İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Haluk Şentürk

Ayhan ın tarif ettiği gibi eski körüğü kesip üzerine deri vites körüğünü ayakkabıcı arkadaşa diktirdim.sonuç süper.şimdiye kadar alıp kullanan arkadaşlara ve yeni alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.daha dolgun ve simetrik duruyor.ayrıca alttaki telin kenarındaki boşluktan da eser kalmıyor.Ayhan a tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ben teşekkür ederim arkadaşlar. Güle güle kullanın.

Yapımı basit ve yapınca arabada aynı böyle duruyor.

15357696.jpg Haluk abi yaptırmış, bende kendim yapmıştım, Bursa'da isteyen arkadaşlarada kendim yapıvermiştim. Eğer isteyen olursa benimde özel mesaj ile irtibata geçebilir, lastik körüğü bana yollar, ben bitmiş hali ile geri yollarım. Extra bi kargo parasına patlar. Birde birkaç gün körüksüz gezmiş olunur :bravo:

Bunun yanında birde fiesta cool'larda olan krom vites çerçevesi harika gider.

2007_Ford_Fiesta_Fusion_SE_3.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Benimde aklıma geldi, henüz araştırmadım. Bazı fiestalarda orjinal böyleydi. Ara ara görüyorum. Sanırım cool ve collectionlar krom çerçeveli. Ford parçaçılarına yada çıkmaçılara bakmak gerek. Servis buna 50Tl'den aşşa demez.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
15357696.jpg

Şimdi olmuş Ayhan Bey.Bende aynı şeyi düşündüm ama körüğü kesmeye kıyamadım ve körükle birlikte giydirdim deriyi.Yalnız birde arabaya takılmış bir fotoğrafını koyarsanız çok güzel olacak :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
Mükremin Kaştaş

Ayhan Bey fiesta korukten siyah renkli bana da lazim nasil irtibata gecebiliriz iyi bayramlar

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Güncellenerek gereksiz mesaj silindi.

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Bozuk para koyma yerindeki saat mi?

Sıcaklık göstergesi. İç veya dış..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ayhan senin körükte gözüm kaldı :p

Birdahaki buluşmaya ben bunları yer değiştiririm :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)
Ayhan senin körükte gözüm kaldı :)

Birdahaki buluşmaya ben bunları yer değiştiririm :p

Ayıpettin :bravo:

:bravo: Güzel olmuş.

Ailede sigara içen olmadığı için küllük benim bozuk para yeri. Hem daha çok alıyor. Yolda ufak tefek ihtiyaçları karşılamak için iyi oluyor. :p

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

Ayhan var mı bunlardan daha yahu ben aldım internetten ama hiç hoşuma gitmedi seninki daha orjinal :))

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Birkaçtane vardı, onlarada sipariş geldi. Şimdilik elimde yok ama 2-3 hafta içinde hallederiz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Farlara ampul parası çıktı Ayhan sipariş verebiliriz :)))

Bende aynısında var zatende ben Ayhan dakini istiyorum .. :rolleyes:

s6301176.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

ben 55 lira verdim internetten aldım Ayhan ı tanımıyodum o zaman bu resimdekinden kat kat kat kötü duruyo :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
ben 55 lira verdim internetten aldım Ayhan ı tanımıyodum o zaman bu resimdekinden kat kat kat kötü duruyo :)

Biliyorum ben ne kadar çok aramıştım ilk aldığımda, ama bulamamıştım böyle güzelini..

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Zahmet olmassa bu körüklerden eline geçtiğinde bu konudan haber verirsen bende almak istiyorum. Bizimkiler çok kötü. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Normalde okuldan hafta sonları Bursa'ya geliyordum. Yılbaşı dolayısıyla biraz erken gelcem.

Çarşamba akşamı yada perşembe öğlen Bursa'dayım.

Perşembe günü istenilen sayıda körük temin ederim.

Lastik körüklerin bana çarşamba akşamına kadar, en geç perşembe öğlene ulaşmış olması gerekki perşembe mesai saati bitmeden hepsini kargoya vereyim ve cuma günü elinizde olsun.

Körük isteyenlere özel mesaj atıyorum.

Sayı için liste

1-Ahmet Akdeniz

2-Rıfat Çakar

3-Sadık Taşyürek

4-

5-

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Lastik körüğü tek başına istiyorsun dimi. Alt kısımda ki parçayıda gönderecekmiyiz. ? :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...