan bey süper gerçekten

Yorum bağlantısı

Maşallah ramazan abi çok güzel olmuş. Bir logo bu kadar mı yakışır. Şu kış bir geçsin ozları bekliyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize. Resim telden çekildiği için logo biraz soluk gibi çıkmış ama çok canlı duruyor.

Maşallah ramazan abi çok güzel olmuş. Bir logo bu kadar mı yakışır. Şu kış bir geçsin ozları bekliyoruz. :)

İnanın bende şu kışın bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum.Ozlarla arac kendini bulacak.

ramazan abi yine güzel bir eklenti olmus . aynalar tatlı duruyor . yalnız panjur logosuz olsa ST sanki daha güsel durabilirdi?? tabi zewk meselesi

Ben öndeki bu ford logosunu seviyorum normale göre biraz daha büyük ebatta bence hoş duruyor, iptal etmeyi düşünmüyorum.

Ön plaka hoşuma hiç gitmiyor kare küçük ebatta plaka taksak nasıl olur acaba ? Emniyetten bu şekilde plaka çıkartılabilirmi ?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Necati Dur

Çok sevdiğim bir aksiyon filmi izler gibi bütün yazılanları okudum. Kısmet benim Fiesta'ya

Emeğinize sağlık

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Çok sevdiğim bir aksiyon filmi izler gibi bütün yazılanları okudum. Kısmet benim Fiesta'ya

Emeğinize sağlık

teşekkürler zahmet edip okuduğunuz için, film daha bitmedi :) oz jantların takılmasıyla son noktayı koyacağım, daha iyisi size inşallah.

Logosuz ST mi olurmuş? Güzel olmuş, güle güle kullan ;)

CUB a söyleyeyim de, 2 tane de bana ayarlasın :p

saol kardeşim kesinlikle logosuz olmaz focus rs'lerdeki gibi ön panjurdaki rs logosunun olduğu yere st logo çok güzel durur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Azizler

Abi aracı soluksuz inceledim eline sağlık harika olmuş, ilk başta bulunan resimlerde angel farlar vardı onları nerden ve kaça aldın bilgilendirirmisin abi..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar dün Ozları taktırdım arac kirli o yüzden bir iki resim ekliyorum daha ayrıntılı resimler eklenecek.

07032010132w.jpg

07032010134.jpg

07032010133.jpg

Yorum bağlantısı
Samet Karabulut

ramazan abi araç çok güzel hayırlı olsun iyi günlerde binin.diğer yeni fiesta jant'larını ne kadara sattınız?yda ne kadara almıştınz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...