İçeriğe Yönlendir

Cepte sınırsız furyası

Çağatay Demir

Recommended Posts

Mehmet Barın
Türkcell abi...

Kamu yazıp mesaj atmıştım. Mehmet Barın beyin dediği şekilde

Cevap olarak işleminiz yapıldı onaylandı diye mesaj gelmişti ama tarifem yine aynı kaldı. Kamuya geçemedim.

Kamu durum yaz 2022 ye yolla bakalım ne cevap gelecek?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kamu durum yaz 2022 ye yolla bakalım ne cevap gelecek?

Çok şükür ki.. Kalan bedava dakikanız 1175 dakika dedi...

Ha bence yanlış...

Ayın 5'inden beri konuşuyorum ben... :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar konuşmalarınızı mutlaka online internetten takip edin.Yoksa süprizler olabiliyor.Mesela tarife geçişleri falan yapınca hemen başladı sanıyoruz konuşuyoruz sonra bakıyoruzki eski düzen devam :) En güzeli takip etmek.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Kamuya geçtik, gelmesi gereken fatura 35 olması gerekirken 41.80 geldi, niye böyle diye aradım şimdilik cevap veremediler, bir kaç gün sonra itiraz dilekçemi alacaklarmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
Çok şükür ki.. Kalan bedava dakikanız 1175 dakika dedi...

Ha bence yanlış...

Ayın 5'inden beri konuşuyorum ben... :D

Yanlış yok,sen yanlışsın.50. iletide 15'inde hesap kesiliyor demişsin,bu ayın 1200'ünden bugün 5 dakika geyik olmuş. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yanlış yok,sen yanlışsın.50. iletide 15'inde hesap kesiliyor demişsin,bu ayın 1200'ünden bugün 5 dakika geyik olmuş. :)

Hee yaa 15/05'de geçmişim ben... :D

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
"Talebiniz geçersiz. Bizbize kamu tarifesinde değilsiniz" cevabı geldi.

gelen mesajla dava aç türkcell'e...

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
Türkcell abi...

Kamu yazıp mesaj atmıştım. Mehmet Barın beyin dediği şekilde

Cevap olarak işleminiz yapıldı onaylandı diye mesaj gelmişti ama tarifem yine aynı kaldı. Kamuya geçemedim.

Ahmet bey onay mesajını inşallah silmemişsindir,öyle ise ara müşteri hizmetlerini anlat mesajı da oku kaydınız alındı mesajı telefonumda duruyor,bu nasıl

bir işlem deyin hesap sorun,kayıt oluşturulmasını isteyin,kabul mesajı geldi ise mutlaka olacak çaresiz.! :fisir:

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Y?ld?r?m

Ama kimse aslında beni referans göstermemiş ki. Sistemdeki boşluktan faydalanmaya çalıştık, şimdi de hakkımmış gibi istemek te ayıp olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
Ama kimse aslında beni referans göstermemiş ki. Sistemdeki boşluktan faydalanmaya çalıştık, şimdi de hakkımmış gibi istemek te ayıp olur.

Siz bilirsiniz,kime ayıp olacak,karşınızdaki kurumsal bir şirket ona göre düşünün duygusallığı bırakın. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ya arkadaşlar bugün aklıma bişey takıldı.Bilen varmı acaba? Şimdi bir bankanın 444 lü numarasını aradım.Bunu da cep telefonumla aradım.Hani her yöne bedava sınırsız konuşuyoruz ya.Acaba numara 444 lü olunca bişey fark edermi? 444 lü hatlar sabit numara statüsüne giriyormu girmiyormu?

Yorum bağlantısı
Süleyman Akdoğan
Ya arkadaşlar bugün aklıma bişey takıldı.Bilen varmı acaba? Şimdi bir bankanın 444 lü numarasını aradım.Bunu da cep telefonumla aradım.Hani her yöne bedava sınırsız konuşuyoruz ya.Acaba numara 444 lü olunca bişey fark edermi? 444 lü hatlar sabit numara statüsüne giriyormu girmiyormu?

maalesef ücretli.

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

bende düşmüştüm o hataya evet ücretli ayhan..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hadi yaa Peki tüm operatörlerde durum aynı mı? Bendeki turkcell kamu 1200 dakika sınırsız olan..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bir kaç internet sitesine baktım 444 lü hatların başına alan kodu yazarsanız ücretsiz diyor.Bana çok saçma geldi.Ne bileyim ben alan kodunu her 444 lü numaranın alan kodu (0-212) mi acaba? Ya bi yerden kazık atmak için mutlaka bir açık kapı bırakıyolar.Bu arada şunuda öğrendim sınırsız hatlardan kendi GSM operatörünüzün müşteri temsilcisini arasanız bile para yazıyormuş.Ben bilmiyordum bilmeyenlere duyrulur.Allahtan ilk kez 444 lü numara aradım ve hemen aklıma geldi.Ya geç farketmiş olsaydım ne olcaktı :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
(düzenlendi)

444 lu numaralarin nasil ucretlendirildigini mutlaka musteri hizmetlerinden ogreniniz; cunku cok kolay bir sekilde ister alan kodlu olsun ister alan kodsuz olsun (ki bu durumda operatorun icinde bir numaradir), cok kolaylikla faydalandiginiz tarife disinda birakilabilir bu numaralar.

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gümüş
(düzenlendi)

Turkcell müşteri hizmetlerine ben sordum. Gelen maili yayınlıyorum. Saygılar..

hakanse.jpg

tarihinde Hakan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek

Uzun süredir, Türkcell Kamu kullanıyordum... (Her yöne 1200 dakika)

Yılbaşında bitecekti..

Bugün bir mesaj aldım.

Türkcell kamu tarifesi 40 lira olmuş ve uzatılmış.. Bence çok olumlu bir gelişme, sene sonu yaklaştıkça ben ne yapacağım kime geçeceğim diye kara kara düşünüyordum..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
25 lirayı geçmeyen faturam 35 lira oldu...Şimdi de 40 olacak... :s

Arasana olum.. niye çaldırıp kapatıyon.. Nasıl olsa seninki de sınırsız :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arasana olum.. niye çaldırıp kapatıyon.. Nasıl olsa seninki de sınırsız :D

sınırsızda çaldırıp kapatıyo mu :rofl: bu nei 3 ay falan idare eder :s

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...