İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit

Anahtar güzel fakat direksiyonu orjinaline biraz daha benzetebilseydi daha güzel olurdu. :) Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Her türlü yoruma açıktır diye çekinmeden yazdım :)

Olması gereken bu şekildeydi, siz de incelerseniz hak vereceksiniz. Bu da bir kaplama örneği;

Ford-Fiesta-Direksiyon-Deri-Kaplama-2.jpg

burası ıle gorustum ben fakat bu orjınal derı degıl suni deri ben orjinal deri kullandırdım en azından eskiye göre gayet iyi biraz kullanalım bakalım

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bülent ciğim kızma ama dikkatli inceleyince hakikaten işçilik hataları var.

Buruşuk kalan yerler v.s

Sen neticede bu işe para verdi öyle değil mi?

Daha iyisini istemek hakkındır.

Böyle oldu ne yapalım dememelisin bence.

Naçisane fikrim bu.

Umarım üzmemişimdir seni. :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Bülent ciğim kızma ama dikkatli inceleyince hakikaten işçilik hataları var.

Buruşuk kalan yerler v.s

Sen neticede bu işe para verdi öyle değil mi?

Daha iyisini istemek hakkındır.

Böyle oldu ne yapalım dememelisin bence.

Naçisane fikrim bu.

Umarım üzmemişimdir seni. :flowers:

yok be abım neden üzesin olurmu öyle şey burası forum herkes neyse onu yazıyor ben bunu 100 tl ye yaptırdım diğer yer hem deri değil hemde daha pahalı idi bende buraya yaptırdım gidip birsey söylemem değmez bence :flowers: direksiyon bahane senin dostluğun şahane

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

İyi bir Deri parçası ile diğer ucuz deri benzeri panzilot tarzı parçalar arasında astar kalınlıgı farklıdır.Kaliteli panzilotlar ise astarı deri olana eşdegerdir.Gerdirerek dikmek gerçekten iyi işçilik ister,fena olmamış ama o alt taraftaki ek yeri işi çok bozmuş.Dikişler bence güzel diğer büzüşük yerler zamanla el degdikce düzelir.İyi günlerde kullan :good1:

Yorum bağlantısı

Güle güle kullanın, ama direksiyon konusunda Ersel abi sonuna kadar haklı. O kadar para verip baştan savma bir işçilik yapılmaz.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

anahtar gerçekten güzel olmuş maliyet nedir acaba.direksiyon için daha iyi bir işçilik olabilirdi ama güzel görunuyor sonuçta siz beğendikten sonra sorun yok hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Plastiktir.. Kansorojendir.. saatlerce onu tutmak istemem..

Değildir-vinlekstir-yemediğin sürece kanser yapmaz-f21 sürdüm UV korumalı oldu :) -merak etme birşey olmaz, kansorejen diyorsan önce cep telefonundan kurtulmak lazım :)

Yorum bağlantısı

Şimdi yeri gelmişken sorayım, Fiesta ST direksiyonun normalden alttaki logo ve geri olması hariç ne farkı vardır? Bu logo sonradan temin ediliyor mu? 145/150 tl gibi bir rakam verdikten sonra neden ikinci el kullanılmış ürün tercih ediyorsunuz ki ? İstanbulda, çok sağlam deri kaplama ustaları var. İstediğiniz kalitede deriyi kaplamayla kalmayıp istediğiniz gibi dikiş renginden tutun da tipine kadar seçebiliyorsunuz. Orj. direksiyona bu işlem yapılsaydı çok daha iyi olurdu. Bülent hocam bu yapılan çok kalın olmasının dışında çok garip durmuş. İşçilik hataları çok malesef. Başka bir usta'da ehil şekilde yapılırsa daha iyi olabilir.

İşini hakkı ile yapan bir usta da sonuç böyle olmalıdır.

http://www.altinuc.com.tr/gallery/Ford-Fiesta-Direksiyon-Deri-Kaplama-3.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

kansorejen diyorsan önce cep telefonundan kurtulmak lazım :)

Ne kurtarırsak kardır... ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bülent bey bence çok kaba olmuş.İşcilik yapamamışlar.Burak kardeşime katılıyorum.Altınuç bu işi iyi yapıyor.Ama Ankara'da değiller. :(

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2
Bülent bey bence çok kaba olmuş.İşcilik yapamamışlar.Burak kardeşime katılıyorum.Altınuç bu işi iyi yapıyor.Ama Ankara'da değiller. :(

tesekkur ederim vakit ayirdiginiz icin:))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2
anahtar gerçekten güzel olmuş maliyet nedir acaba.direksiyon için daha iyi bir işçilik olabilirdi ama güzel görunuyor sonuçta siz beğendikten sonra sorun yok hayırlı olsun

anahtar ucretsiz yaptirdim hediye ama yapan arkadas 175 tl istiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

anahtar ucretsiz yaptirdim hediye ama yapan arkadas 175 tl istiyor

Bizim ankaradaki anlaşmalı anahtarcımız 100 liraya yapıyor...

Yorum bağlantısı
Kağan Okuyucu
(düzenlendi)

Şimdi yeri gelmişken sorayım, Fiesta ST direksiyonun normalden alttaki logo ve geri olması hariç ne farkı vardır? Bu logo sonradan temin ediliyor mu? 145/150 tl gibi bir rakam verdikten sonra neden ikinci el kullanılmış ürün tercih ediyorsunuz ki ? İstanbulda, çok sağlam deri kaplama ustaları var. İstediğiniz kalitede deriyi kaplamayla kalmayıp istediğiniz gibi dikiş renginden tutun da tipine kadar seçebiliyorsunuz. Orj. direksiyona bu işlem yapılsaydı çok daha iyi olurdu. Bülent hocam bu yapılan çok kalın olmasının dışında çok garip durmuş. İşçilik hataları çok malesef. Başka bir usta'da ehil şekilde yapılırsa daha iyi olabilir.

İşini hakkı ile yapan bir usta da sonuç böyle olmalıdır.

http://www.altinuc.c...i-Kaplama-3.jpg

gerçekten çok güzel kaplamış çok orginal duruyor , ama fiyatları biraz yüksek gibi geldi bana Hakiki Deri ile 180 TL , Alcantara ile 240 TL onun yerine ebaydan almak daha mantıklı gelıyor.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

harika
Yorum bağlantısı
Kağan Okuyucu

peki anlaşmalı fırımamızın adı nedir bende yaptırmayı düşünuyorumda

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Şahsen bu işi yaptıracaksanız el işçiliği farkını vereceksiniz, yani para veriyosam ben bu işlem bir kez yapılacak. Hem içime sinmeli hemde usta yaptığı işin arkasında olmalı. Çok iyi işçilikleri var, lokasyonu çok dert etmeyin. Biz Eskişehir'den gezeme amaçlı gidip halletiysek Ankara'dan da gidilebilir. Ayrıca direksiyonu söküp kargoya verdiğinizde de kaplayıp size gönderebilyiorlar. Ebaydan alacağınız ürün sıfır mı ? Şahsi fikrim ikinci el olduktan sonra kıymeti yok, sıfırı da aşşağı yukarı bu fiyata çıkıyor. Ben firma'yı tanımıyorum arkadaşım vasıtası ile gidip iş yaptırdık gerçekten çok beğendim.

http://www.altinuc.com.tr/gallery/Renault-Megane-3-Direksiyon-Deri-Kaplama-2.jpg

Şu işlem orj.de olan deriden hem kaliteli hem şık hemde uygun oldu. Biz yoldan geldik dediğimizde ufak bir ikram yaptılar. Hakkı ile yapıldıktan sonra piyasadan 40/50 lira pahalı olması önemli değil.

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Atak
(düzenlendi)

Ben burada sordum, 180 lira dedi kumandalı anahtar için,eğer 100 lira ise 1 ay sonra Ankara'ya izne geleceğim,orada yaptırayım.

tarihinde Mehmet Atak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Gerçek deri direksiyon kaplamayı 120- 150 arası kaplıyorlar.

yanlız 2 sene garanti veren yerlere yaptırtın...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

tesekkur ederim vakit ayirdiginiz icin:))

Sakın sözlerimi yanlış anlamayın.Kaplamayı yapan yer için söyledim.Biraz daha titiz işcilik yapsalardı,daha güzel olurdu.Ufak tefek kırışıklıklar olmazdı.Ama her zaman yeni olan eskiden iyidir.Güle güle kullanın. :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...