İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Evet, Sağolsun Ayhan kardeşimin gönderdiği körüğü aracıma taktım, gayet güzel oldu bence, işte resimler.

5552474684_c78157c01d.jpg

5551888209_f81ce63eae.jpg

5551887569_e7b949a741.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali bey vites topuzuna bayıldım :p

nerden ve nasıl temin edilebilir ;)

Sağolun, ben zamanında servisten almıştım, şimdi serviste 150 tl. nin üsütünde para isterler.

Siz ebay den alın engüzeli, bazen açıkartırma sitelerindede oluyor ama zor bulunuyor, birde bu model var, artık zevk sizin.

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

buna 35-40 tl. isterler, google da fiesta vites topuzu yazın çıkar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ali abi körük harika durmuş. Gerçek deri olması zaten kalitesini arttırıyor ve duruşuda harika oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
link bozuk.

gerçekten hoş duruyor.ST vites topuzu görmüştüm ama bu daha bir hoş geldi gözüme. :)

Pardon, yanlış yeri kopyalamışım :rolleyes:

1367005604d.jpg

o termometre bozuk para yeri için uygun değil bende aldım aynısından.

Orjinal dediğiniz körükten bende aldım ama Ayhanın körüğü görünce çıkardım attım Ayhanınki orjinalinden daha güzel ve daha dolgun duruyo ayrıca orjinal dediklerinin deri kalitesi panzot gibi bişi etli felan değil Ayhandan körük alanlar bilir derisi nasıl etli duruyo.

Hadi ya, demek uymuyor, e olsun zaten 5 tl. :)

Körüğüde değiştim zaten, gerçekten daha güzel durdu, diğeride iyi ama biraz aç kalmış bir canlının derisi gibiydi :)

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali abi körük harika durmuş. Gerçek deri olması zaten kalitesini arttırıyor ve duruşuda harika oluyor.

Cillop gibi oldu gerçekten, sağol :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz
Pardon, yanlış yeri kopyalamışım :)

1367005604d.jpg

Hadi ya, demek uymuyor, e olsun zaten 5 tl. :rolleyes:

Körüğüde değiştim zaten, gerçekten daha güzel durdu, diğeride iyi ama biraz aç kalmış bir canlının derisi gibiydi :)

ben 3 tanesini 5 liraya felan almıştım siz nerden aldınız tanesini 5 liraya dealextreme felan mı ?

Ayhan besili hayvan derisi kullanıyo heralde sırrınıda hiç açıklamıyo :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
ben 3 tanesini 5 liraya felan almıştım siz nerden aldınız tanesini 5 liraya dealextreme felan mı ?

Ayhan besili hayvan derisi kullanıyo heralde sırrınıda hiç açıklamıyo :)

Evet dealextrem' den, bakınırken gördüm, bakalım gelecekmi diyip aldım geldi :rolleyes: nasıl olmuyor büyükmü küçükmü geliyor acaba? içini çıkarıp çıkardığım bozuk para kapağının içine uydurabilirim sanırım, aleti daha görmediğim için bilmiyorum, akşam eve gidince bakacağım.

Bu arada Ayhan' nın bir sırrı var sanırım, söylemiyor, bir şekilde besili deri kaynağı var kesin, baksana bitmek bilmiyor :)

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ayhan besili hayvan derisi kullanıyo heralde sırrınıda hiç açıklamıyo :D
Bu arada Ayhan' nın bir sırrı var sanırım, söylemiyor, bir şekilde besili deri kaynağı var kesin, baksana bitmek bilmiyor :)

Siz kaliteli hizmete bakın, gerisini bana bırakın :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
maşallah çok güzel olmuş. :lol: ama hala benim aklım vites topuzunda :D

Ayhan bey hala elinizde deri vites körüğü varsa almak isterim.benim eski körüğümde duruyor.yeni aldığım körük içe göçüyor, eskisinden çirkin oldu :D

Özel mesaj attım.

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay

körükler gercekten çok kaliteli goruntunun yanı sıra vites geclerinide kolaylastırıyo dusunenlere alıcaklara tavsiye ederim :lol: ...

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
ayhan bey sizin araçta çakmak ışıklı mı?

Işıklı değil. Çakmaklığın üzerindeki kanalları arabadaki yeşil ışıkların renginde fosforlu naylon ip ile kapladım.. O yüzden ışıklıymış gibi görünüyor.

pict0167lm.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
15357696.jpg

Ayhan, şu resimde arka planda gözüken merinos modeli koltuk, körükten daha çok gözüme battı, bir körük daha alsam onuda yollarmısın, kışın hiç üşütmez, içine gömülüp kitap gazete falan okumak için ideal birşey kardeş :)

Geçen aynı bu koltuk gibi oto kılıfı gördüm, araba resmen koyun postu kaplıydı, yazın ne yapar adamı bu kılıf yahu.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın Adnan bey. Körüğü topuzun üzerine doğru biraz daha kaldırırsanız bolluğu alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ergin Ateş

Ayhan bey size nasıl ulaşabilirim. Ben de bu körükten almak istiyorum. Beni de kurtarın tuvalet pompasından.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ergin bey sizden özel mesaj aldım, bende cevap yolladım ama sanırım size ulaşmadı, bende sizden cevap bekliyordum. Tekrar özel mesaj yolladım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ayhan Şentürk
Ayhan Bey, bu körükten ben de rica edicem. Nasıl irtibata geçebiliriz?
Eğer hala bulabiliyorsanız ben de almak isterim :D mail attım..

Detayları özel mesaj olarak atıyorum.

Yorum bağlantısı
Okan Torun

Ayhan ya bende bu focuslarda ki gri topuzdan var da, bu körüğün üst kısmı tam kavramıyor emaneten tutuyor gibi. Nasıl düzeltebilirim onu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Ayhan ya bende bu focuslarda ki gri topuzdan var da, bu körüğün üst kısmı tam kavramıyor emaneten tutuyor gibi. Nasıl düzeltebilirim onu?

Focus topuzuna takmak için resimdeki çırt kelepçeler ile körüğü topuza sıktığında problem kalmaz.

Kablo-bagi-plastik-cirt-kelepce-100-039-lu-beyaz__32729130_0.jpg

İçte kaldığı içinde kelepçe gözükmez.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Engin bey resimler çok büyük ve açılmamış, sizin yerinize linkten düzelterek resim ekliyorum.

Güle güle kullanın. Gayet şık olmuş.

5690.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar 23 mayısa kadar Bırsa'dayım. Körük almak isteyen varsa bekleme olmadan hızlı bir şekilde halledebiliriz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...