İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Şentürk
Ayhan bursa buluşmasında benim körüğü unutmazsın dimi :flowers: burda gördükçe pompa kılıklı körükten nefret etmeye başladım :)

Unutmam abi hazır :unsure2: Olmadı benim arabadan sökeriz gene takarız

ayhan kaldı mı körüklerden

Birkaçtane daha var. Kırmızı çok az. 1 tane var sanırım. Mavi var birkaçtane, birkaçtanede siyah var.

Yorum bağlantısı
Cem Buğra Evci

oncelıkle tesekkur ederım cok basarılı bı ıs.. sıtenın yenı uyesı oldugum ıcın yenı goruyorum ama hala bu derı konsola sahıp olan var mı acaba nasıl temın edebılırım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
oncelıkle tesekkur ederım cok basarılı bı ıs.. sıtenın yenı uyesı oldugum ıcın yenı goruyorum ama hala bu derı konsola sahıp olan var mı acaba nasıl temın edebılırım.

Deri konsol derken deri körükmü demek istediniz?

Buda mavisi.

pict0066v.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Buğra Evci

evet deri körük demek istemiştim ben siyahını tercih ediyorum ve aynı zamanda ramazan beyin eklediği fotodaki topuzdan nasıl bulabilirim...

bu arada agustos gibi alabilirim ancak o tarihlerde türkiyede olucam ancak elinizde mevcut olma şansı var mı ağustos başı gibi..

teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
bu arada agustos gibi alabilirim ancak o tarihlerde türkiyede olucam ancak elinizde mevcut olma şansı var mı ağustos başı gibi..

teşekkür ederim.

Elimde olur. O tarihlerde Türkiye dışına çıkma ihtimalim var çok uzun süreli değil.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

bende aldım bitane bakalım nasıl olacak

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Resimdekilerden daha güzel oluyor emin olun :D

Şimdilik 15 adet kadar yolladım.

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Ford fabrikasi da o vites koruklerinden istiyormus :f1: Almayan kalmasin :f1:

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

bende eminim eskisinden güzel olacagından eskisi murat 131 lerin vitesi gibi duruyor hiç olmazsa daha kaliteli durur:) :f1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ford fabrikasi da o vites koruklerinden istiyormus :f1: Almayan kalmasin :wub:

Ford benimle irtibata geçsin :f1:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

s6301176.jpg

s6301177.jpg

Arkadaşlar sonunda bende tuvalet pompası şeklindeki körükten kurtuldum :) montajı çok kolay oldu zaten ayhan eli alışık olduğu için 2 dakikada takıverdi sağolsun ; deri körüğü taktığınızda görsellik dışında vites geçişlerininde rahatladığını hissediceksiniz.. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Çok güzel olmuş. Fiesta'ya yapılacak ilk ve en güzel modlardan birisi :)
Güle güle kullan Ersen abi.
Ayhan kardeş hala elinde var dimi?

Hayırlı olsun bu arada

hayırlı olsun, çok güzel görünüyor

Teşekkürler arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ayhan kardeş hala elinde var dimi?

Hayırlı olsun bu arada

Evet elimde bir kaç tane daha var.

Yorum bağlantısı
Orkun Akdemir

ayhan abi msn kullanıyorsan dogi_ank@hotmail.com u eklermısın yada buraya bı tel bırak ben sana ulasıyım

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
ayhan abi msn kullanıyorsan dogi_ank@hotmail.com u eklermısın yada buraya bı tel bırak ben sana ulasıyım

MSN'e ekledim.

Benimki

es_anza@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

ayhan kardeşime cok teşekkür ediyorum mesafe uzak olmasına ramen elime cok cabuk (1 gun) ulastı henuz takamadım ama guzel olacagına eminim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürer
Topuz çevirerek çıkıyor, vida gibi yani...Alttaki siyah yuvarlak parçada yukarı çekince çıkıyor...

kafama takılan ufak bişey var bu deri körük normal bildiğimiz aksesuarcılarda satılan körüklerden değilmi.yoksa fiestalar için özel mi satılıyor.gördüğüm kadarıyla körüğün uçlarında sert plastik halkalar takılı bunlar eski körüğün parçalarımı yoksa hazırmı satılıyor.çünkü benim aksesuarcıda buna benzer şeyler yok.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu körük sadece fiestaya uyar. Fiesta içindir. Başka arabaya kesinlikle takamassınız. Türkiye'de hic bir aksesuarcıda yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...