İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Kamil Sürenkök

körüğü bugün taktım gayet şık duruyor, vites geçişleri de daha kolay oluyor, Ayhan Şentürk'e teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
KM gönderdim, varsa siyahlarından bir tane de bana.

İşlem tamam. Önümüzdeki hafta cumartesi adresinize yolluyorum :good1:

Öğrenci olduğum için 2 haftada bir Bursa'ya gidiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Yılmazer

Ayhan Bey, bende sizden vites körüğü isteyecektim. Elinizde şu anda var mı yoksa ne zaman tekrar Bursa tarafına geçeceksiniz. Siyah olanlarından isteyeceğim tabi varsa... Sizden haber bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Hayrullah Işıktaş

ayhan kardeşim bende bu körüklerden eğer elinde varsa istiyorum..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ayhan Bey, bende sizden vites körüğü isteyecektim. Elinizde şu anda var mı yoksa ne zaman tekrar Bursa tarafına geçeceksiniz. Siyah olanlarından isteyeceğim tabi varsa... Sizden haber bekliyorum..
ayhan kardeşim bende bu körüklerden eğer elinde varsa istiyorum..

İrtibattayız.

Yorum bağlantısı
Hayrullah Işıktaş

ayhan kardeşim teşekkür ederim.... körüğü aldım taktım.. güzel oldu... ama sanki enden ve boydan 1-2 cm daha büyük olsalar daha bi dolgun duracak.. yinede teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Arda Yılmazer

Ayhan Bey körüğü dün aldım bugünde takma işini hallettim. Beklediğim gibi güzel oldu, teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Şentürk
ayhan kardeşim teşekkür ederim.... körüğü aldım taktım.. güzel oldu... ama sanki enden ve boydan 1-2 cm daha büyük olsalar daha bi dolgun duracak.. yinede teşekkürler..
hocam ben de istiyorum geri dönerseniz sevinirim..
Ayhan Bey körüğü dün aldım bugünde takma işini hallettim. Beklediğim gibi güzel oldu, teşekkürler...

Ben teşekkür ederim arkadaşlar. İsteyen arkadaşlar özel mesaj atsınlar, irtibata geçiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Aydın

Ayhan bey eğer mümkünse siyahından banada lazım. Özel mesaj la adresimi size gönderdi.. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Süleyman Aydın

Bugün itibariyle tuvalet pompasından kurtuldum.. Darısı pompa kullanmaya devam edenlere... :)

Ayhan kardeş e teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın arkadaşlar. Deri körükle ilgili bir çalışma yaptım. Çalışmamı bugün paylaşırım. Bence yapılması gereken bir uygulama. Deri körük alan tüm arkadaşlar kendileri bunu yapabilir. Çok daha güzel oluyor. Basit bir işlem ama biraz zaman alıyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

92376598.jpg

67794371.jpg

85140239.jpg

44119989.jpg

15357696.jpg

56497118.jpg

32662989.jpg

92917089.jpg

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Körük isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilirler. Körük ile ilgili bilgiler 1. sayfada.

Yorum bağlantısı
Cenk Kaya

Körükler çok güzel çok kaliteli duruyor... :good1:

Sadece bi fikir olsa nasıl olur güzel olmazmı... :(

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güzel fikir. Onu kısaltmayı bende düşündüm. Kesmesi kolay fakat arac içinde kaynak yapılmaz. Çıkan kıvılcımlar zarar verir. Onun yerine parça sökülür, mengeneye bağlanır, pafta ile 3 cm daha dişler ilerletilir. Üstten 3 cm kesilir ve yerine takılır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Onun yerine parça sökülür, mengeneye bağlanır, pafta ile 3 cm daha dişler ilerletilir. Üstten 3 cm kesilir ve yerine takılır.

Bence yapmayın ama... yolu budur...

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Bence yapmayın ama... yolu budur...

Bende sadece düşündüm ama yapmam. Çok önemli birşey değil. Birşey kazandırmayaçak. Kısa kolda vitesler biraz daha zor geçer. En önemlisi fiestanın oturma konumu çok alçak değil ve vites topuzu ele tam geliyor. Kısalırsa aşağıda kalır. ST'lerde sanırım kol ile beraber ST koltuklardan dolayı oturma konumuda biraz daha alçak.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Ayhan teşekkür ederim.iki dakikada değiştirdim.ve gayet güzel oldu.ama senin yaptığın en son değişiklik bence kesinlikle gerekli.haftasonu mutlaka aynısını bizim ayakkabı tamircisi arkadaşa diktirteceğim.kesinlikle daha güzel olacaktır.tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Nurettin Aktürk
Körükler çok güzel çok kaliteli duruyor... :)

Sadece bi fikir olsa nasıl olur güzel olmazmı... :)

söküp dışarda kaynatabilirsin o parçada çıkıo ama vites değişimlerinde zorluk yaşayabilirsin mesafe kısalıcak çünkü alışana kadar bocalarsın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...