İçeriğe Yönlendir

Direksiyon ayarı

Kaan Öztürk

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

heralde abim, direksiyonda bir sorunum yok zaten olsaydı daha iyi olurdu :bambam2:

tamam abim.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Yagiz Erturk AYTAR

Arkadaşlar 2010 Focus Titanium aracımda arkadaşların söylediği gibi yol bilgisayarından direksiyon ayarı yapılabilir mi Spor Konfor vs şeklinde biraz uğraştım ama bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konunuz birleştirilmiştir. Lütfen yeni konu açmadan evvel forum içi arama yapalım.

Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

Konunuz birleştirilmiştir. Lütfen yeni konu açmadan evvel forum içi arama yapalım.

Sani Bey kusura bakmayın sizi de yorduk ikidir..Ya sabahtan beri pc başındaym galiba düşünme yeteneğim zayıfladı  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Bendede var spor kullanıyorum standart anlamadım ama confortödaha yumuşak oluyor 2007 ghia tdı

Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

sizin focus benzinli, bu özellik sadece dizellerde mevcut. 

Sadık Abi teşekkür ederim.Dün aceleyle konu açmışım halbuki forumu biraz kurcalasam cevabı varmış.Biraz aceleci bi insan olduğumdan heralde  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Onur Söğüt

Efendim benim arabanın sertlik ayarı fonksiyonu ya arıza yaptı ya da akü değişimi oldu ondan sonra tepki vermiyor. Sadece 'konfor'da çalışıyor. Diğer modlara geçmiyor. Uzun yolda modların kıymeti ortaya çıkıyor. Çözümü var mı acep?

Yorum bağlantısı
  • 7 yıl sonra...
Ahmet Çelebi2
Ali Gürsoy yazdı:

olması lazım yol bilgisayarından bakabilirsin

2004 c Max trend modeli yol bilgisayarında comfort ,spor gibi sertlik ayarı çıkıyordu. Fakat şuan yol bilgisayarında böyle bir özellik yoktur neden kaynaklı olmuştur bir fikriniz var mı ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Muhammed Emin

Bu özelliği nasıl aktif ediyoruz.  2009 benzinli otomatik focus da yol bilgisayarında çıkmıyor bu özellik.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Muhammed Emin yazdı:

Bu özelliği nasıl aktif ediyoruz.  2009 benzinli otomatik focus da yol bilgisayarında çıkmıyor bu özellik.

dizelde var denilmiş ondan olabilir mi 🙃

Yorum bağlantısı
Muhammed Emin
Ü.Emre Kartal yazdı:

dizelde var denilmiş ondan olabilir mi 🙃

Ona dikkat etmemişim :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...