İçeriğe Yönlendir

Cepte sınırsız furyası

Çağatay Demir

Recommended Posts

Çağatay Demir

"Cep telefonu piyasasında Avea’nın başlattığı ancak yaşanan şebeke sorunları nedeniyle bir süre askıya aldığı ‘sınırsız’ görüşme paketleri, Vodafone’un son kampanyasıyla birlikte yeniden gündemde.

Avea’nın sınırsız paketindeki şartları gözden geçirerek yeniden satışına başladığı tarifeye, önce Turkcell ardından da Vodafone’dan cevap geldi.

Bu yöndeki tarife paketlerine bakıldığında tüketicilerin detaylı bir inceleme yapması şart. Çünkü, bu paketlerdeki ‘kullanım koşulları’ sınırsız tarifeleri adeta sınırlı hale getiriyor.

Üç paket karşılaştırıldığında Avea, tüm yönlere doğru görüşmelerde (diğer operatörler-şebeke içi-sabit hatlar) aboneye sınırsız görüşme imk

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Türkcell kamu tarifesine geçtim..

Ayda 1200 dakika her yöne... 1200 dakikadan sonra dakikası 20 kuruş.. Fatura bedeli 35 lira ve 2011'e kadar geçerli bir tarife...

Avea şirket hattını kullanmaya devam ediyorum, tarife içi ve sabit hatlar 1600 dakika 14 lira...

Avea sınırsızı düşündüm... Ama avea olduğu için geçmedim.. Telefon bu ne zaman lazım olacağı belli olmaz.. Cepte bi türkcell bulunmalı...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Ayda 1200 dakika her yöne... 1200 dakikadan sonra dakikası 20 kuruş.. Fatura bedeli 35 lira ve 2011'e kadar geçerli bir tarife...

Normal vatandaş geçebiliyor mu o tarifeye ? Normal derken kamuda çalışmayan :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
güzel bilgiler. bunlara bide vergiler ekleniyor galiba

vergi dahil fiyat bunlar Ali..

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Normal vatandaş geçebiliyor mu o tarifeye ? Normal derken kamuda çalışmayan :lol2:

avea da da geçiliyor normal vatandaş olarak tüm kamu hattı alınıyor şu an.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
avea da da geçiliyor normal vatandaş olarak tüm kamu hattı alınıyor şu an.

Turkcell in sitesinde şöyle yazıyor..

Kamu çalışanları, emeklileri ve yakınları! Sizi ve yakınlarınızı hemen BizBize Kamu'ya bekliyoruz çünkü;

• Ayda her şey dahil sadece 35 TL'ye HER YÖNE 1200 dakika konuşun . Ay sonunda faturanızın ne geleceğini bilin!
  • Artık 2-3 telefon taşımaya son, Ev'de ve Cep'te tek hat Turkcell. Çünkü sadece Turkcell BizBize Kamu her yeri aramaya yeter!
  • Üstelik 1200 dakikayı bitirseniz bile daha sonra her yönü aramanın dakikası sadece KDV dahil 20Kr.
  • 5 yakınınızı da referans olarak Kamu tarifesine geçirebilir, onların da bu avantajdan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bu süper teklif 01.01.2011'e kadar geçerli! Geçici değil, kalıcı!
  • Turkcell avantajlarından yararlanarak her yerde kazanırsınız! 2000'i aşkın noktada indirimler, dakikalar; gnçtrkcll ile bedava sinema biletleri ve bedava menüler kazanırsınız.
  • Turkcell kalitesi ile iletişim herkesin hakkı! Türkiye'nin nüfusunun %98.8'ini kapsayan en geniş kapsama alanı, kesintisiz iletişim Turkcell'de!

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok normal vatandaş geçemiyor... Bir 657'liye yalakalık yapmak gerekiyor...

Bir 657'linin 5 normal vatandaşı tarifeye davet etme hakkı var...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Evet öyleymiş abi. Memurlar baş tacımız zaten :lol2:

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

bulunmalı...

Bende geçmeyi düşünüyorum ama her yöne sadece kamu çalışanları 1200 dk diye birşey okudum bir yerde bu nedenle araştıma içindeyim.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

avea mobil öğrenci kullanıyorum normalde . sözlümün şirketi turkcell ile anlaşmış şirket hattı almış 2 aydan beri onuda kullanıyorum tabi sadece sözlüm ile konuşuyorum 19 tl yi geçmedi diğer hatları da ararsam şebeke içi 0,20 kuruş muş fiyatı .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bende geçmeyi düşünüyorum ama her yöne sadece kamu çalışanları 1200 dk diye birşey okudum bir yerde bu nedenle araştıma içindeyim.

Tereddüt edecek bişey yok abi.. tarifeye girdiysen sende kamusun...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Evet öyleymiş abi. Memurlar baş tacımız zaten :hiaa:

kıs kıs... :ki:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben turkcell hattım için kamuya geçmek istersem Hakan ile mi görüşcem şimdi.

Bir gün akşam yemeğine gidersiniz, bir kaç fatura bedeli kadar yer Hakan... Sonra seni de kamusuna davet eder.. :good1:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Kamu tarifesi mantıklı bence de.. Geçmek lazım. Turkcell gerçekten kaliteli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben bugün 2 avea hattımı turkcell kamuya geçiriyorum zaten :D Kaldı 3 hakkım. Artırma başladı :D

Aklıma ilk sen gelmiştin...

Ama şükür burdan bi saf buldum da hallettim işimi... :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
(düzenlendi)
Ben bugün 2 avea hattımı turkcell kamuya geçiriyorum zaten :D Kaldı 3 hakkım. Artırma başladı :D

Memur bey 2 hatta 10 numara davet etme hakkın olacak! :good1:

tarihinde Mehmet Bar?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Bunlar napcaklarini sasirdi artik ve diger operatorun abonesine sarmaya basliyorlar örnek ben :D turkcell hattimi avea aradi telesekreter konusuyor hala avea yaya gecmediniz mi diye,avea hattima da turkcell mesaj atiyor :D

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Y?ld?r?m
Saf olmadığım için havanı alırdın :rolleyes:

Kimi davet etsem bilmem ki :)

beni davet et abi :i-ih:

Yorum bağlantısı
Utku Çay

hanımla benim hattımı da turkcell kamu tarifesine geçirmeyi düşünüyorum, gerçekten avantajlı

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar bu turkcell kamu 35 liraya şuanda en iyi tarife gbi duruyor.Bunun gibi bu fiyatlara başka bişey var mı? Ben birisine kamu hattı aldıracam kendim kullancam.Söyledim tamam alırım dedi. 1200 dakika yeterde artar bile..

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
boşta referansınız varsa benide kamuya davet edin hayrınıza.

Ahmet bey formulü söylüyorum yazın,Allah razı olsun deyin yeter :rolleyes:

KAMU yazın 2222'ye yollayın birkaç kere sistem otomatik referansa alıyor,fatura tarihine yakın bir sürede :)

hangi operatör ayda 35-tl.almak istemez :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...